Топ-30 найкрасивіших знімків з конкурсу National Geographic Instagram

National Geographic став відомий своїми дивовижними знімками планети, тому не дивно, що вони зробили свою сторінку в Instagram першим брендом, який охопив 100 мільйонів послідовників (це майже так само, як фоловери Кім Кардаш’ян). Щоб відсвяткувати цю цифру а-ля Nat Geo, вони відкрили конкурс фотографії на платформі для обміну світлинами – використовуючи хештег #natgeo100contest. У 24-годинному дедлайні конкурсу журнал отримав більше 94 тисяч поданих знімків. Фоторедактори та фотографи Nat Geo обрали найкращих та зменшили їх кількість до 10 найкращих зображень, а своїм 10 мільйонам підписників дали змогу проголосувати, хто буде головним переможцем. Нижче ви можете ознайомитися з конкурсними світлинами, топ-фіналістами та деякими іншими чудовими знімками, які не перемогли, але все ще залишаються неймовірними.

1. Переможець Гран-прі Кетан Хамбхатта

У національному заповіднику Масаї-Мара в Кенії зебри шукають крокодилів, а бізони перестрибують річку. Фотограф: Мухаммед Мухесейн: Образ настільки динамічний, надзвичайно глибокий, змушує мене замислитися. Гарно вибраний момент.

За головний приз переможець Кетан Хамбхатта виграв фотосафарі до Танзанії від National Geographic, тоді як інші 10 найкращих фіналістів отримали фотокниги National Geographic.

2. Фіналіст Адам Кіфер

Рейнджер національного парку Метью Шамаву обіймає Матабіші – дитинча-сироту гірської горили в центрі Сенквекве, Демократична Республіка Конго. Сенкнеква є єдиним центром реабілітації гірських горил на світі. Фотограф Амі Вітале: Образ неймовірний, тому що ми відразу розуміємо, що це метафора невимовної жорстокості, але також велика ніжність. Цей образ ілюструє наш складний зв’язок з природним світом.

3. Ануроп Крішнан

Сім’я жираф на сході сонця

4. Андре Масгрув

Якщо дивитися зверху, я виглядав як супутник, який обертається навколо Землі. Камера тиснула на маску, однак ця світлина стала однією із найкращих для мене. Проштовхуватись крізь стрімкі течії, погану видимість та сильні хвилі – воно того вартувало.

5. Чайтанья Дешпанде

Схід сонця

6. Себастьєн Нагі

Завжди любив фокусуватися на одній башті, однак… праворуч була ще одна

7. Брент Стірттон

Мені надзвичайно пощастило провести час з найкращими в світі доглядачами за панглонінами в заповіднику Тіккі Хьювод. Я стала свідком незвичайних стосунків, коли ці люди допомагали врятованому, травмованому ящеру знайти мурах і термітів для їжі, і тримали їх у безпеці від хижаків і браконьєрів. Панголіни є найвідомішим у світі товаром на незаконному ринку торгівлі дикої природи і є надзвичайно небезпечними. Тіккі Х’ювод Траст проводить кампанії з інформування громадськості, навчає працівників правоохоронних і судових органів, проводить дослідження та реабілітує панголінів, які були конфісковані з незаконної торгівлі. Вони працюють з партнерами по цілій Африці та проводять консультації в Азії. Нещодавно заснована організація Tikki Hywood Trust Foundation виконала велику роботу в епіцентрі нелегального продажу панголінів. Засновник Ліза Х’ювуд вважається експертом з питань догляду за ящерами в неволі й разом з партнером Еллен Коннеллі є надзвичайним прикладом того, як доглядати за тваринами. Асоціація також співпрацює з іншими організаціями та урядами по всій Африці, щоб підкреслити тяжке становище панголінів, підвищити обізнаність про їх природоохоронний статус і просвітити людей їх про необхідність збереження цього виду, а також впровадити заходи щодо збереження популяції тварин. Підраховано, що за останні десять років було втрачено понад мільйон панголінів, і ми не знаємо, скільки їх залишилося, однак знаємо, що неможливо розводити цих тварин у неволі. Ми так швидко втрачаємо цих надзвичайних тварин на незаконному азіатському ринку, що вони можуть зникнути з лиця Землі, перш ніж ми зможемо їх насправді гідно оцінити

8. Максим Ізраель Коліер

Подивіться в ці очі

9. Фіналіст Франк Галушка

Великі білі чаплі видаються безтурботними птахами, які блукають по водно-болотних угіддях, однак вони також є неперевершеними мисливцями, які їдять все, що можуть упіймати – у тому числі цю велику зелену жабу, яка відчайдушно бореться за виживання. Фотограф Корі Річардс: цей момент настільки дивний і заплутаний, що мені довелося збільшувати масштаб на камері, щоб переконатися: нога іншої тварини не вилазить прямо з води, щоб врятувати жабу від жалюгідної загибелі.

10. Юрій Хофур

Хто замовляв сашимі?

Чорні ведмеді харчуються різноманітною їжею, але ці всеїдні тварини значною мірою залежать від багатого на білок лосося: так вони запасають жир і готуються до зимівлі.

