in , ,

12 речей, які таємно роблять всі одружені пари

Сім’я і шлюб – це невід’ємна і дуже важлива складова нашого життя. Щасливий той чоловік, якому у житті пощастило в трьох речах: в коханій людині, в улюбленому другові і улюбленій роботі, а коли кохана людина – це ще й улюблений друг, то про більше щастя просто і не треба мріяти.

Однак, зближуючись, подружжя починають дозволяти собі те, що в період романтичних залицянь було строго під забороною і бувало загрожувало негативними наслідками. Зараз же, коли ви знаєте один одного від і до, дозволено дуже багато з того, що ви можете робити наодинці один з одним.

Давайте подивимося, що роблять всі подружні пари, які давно разом, коли вони приховані від сторонніх очей.

Звички у тривалому шлюбі

1) Досліджують один одного на наявність неприємних запахів. Неприємний запах коханої людини цілком може виявитися приємним, адже любов – це дуже дивна штука.

© infoniac.ru

2) Перевіряють, щоб нічого не стирчало з носа. Якщо раптом в носі вашого чоловіка виявиться козявка, то ви скажете йому про це, абсолютно не соромлячись, а іноді і спробуєте її витягнути.

© infoniac.ru

3) Розшукують на тілах один одного прищі і врослі волосся. А деколи навіть згодні видавити і виколупати всю цю красу, причому вам може щиро подобається це заняття.

© infoniac.ru

4) Влаштовують змагання за того, хто голосніше зможе пустити гази. Найчастіше змагання перетворюється в повноцінний діалог двох дорослих людей з купою подробиць і різного роду пояснень.

© infoniac.ru

5) Виривають волоссячко один у одного, які стирчать з носа і інших різних цікавих місць. І часто дивуються, звідки воно беруться.

© infoniac.ru

6) Поспішають повідомити партнера про свої успіхи в туалеті. Так, це серйозний привід, як же тут не похвалитися? Ця новина теж часто може супроводжуватися детальними подробицями.

© infoniac.ru

7) Використовують одну і ту ж зубну щітку у відпустці, тому що хтось забув свою вдома. Насправді це огидно, але багато хто вважає, що глибокий поцілунок нічим не краще. Кожному своє.

© infoniac.ru

8) Ведуть бесіди, сидячи на унітазі. Однак, розмова виходить, якщо тільки потреба маленька, тому що є речі, святість яких незаперечна.

© infoniac.ru

9) Ходять у ванну або туалет, не закриваючи за собою двері. Мабуть, це можна назвати офіційним кінцем романтики. Але з цього починаються і інші цікавинки.

© infoniac.ru

10) Спостерігають один за одним під час процесу і навіть допомагають один одному стригти нігті на ногах. Це заняття теж зовсім не налаштовує на романтичний лад.

© infoniac.ru

11) Помітивши щось в зубах у партнера, подружжя, довіра між якими на найвищому рівні, обов’язково полізуть діставати залежавше.

© infoniac.ru

12) Люблять поділитися своєю пожованої жуйкою з партнером, причому найчастіше партнер сам про це просить.

© infoniac.ru

Насправді у кожної пари свої секрети й свої не дуже приємні речі, які вони легко дозволяють собі один з одним, не розцінюючи це як щось відштовхуюче і лякаюче. Кохання – дивна штука.

Фото заголовку mnn.com
За матеріалами infoniac.ru

Сподобалось?

Божевільні витівки пенсіонерів

10 причин не залишати дітей наодинці з тваринами