Дівчина, хлопець якої заснув в авто, попросила користувачів мережі відфотошопити те, що він міг би пропустити

Інтернет – дивовижне місце. Сума всіх людських знань живе тут, ми можемо замовити звідси їжу і знайти запаморочливу кількість порно-роликів, про різновиди яких ви ніколи не знали. Він так впливає на людей, як ніщо інше і ніщо не об’єднує людей так, як гарний Photoshop-баттл.

Еріа відкрила для себе це нещодавно, поки їхала на машині зі своїм хлопцем Скоттом. Він заснув у машині, тому вона сміливо попросила людей у групі “Я кажу: Боже!” в Facebook групі, яка спеціалізується на найвідданіших мемах, щоб вони відфотошопили кілька сюжетів заднього плану світлини: вона змогла б таким чином сказати йому, що він пропустив. Еріа розповіла, що в цій групі “так багато веселих та пришелепкуватих людей, що я кажу: Боже!”. “Я подумала, що отримаю деякі цікаві відгуки від них. Я просто не знала, що їх буде так багато! Я навіть подумати не могла, що воно так пошириться. Я була настільки вражена творчістю та кількістю співпраці між чужими людьми в коментарях”.

“Ми їхали по дорозі на свято. У автомобілі нас було п’ятеро, але ні наша енергійна розмова, ні гучний сміх або поштовхи в дорозі не змогли його розбудити. Я сфотографувала його тому, що нам було видалося смішним, що він міг спати у всьому цьому хаосі”.

Прокрутіть нижче статтю, щоб і собі побачити чудові результати батлу Ерії.

№1

№2

№3

№4

№5

№6

№7

№8

№9

№10

№11

№12

№13

№14

№15

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close