11. Маджед Султан Алзаабі

Водопій

12. Ніколас Паркер

Погода тут останнім часом жартує зі снігами. Ще один день у завиваннях вітру у високогір’ях

13. Фіналіст Сандра Каттанео Адорно

У той день, коли море було надзвичайно бурхливим із небезпечно сильними підводними течіями, відпочиваючі на пляжі Іпанема, в Ріо-де-Жанейро не надто втікають додому.

Фотограф Мікаела Сковранова: Сюрреалістична сцена – цей образ підкреслює еклектичне поєднання світла, впливу людини та сили навколишнього середовища. Мовби тепло Землі та людей випромінюються з піску, створюючи власний мікроклімат.

14. Джакінта Вердегаал

Я насправді маю дуже багато світлин з Тайланду, якими б хотіла поділитися, але ця, напевне, найбільш вражаюча за цілий 2019 рік – цілий той день я провела з 4 врятованими слонами.

15. Девон Фокс

А ви помітили морського коника? Ця світлина була зроблена в місті Пейдж, штат Арізона під час нашої останньої дорожньої поїздки. Дивні форми починають з’являтися в породах, висічених в цих каньйонах.

16. Ніколас Паркер

Після одного з найгірших зимових штормів за історію Гаваїв, великі брили викинуло на пляжі західного Мауї. На наступний день великі уламки коралів були розкидані по всьому пляжі. Я вибрав найяскравіші і найпрекрасніші шматки і знайшов цю композицію острова Молокаї. Приплив нагадує мені морські пальці: вони приходять і вимагають свої корали назад.

17. Себастьян Шейхль

Свої світлини з Фарерських островів я розпочав з овець – це, мабуть, перше, що спадає на думку, коли згадуєш про цю місцину

18. Фіналіст Франсіско Дж. Перес

Літня гроза несеться через Великий Каньйон. Це зображення являє собою комбінацію з трьох послідовних фотографій довгої експозиції бурі. Фотограф Чарлі Гамільтон Джеймс: це винятковий образ блискавки, що вражає Великий Каньйон. Він брудний, драматичний і демонструє чудові технічні характеристики.

19. Фіналіст Метт Потенскі

Китові акули – дуже незвичайні істоти. Саме ця була сміливою та допитливою, вона наближалася до човна кожного разу, коли ми припливали. Китові акули величезні, настільки великі, що нагадують живі рифи. Жодна інша наземна тварина не може відповідати їх розмірам, силі та величі.

Фотограф Крістіна Міттермейєр: Я багато світлин зробила після плавання з китовими акулами, і ви ніколи не побачите абсолютно гарного моменту, подібного до цього – він ілюструє велич океану.

20. Фіналіст Кріс О’брян

Рожеві какаду, особливий вид какаду, нападають на пересохлий струмок у пошуках води в Західній Австралії. Тут водойми є джерелом життя. Фотограф Уейн Лоуренс: з усіх зображень дикої природи це здається менш типовим і виділяється завдяки віртуозному використанню кольору та композиції.

21. Хуан Кінтерос

Один знімок з серії “акули в піщаній бурі”

22. Андрі Лаукас

Завжди шукайте нові перспективи у вже відомих місцях

23. Шивам

Божевілля знаходиться десь на півдорозі між хаосом і мрією.

24. Улла Ломанн

Ще одне з моїх улюблених зображень: Мунганау повертається додому. Вивеження вулкану Тавурвуру зруйнувало прекрасне місто Рабаул. Люди виявили дивовижну стійкість проти природи і залишилися з надією, що їхній рай повернеться до них одного прекрасного дня. Схрестимо пальці, щоби вулкан мовчав і надалі!

25. Фіналістка Сара Штейн

Ця світлина зображує шалений курс антилоп гну через річку Мару в Танзанії. Фотограф Таснем Алсултан: Мені подобаються фотографії, які не є очевидними. Що це на світлині – пасма волосся? Чи шматки деревини? Маса рогів здається смертельною, але фотограф змусив нас побачити зображення з художнього вигляду.

26. Кейн Делаті

Це, мабуть, мій улюблений кадр

27. Кен Гейгер

Час снідати! У відблисках ранкового сонця жовтуватий птах-носоріг тримає в дзьобі коника -стрибунця.

28. Фіналіст Хатія Нікабадзе

Парочка ягнят дивиться через вікно автомобіля на тваринному ринку в Марнеулі, Джорджія.
Фотограф Девід Гуттенфельдер: ця світлина не була зроблена в дикій природі, але картина на один момент передає гірку історію молодих ягнят.

29. Фіналіст Феліче Саймон

Сім’ї катаються на льодовій ковзанці в Брукліні, у проспект-парку Нью-Йорка у відносно теплий січневий день.

Фотограф Меггі Стебер: ця світлина великих і маленьких ковзанів чомусь нагадує мені дитинство. Те, як чистий світловий промінь лягає по льоду, створюючи довгі тіні, є дуже символічним: ми завжди повинні залишатися на сторожі у процесі виховання наших дітей, завжди бути готовими спіймати їх під час падіння.

30. Арвінд Патвол

За матеріалами Instagram

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker