7 крутих рекламних кампаній, які стали легендою

Реклама, може, і рухає торгівлю, але як же вона іноді дратує. Тим помітніші душевні, атмосферні, створені з вигадкою рекламні акції, які запам’ятовуються нам надовго: чого вартий тільки різдвяний сюрприз від авіакомпанії, яка подарувала своїм пасажирам саме те, що вони хотіли, або ролик з дітьми, які з зав’язаними очима шукають маму. Ну, а заховані прямо на вулицях гроші все ще чекають на своїх майбутніх власників. Будете в Нью-Йорку — пошукайте.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Тутка зібрав рекламні кампанії брендів, яким важливо не тільки заробити, але і привнести в світ трохи добра, гумору і гарного настрою.

Бренд сховав тисячі доларів прямо на вулиці і залишив підказки про те, де вони. Гроші може забрати кожен

© Fruit of the Loom / YouTube

Американський білизняний бренд Fruit of the Loom незвично прорекламував свою нову колекцію білизни, що «буквально не помічаєш». В схованках на вулицях Нью-Йорка були заховані гроші — по $ 1 851 (1851 — рік заснування марки) в кожній — і коробочка білизни в додаток. Забрати їх не становить ніяких труднощів, але, щоб знайти схованку, потрібно звернути увагу на рекламу: прочитати текст, написаний дрібним шрифтом на банері, або подивитися в бінокль, який чомусь встановлений навпроти цегляної стіни, або відкрити коробочку, яка «раптом» опинилася посеред вулиці. У 9-мільйонному місті тільки 6 чоловік помітили таємний знак і отримали свій приз. Але компанія стверджує, що на вулицях залишилися і інші «скарби», так що до кінця цього літа спробувати щастя може кожен.

Авіакомпанія виконала різдвяні мрії своїх пасажирів

© WestJet / YouTube

Авіакомпанія WestJet Airlines влаштувала грандіозний сюрприз для 250 своїх клієнтів. В одному з аеропортів Канади пасажири, які очікували посадки могли відсканувати свій посадковий талон і поговорити з віртуальним Санта-Клаусом, який розпитував їх, що вони хочуть отримати в подарунок на Різдво. Відразу після цього 175 волонтерів в місті прибуття кидалися в магазини за покупками, і на стрічці видачі багажу пасажирів вже чекали бажані подарунки: шарфи, телефони, відеокамери, величезний телевізор. Подивіться на емоції пасажирів в момент, коли вони зрозуміли, що все це для них. Це доказ того, що дитяча віра в диво живе в кожному з нас.

Дітей попросили з зав’язаними очима знайти свою маму

© Pandora / YouTube

Бренд Pandora зняв зворушливе відео про дітей і їх мам. Дитині зав’язували очі та просили знайти маму на дотик серед 6 жінок. Звичайно, всі знайшлися, але, дивлячись на те, як все відбувалося, неможливо втриматися від сліз. Ідея кампанії звучить так: «Кожна жінка унікальна».

Дівчатам запропонували вирішити, «гарні» вони чи «звичайні»

© Dove US / YouTube

Компанія Dove провела незвичайний експеримент, розмістивши над входом в торгові центри в Сан-Франциско, Шанхай, Делі, Лондоні і Сан-Паулу вивіски з написами «Beautiful» («Гарна») і «Average» («Звичайна»). Результат вибору сотень жінок знімали на відео, а потім питали їх: «Чому ви вибрали саме ці двері?» А які двері обрали б ви?

Людям на співбесіді запропонували робити найважчу роботу в світі безкоштовно

© cardstore by American Greetings / Youtube

Компанія, що займається виробництвом вітальних листівок, провела соціальний експеримент, присвячений Дню матері. В газетах та Інтернеті було опубліковано оголошення про вакансію операційного директора, яка запрошувала на онлайн-інтерв’ю. Претендентам сказали, що для цієї роботи вони повинні розбиратися в медицині, фінансах, кулінарії, виконувати величезний список обов’язків, а часу на сон і відпустку у них не буде. Зарплата не передбачена. Реакція кожного з 24 людей була однаковою: «Що? Ні! Хто взагалі погодиться на таку роботу?!» На що їх інтерв’юер відповідав: «Мільярди людей. Це найважча робота в світі — бути мамою».

Датський телеканал показав, як багато спільного між абсолютно несхожими людьми

© TV2Danmark / YouTube

Датський телеканал TV2 провів соціальний експеримент: у загальну кімнату запросили різних людей — багатих і бідних, корінних жителів країни та іммігрантів, сільських і міських, віруючих і атеїстів. Кожна з цих груп людей повинна була зайняти свій, окреслений на підлозі, прямокутник. А потім ведучий ставив запитання: «Хто з вас був шкільним клоуном?», «Хто є прийомними батьками?», «Хто любить танцювати?», «Чиє серце зараз розбите?» Ті, хто міг відповісти на питання ствердно, виходили й ставали поруч. Експеримент закликав не вішати на людей ярлики, а знаходити між ними спільні риси. А тепер просто подивіться це відео.

Disney випустила своїх персонажів в реальне життя

© Disney Parks / YouTube

Компанія Disney вирішила пограти з відвідувачами одного з торгових центрів і встановила там світловий стенд, за яким ховалися діснеївські персонажі. Коли повз стенд проходили люди, герої мультиків спочатку повторювали їх рухи, а потім починали грати з відвідувачами. Погляньте на веселе відео, де показано, як це було.

А які вірусні рекламні акції і соціальні експерименти запам’яталися вам?

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close