12 історій, які могли трапитися в кожній родині, де цінують хороший гумор

З усіма трапляються курйози на роботі або в подорожах, але справжнє джерело гумору, підлабузництва і жартів – це рідний дім.

Редакція Тутка «підслухала» кілька кумедних історій, які могли статися тільки в сім’ях, де почуття гумору передається у спадок.

 • Посварилася з чоловіком, дуже сильно просто мене розлютив. Пішла в душ, стою під потоками води, злюся. Витираюся рушником – теж злюся. І тут з жахом розумію, що геть забула, за що. Довелося йти до чоловіка й уточнювати.
 • Мені було 10 років, і мій тато вчив мене плавати рівно 15 секунд. Це час він витратив на те, щоб скинути мене з пірсу. Як побічний ефект – я ще й матюкатися тоді навчилася…
 • Я студент, грошей зовсім немає. Так вийшло, що треба було їхати в сусіднє місто на поїзді. Ну, я набрав собі водички з-під крана в пляшку і купив дешеву булочку на базарі. Їхати недовго – 7 годин. Ось лежу я на верхній полиці, нестерпно хочеться щось пожувати, а в животі – порожньо. Відчуваю, що здохну зараз від голоду, а булку я вже з’їв. Зі мною їхала якась сімейка, ось вони вирішили поласувати: дістали курку, напої. Обжираються, а у мене слина тече. Тут глава сімейства звертається до мене: «Ти, студенте, їсти, напевно, хочеш? Сідай, їж!» Я, не вірячи своєму щастю, злізаю з верхньої полиці, сідаю за стіл, як раптом він каже мені: «Тільки почекай трохи, ми зараз все своє зберемо і будеш їсти».

 • Молодший брат сьогодні запитав:
  – А це правда, що у тебе в університеті всі запитання або білети видають перед іспитом?
  Я:
  – Так.
  Брат:
  – Так їх можна всі вивчити!
 • Сиділи з чоловіком і його новими знайомими вечеряли. Тут лунає несамовитий крик. Ми вибігаємо на вулицю, а там два п’яних чоловіка. У одного 4 пальця відрубано, а в іншого сокира в руках.
  Я зреагувала швидко. Вирубала того, що з сокирою. Викликала швидку. Пальці поклала в морозильник. Руку перев’язала, щоб крововтрати не було. Загалом, все як треба. А наші нові знайомі втекли з криками, що ми ненормальна сімейка, раз вагітна жінка (я на 8-му місяці) така відморожена. А я просто лікар-травматолог з 8 роками стажу.
 • Сеструха ошелешила. Прийшла з дня народження і на запитання матері: «Ти пила?» – відповіла: «Шампав бокальського».

 • Чоловік якось мився у ванній на другому поверсі (приватний будинок). Закрився на ключ, а той заклинило. Відчинити не змогли ні я зовні, ні він зсередини. Довелося йому у вікно вилазити (там нескладно, на дах веранди). Того ж вечора чоловікові змовницьким тоном сусід повідомив, що бачив, як з нашого вікна коханець в одних трусах тікав. Чоловік не розгубився, відповів: «Так, знаю, це мій».
 • Я повідомила чоловікові про вагітність так. Зробила лелеку з паперу (орігамі), тест вклала в дзьоб і приклеїла на двері туалету всередині. Чоловік запитав, що це за журавель і чому він курить?
 • Сиджу вдома, протираю електрогітару горілкою. Ну, вона і шкірний жир з брудом добре відтирає, і лак не псує. Тим часом наминаю цукерки, які поцупив з кухні. Протер гітару, поставив на стійку. Тільки розвертаюся до комп’ютера, заходить мама. П’ятисекундна німа сцена. Сиджу за столом я, на столі пляшка горілки, цукерка. Фраза мами: «Сумуєш, синку?»

 • Перед початком 1-го класу требу було здати щось типу іспиту. Серед завдань було заспівати пісеньку. Так ось я їм заспівав: «Ай-я-я-яй! Убили негра. Ні за що ні про що, убили, нелюди, убили!» Коли через 11 років туди ж вступала моя сестра, вона заспівала: «Тонкий шрам на коханій попі – рвана рана в моїй душі!» Думаю, нашу сімейку вони надовго запам’ятають.
 • Гуляємо з чоловіком і молодшим сином по набережній. На дитячому майданчику бігають кілька десятків дітлахів і час від часу чути вигуки: «Меліса! Артур! Олівія! Мірабелла! Ян!» І тут десь збоку гучний крик:
  – Володька!
  Як медом по грудях.
 • Пам’ятаю, була я маленька. Восени прийшла пора копати картоплю. Батьки приїхали на поле – а картоплі немає! Всю викопав… хтось. Кричали, матюкалися, вигукували. Тато більше за всіх. А мама не розуміла, кому знадобилося викопувати величезне поле чужої картоплі. А потім з’ясувалося, що тато з братом її навіть не садили, а просто їздили випивати, коли говорили, що садять картоплю.

Переклад Тутка за матеріалами