in , , , ,

Несподівані причини, чому бути лінивим корисно

Ви напевно все життя чули про те, що якщо не будете докладати чималих зусиль, не будете активні і не будете по максимуму використовувати свої можливості, то загубите своє життя. Багато з нас засвоїли, що бути лінивим це погано.

Однак у ліні є свої переваги. Звичайно, за умови, що такі періоди тимчасові, а не є вашим основним проведенням часу.
Як виявилося життя в повільному ритмі має свої позитивні сторони, а лінь може зробити нас краще, якщо ви будете використовувати її з розумом.

1. Ледачі люди – розумні.

© yaplakal.com

Вчені виявили, що лінь може бути ознакою розуму. Згідно з результатами дослідження, люди з високим рівнем інтелекту рідше нудьгують, так як більше часу проводять в роздумах.
У той же час активні люди не ліниві, так як їм весь час потрібно стимулювати свій розум фізичною активністю, тому що вони не хочуть багато думати або тому що їм швидко все набридає.

2. Лінь сприяє творчості.

© yaplakal.com

Згідно дослідникам Міннесотського університету, лінь може бути ознакою того, що у людини розвинене творче мислення і він схильний ризикувати. Також це вказує на те, що людина здатна більш до новаторства, ніж до того, щоб слідувати традиціям.

3. Лінь робить вас продуктивнішими

© yaplakal.com

Лінь є захистом від непродуктивності. Ледачі люди не будуть безцільно перескакувати з одного завдання на інше, наприклад, блукаючи по соцмережах під час роботи. Вони з більшою ймовірністю будуть зосереджені на одному завданні.

4. Ледачі люди роблять все ефективніше.

© yaplakal.com

Якщо ви ліниві, то ви більш схильні шукати способи завершити справу якомога швидше, щоб скоріше від неї позбутися. Ви уникаєте багатозадачності, і намагаєтеся сфокусуватися на тому, щоб зробити те, що знаходиться під рукою.

5. Лінь знижує рівень стресу.

© yaplakal.com

Стрес може негативно відбитися на кров’яному тиску і пульсі, роблячи нас неспокійними і тривожними.
Коли ви намагаєтеся розслабитися, ви присвячуєте себе якомога меншим справам і не намагаєтеся розірватися на частини. Знайдіть час щоб потягнутися, глибоко вдихнути і заспокоїти свій розум, щоб знизити тиск і знову відчути спокій.

6. Ледачі люди глибокодумні.

© yaplakal.com

Так як ледачі люди не схильні заглиблюватися в негаразди цього світу, вони мають здатність глибше мислити щодо окремих аспектів життя. Це також допомагає їм самовдосконалюватися, тільки якщо для цього не потрібно зайвий раз залишати м’який диван.

7. Іноді очікування призводить до того, що проблеми самовирішуються.

© yaplakal.com

Всупереч поширеній думці, іноді байдикування може бути найкращим рішенням. Багато проблем можуть вирішитися самі собою, якщо не втручатися в хід справи. Коли ми дозволяємо процесу йти природним шляхом – це часом буває найкращим виходом.

8. Ледачі люди частіше просуваються по службі.

© yaplakal.com

Якщо ви відноситись до розумних, але злегка ледачих людей, велика ймовірність того, що ви опинитеся на високій посаді. Коли справа стосується просування по роботі, працьовитість часом грає далеко не першорядну роль. Набагато важливіше те, як швидко і грунтовно ви здатні виконати роботу.

9. Ледачі люди більш природні.

© yaplakal.com

Люди не створені для того, щоб крутитися як білка в колесі. Фізіологічно наше тіло шукає способи зберігати запаси енергії.
Так, наприклад, у відповідь на зміни клімату наше тіло реагує більш розслабленим станом. Взимку ми виробляємо більше мелатоніну, що сприяє сонливості, а влітку спека оберігає нас від зайвої активності, щоб ми не заробили сонячний удар.

10. Лінь, насправді, робить нас активнішими.

© yaplakal.com

Вчені з’ясували, що коли ми все-таки вирішуємо відірватися від дивана і зайнятися фізичною активністю, вона буде більш ефективною.
Ми не будемо витрачати час на Селфі перед дзеркалом, а з більшою ймовірністю займемося короткими вправами високої інтенсивності. Такого роду активність насправді вважається найбільш ефективною.

Фото заголовку yaplakal.com
За матеріалами yaplakal.com

Сподобалось?

Фотопроект Follow me.Ukraine. Чудовий проект, присвячений вишиванці

Як пити і не п’яніти? 10 порад