in , , , ,

7 хитрих трюків для перемоги в суперечці з жінкою, які не вважаються нечесними

Ви хочете довести свою правоту чи бути щасливим? А хотіли б довести свою правоту і залишитися щасливим? Вже цікавіше, правда?

Тутка пропонує вам таємний список правил, які приведуть вас до блискучої перемоги в суперечці з жінкою.

Просто вислухайте

Якщо жінка вирішить, що ви не слухаєте, то їй буде не лінь повторити вам ще раз. Самі напросилися. Так, у кожного своя правда. Необов’язково розуміти, приймати і погоджуватися, але вислухати, не затикаючи пальцями вуха, можна.

Висловіть захоплення

Як тільки відчуєте, що починається довготривала суперечка, зобразіть захоплення і скажіть про те, що вас завжди захоплювали рішучі жінки, які відстоюють свою точку зору. Ще пару компліментів її зовнішньому вигляду. Тепер обніміться і поцілуйтеся. Ви ще пам’ятаєте про що сперечалися?

Говоріть тихіше, ніж хочеться

Крики і сварка перетворять суперечку у скандал, але переможців не буде. Цілком ймовірно, що і дівчини у вас теж більше не буде і замість того, щоб відпочивати на лаврах, як планували, ви будете спостерігати, як вона збирає валізи або викидає ваші речі на вулицю. Або піде в себе, а ви отримаєте репутацію тирана. Або образиться.

Говоріть по суті…

Приводьте конкретні приклади, не філософствуючи і не порівнюючи. Ваше завдання — не дати опонентові шансу причепитися до якоїсь дрібниці, яка поведе вас від теми суперечки. І найголовніше правило: у прикладах не повинно бути ніяких жінок, окрім тієї, з якою сперечаєтеся.

…і їй теж не давайте відволіктися

Якщо вона в суперечці перескакує з одного на інше і йде від теми обговорення, використовує слова «завжди» і «ніколи» — попросіть її навести конкретні приклади. З імовірністю 90% вона почне швидко гаснути. Тоді сміливо закликайте жінку до порядку та обговорення головної теми.

Примусьте її сміятися

Жінки схильні до перебільшень і люблять себе накручувати. Якщо ви бачите, що суперечка не варта і виїденого яйця, зведіть все до жарту. Розсмішивши дівчину, ви зміните атмосферу, заслужите її вдячність за те, що не дали відчути себе нерозумно, — усім приємно і вдома спокійно.

Замовте їжу

Навряд чи вона стане готувати, якщо буде зайнята доведенням своєї правоти. Тому розумно буде забезпечити себе провіантом на випадок тривалої суперечки. І крім того, коли людина їсть, у неї закритий рот. І обов’язково вибирайте не свою, а її улюблену їжу! Що краще: встигнути прожувати ще шматочок улюбленої піци чи вставити їдкий аргумент?

Головне — не перемогти, а зберегти хороші відносини з коханою людиною. А ви як вважаєте?

За матеріалами

Сподобалось?

Ейнштейн вважав, що це правило здатне зробити щасливим будь-кого

Що робити, якщо дитину дражнять у школі?