in , , ,

7 причин посміхатися: науковий підхід

prikolyuxi

Посмішка – емоція людини, яку найлегше розпізнати. Посмішка запускає певні процеси в мозку людини, активуючи зв’язок «мозок-тіло». Це відбувається в лівій лобовій частці, яка відповідає за емоції щастя. Так чим ж корисна усмішка?

1. Посмішка робить нас щасливими (навіть при поганому настрої).
Пам’ятаєте про зв’язок мозок-тіло? Так ось, звичайна посмішка посилає в мозок сигнал, що ми щасливі. А коли ми щасливі, організм починає виробляти різного роду ендорфіни, які піднімають настрій. Цей принцип був відкритий в 1980-х роках і підтверджений цілим рядом досліджень. Але дослідження показують і зворотну сторону: насупившись, люди починають відчувати себе нещасливими.

2. Посмішка робить щасливими оточуючих тебе людей.
Усмішка – заразлива. Дослідження показують, що досить побачити усміхненого друга або подругу, і людина мимоволі починає робити те ж саме. Кумедно, правда? Коли хтось посміхається, він заражає хорошим настроєм інших людей. Усміхнена людина приносить щастя.

3. Посмішка робить нас більш привабливими.
Ми звертаємо увагу на людей, які посміхаються. Існує фактор тяжіння: ми хочемо знати, хто і навіщо посміхається. Хмурість і гримаси відштовхують людей, а посмішка приваблює. Чарівна посмішка робить людину більш привабливою в очах представників протилежної статі. Тому, наступного разу, коли будете призначати побачення, не забудьте посміхатися. Це зробить вашу «половинку» щасливішою, а вас – більш привабливими.

4. Посмішка допомагає зняти стрес.
Посмішка допомагає позбутися втоми та перевантаженості. Посмішка здатна зменшувати відчуття тривоги. Коли сигнали, що ми щасливі (навіть якщо це і не зовсім так … в даний момент), досягають мозку, організм, як правило, зменшує частоту дихання і серцевих скорочень. Зниження рівня стресу дуже благотворно позначається на здоров’ї в цілому, так як в результаті знижується артеріальний тиск, поліпшується травлення і нормалізується рівень цукру в крові.

5. Посмішка привабливіша, ніж макіяж.
69% відсотків людей вважають, що усміхнена жінка без макіяжу привабливіша, ніж жінка без посмішки, яка використовує косметику. М’язи, які ми використовуємо, щоб посміхатися, підтягують лице, що робить людину молодшою.

6. Посмішка позитивно впливає на здоров’я.
Посмішка допомагає імунній системі працювати краще. Коли ви посміхаєтеся, ви більш розслаблені. Цілий ряд досліджень доводить позитивний вплив сміху на здоров’я людини, в т.ч. і те, що сміх схожий з міні-тренуванням, в результаті чого спалюється жир і поліпшується рельєф м’язів преса. Сміх також покращує кровообіг, знижує рівень цукру в крові, зменшує рівень стресу і покращує сон. Він також здатний підвищувати в організмі рівень антитіл, що боряться з інфекціями і поліпшують роботу імунної системи.

7. Посмішка робить вас успішнішою людиною.
Усміхнені люди виглядають більш впевнено. “Одягніть” посмішку на збори і зустрічі, і люди будуть реагувати на вас інакше. Згідно з дослідженнями, опитані схильні вважати, що такі люди більш привабливі, впевнені в собі, порядні і рішучі.

Фото заголовку prikolyuxi.ru
За матеріалами besmile.club

13 іронічних істин про те, як влаштоване наше життя

Здоровий цинізм у правдивих ілюстраціях Едуардо Саллеса