in , ,

10 фотографій з глибоким сенсом, які змусять замислитися

Дуже часто відвідини туалету закінчуються тисячами фото в різних позах. З розвитком технологій все більше і більше фотографій ми бачимо, однак не всі сповнені глибоким змістом, який змушує замислитися.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами 10 найкращими фотографіями за версією міжнародного агентства Reuters, які змусять замислитися про сучасне суспільство та його цінності.

1.Дослідник в пустелі Юта

Фото: Jim Urquhart — Reuters

Фотограф Джим Уркхарт зробив цю фотографію, коли поїхав на дослідну станцію Марс, яка знаходиться в Юті. Вчений у скафандрі на пейзажі схожому на Марс – це ж знахідка для фотографа. «Найцікавіше те, що ми стрімголов мчимо за космічними просторами, намагаючись знайти щось цікаве, а цього цікавого і на Землі величезна кількість», — висловився фотограф.

2. Весілля 21-го століття

Фото: Carlos Barria-Reuter

Китай одна з найбільш розвинених країн. Технологічні прориви, найбільші технологічні заводи і винаходи створюються саме в Китаї, однак при всьому цьому молоде покоління зазнає сильного тиску з боку старших і держави. У Китаї заведено організовувати масове одруження. Всупереч думки молодого покоління, їх примушують до раннього шлюбу.

3. Місце життя і смерті

Фото: Marko Djurica-Reuters

Фотограф Марко Джуріца під час своєї подорожі в Сербію знайшов людину, яка живе на цвинтарі. Зазвичай люди воліють не ходити сюди, тим більше серби, але Братислав Стоянович після втрати всього майна, вирішив переселитися саме сюди. За його словами, на кладовищі ніхто не поб’є, не розбудить, а просто дасть спокій.

4. Сонячне місто

Фото: Lucy Nicholson-Reuters

Фотограф Люсі Ніколсан знала не з чуток, чому ж місто назвали Сонячним. У 1959 році бізнесмен Дел Кеб побудував будинок для літніх людей, які отримували більше, ніж просто ліки і догляд. Ідея Дела перетворилася у величезне місто, де більш як 38 тисяч жителів, яким в середньому 72 роки. У місті багато клубів за інтересами для кожного. На фотографії чоловік і дружина, які після аргентинського танцю поцілували одне одного. Для кохання вік не має значення.

5. Фаст фуд для черниць

Фото: Jorge Dan Lopezn-Reuters

Ми звикли сприймати черниць як дуже консервативних людей, проте Хорхе дан Лопес вдалося сфотографувати черниць Гватемали, які люблять не такий вже й консервативний фаст фуд.

6.Корейська варта

Щоранку з китайського боку видно, як на корейському березі марширують жінки.

7.Незаконний перехід мігрантів

Фото: Marko Djurica-Reuters

На жаль, через політичну ситуацію в Сирії страждають звичайні люди. Фотограф Марко Джуріца зобразив момент, коли поліція виявила незаконних біженців з Сирії, які переходять кордон Македонії. Цим людям потрібна лише допомога.

8. Момент, коли дозволили одностатеві шлюби в США

Фото: Brendan McDermid -Reuters

Фотограф Брендан Мак Демін сидів у пабі в момент, коли вся країна стежила за засіданням Верховного суду в США, де вирішувалося, дозволяти одностатеві шлюби чи ні. Момент, коли суд оголосив своє рішення на користь одностатевих шлюбів, був доленосним для багатьох американців.

9. Жителі Петербургу вітають сонце

Фото: livejournal.com

Фотограф Олександр Дем’янчук розповідає, що у Петербурзі є традиція зустрічати березневі промені сонця. Щороку, коли сніг ще не розтанув, а сонце вже зігріває, мешканці збираються у Петропавлівській фортеці та засмагають на пляжі. Не погана традиція, чи не так?

10. Життя після війни

Фото: Mohammed Salem -Reuters

Сектор Газу піддавався дуже частим нальотам, і під час одного з чергових нальотів з боку ізраїльтян пошкодився будинок, в якому на той момент проходило одруження 15-річного Ахмеда і 14-річної Тули.

Яка з фотографій вас найбільше вразила?

За матеріалами

Те, що ви помітите першим на зображенні, виявить, що для вас важливо в коханні

19 липня – яке сьогодні свято та чого не можна робити. Іменини, традиції, заборони, прикмети та визначні події