11 осіб, чиї імена ми щодня згадуємо, та достеменно не знаємо, який вони насправді мали вигляд

У кожного вдома красується продукція Johnson & Johnson, ми носимо джинси Levi’s та сумочки Louis Vuitton. Та навіть не знаємо про стиль життя та професійний шлях засновників цих брендів.

Тутка обнишпорив Мережу та знайшов дуже багато речей про законодавців моди та стилю.

Johnson & Johnson

Засновником компанії Johnson & Johnson вважається Роберт Вуд Джонсон. Він був одним зі співзасновників компанії, та пізніше відокремився, щоб мати змогу займатися своєю справою. Що він і зробив — разом з партнером та двома братами розпочав виробництво стерильних хірургічних бинтів. Так у 1886 році розпочалася історія Johnson & Johnson.

Кубик Рубіка

Ерне Рубік — угорський викладач архітектури та скульптор, який і придумав славнозвісну головоломку. Перша партія кубика була випущена у 1980-му році та її обсяги були досить скромні. Аж після рекламної кампанії іграшка розійшлася усім світом.

Julius Meinl

В 1862 році Юліус Майнл I вперше продав обсмажену каву — і з цього моменту почалася історія бренду. Логотип, який дотепер легко впізнається, у 1924 розробив угорський дизайнер.

Burberry

Британець Томас Барбері вперше відкрив свій магазинчик у 1856 році, й відтоді його популярність лише зростала. Нині модний дім підкорив собі увесь світ, він спеціалізується на виробництві косметики, одягу, взуття, парфумерії та кросівок.

Levi’s

Далекого 1853 року німецький іммігрант Левай Страус переїхав до Сан-Франциско й там відкрив свою справу. Всім відомо, що перші джинси, які виготовляв Левай, призначалися до робочих. А з 1960-их вони завоювали увесь світ, чим назавжди прославили свого творця.

Knorr

Компанія Knorr народилася у 1838 році. В 1873 Карл Генріх Теодор Кнорр випустив сухі супи в пакетиках, а в 1912-му розробив бульйонні кубики. Якщо 1957 року бренд Knorr був представлений у 8 країнах, то 2000-го їх налічувалося вже близько 90.

Barilla

В наш час Barilla — найбільший світовий виробник макаронів. А започаткував свій світовий бізнес у 1877 році П’єтро Барилла — простий хлопець, який відкрив свою пекарню. Через 30 років компанія розширилася.

Nestlé

Фото: Wikipedia.org

Nestlé почало свою історію ще у 1860-их роках, коли Андре Нестле випустив дитяче харчування на основі молока та запустив його продаж. Далі його компанія продавала згущене молоко, а з 1904-го — шоколад. В наш час Nestlé відомий кожному як найбільший у світі виробник харчів.

Louis Vuitton

Louis Vuitton започаткував Луї Віттон у 1854 році. Першочерговою сферою виробництва бренду були валізи, та потім модний дім розширив свій асортимент. Свого часу обличчями модного дому були такі красуні як Мадонна, Емма Стоун, Анджеліна Джолі та інші.

Hugo Boss

Х’юґо Фердинанд Босс відкрив свій бренд у 1924-му році. Його спеціалізацією був повсякденний одяг, та по смерті засновника його бізнес перейшов до рук його зятя. Відтоді чоловік почав випускати чоловічі костюми, що триває і по сьогодні.

В наші дні німецький дім моди має значно ширшу спеціалізацію, до якої входять і знамениті парфуми.

Lamborghini

Фото: wikipedia.org/wiki/Lamborghini_Veneno

Засновником Lamborghini був Ферруччо Ламборгіні, який захотів скласти конкуренцію Феррарі. Ще на посту директора він присягав, що його автівки не братимуть участі у перегонах “Формули-1”. Та пізніше сталося не так, як він хотів.

А які бренди любите ви. І чи любите взагалі?