12 неймовірних фільмів минулого року, які неможливо пропустити

Тутка нещодавно склав добірку мультфільмів для перегляду на карантині, на черзі — кінострічки 2019-го року випуску, які увагою не можна оминути аж ніяк. Якщо ви давно не дивилися чогось класного, зверніть увагу на нашу добірку. До вашої уваги комедії й мелодрами, документальні й біографічні стрічки.

Всім приємного перегляду.

1. А потім ми танцювали…/And Then We Danced

 • Рейтинг — 8,0

Стрічка про життя професійних танцюристів. Мераб з дитинства танцює зі своє партнеркою Марі у грузинському ансамблі. Життя хлопця круто змінюється, коли він знайомиться з новим артистом трупи Іраклієм… і закохується в нього.

2. “Шлюбна історія”/Marriage Story

 • Рейтинг — 7,7

Розлучення в сім’ї акторів. Чоловіка влаштовує абсолютно все, а дружина вважає, що втратила себе. Вона забирає сина і переїжджає до Лос-Анджелеса з Нью-Йорку, де на неї чекає нове життя і нова роль. Допоки її адвокати представляють її в суді, чоловік має не втратити роботу і їздити через усю країну для зустрічі з сином.

3. “Аполлон-11″/Apollo 11

 • Рейтинг — 7,5

Хто ще сумнівається у правдивості подорожі Ніла Армстронґа на Місяць — всім радимо переглянути. Стрічка містить унікальні документальні кадри, спогади очевидців і сучасників астронавта.

4. “Портрет дівчини у вогні”/Portrait of a Lady on Fire

 • Рейтинг — 7,3

1770-ті роки. Елоїзі, багатій спадкоємиці впливових батьків, наймають дівчину-художницю. Остання має намалювати дівчину для нареченого з Мілану, але панночка відмовляється: вона не кохає майбутнього чоловіка. Дівчата знайомляться, у них зав’язується дружба… цікаво дізнатися, чим це все закінчиться.

5. “Геній і безумець”/The Professor and the Madman

 • Рейтинг — 7,2

Біографічна драма про професора-лінгвіста Джеймса Мюррея. Воістину геній своєї галузі, вчений почав працювати над укладанням словника англійської мови. Великий внесок у створення довідника зробив лікар Вільям Майнор — пацієнт психіатричної лікарні.

6. “Вас не було на місці”/Sorry We Missed You

 • Рейтинг — 7,0

Сім’я Тернер переживає справді важкі часи: після кризи 2008-го року їм приходиться важко працювати. Чи зуміє родина пережити всі труднощі та залишитися разом?

7. “Аутсайдери”/Ford v Ferrari

 • Рейтинг — 8,1

Американець Генрі Форд ІІ попри все хоче покращити якість улюбленої справи. Йому не вдається викупити майже збанкрутілого Ferrari, та шанс ще є — перемогти у перегонах 24 години Ле-Мана.

Але є одне “але”: відомий авіаконструктор відмовляється співпрацювати без участі славнозвісного автоперегонника Кена Майлза. Коли два профі зустрічаються в роботі, на світ народжується висококласний новий спорткар.

8. “Прекрасна епоха”/La belle époque

 • Рейтинг — 7,9

Дивна фірма пропонує дивні послуги: можливість повернутися у будь-який момент вашого життя й виправити будь-яку помилку. Її клієнтом стає молодий художник, котрий вирішує вирушити у минуле та налагодити стосунки з коханою. А якби ви були на його місці, що виправили б ви?

9. “Очима собаки”/The Art of Racing in the Rain

 • Рейтинг — 7,7

Розповідь про дружбу собаки ЕнЕнкоа гонщика-початківця Денні. Кожен з них — на своїй життєвій трасі, повній небезпек і крутих віражів, і найперше завдання кожного — гордо повернутися на шлях життя, навіть якщо ти припустився помилки й зійшов з неї.

10. “Арахісовий сокіл”/The Peanut Butter Falcon

 • Рейтинг — 7,4

Герой вилітає у прочинене вікно й опиняється в новому світі, де кожній людині щось потрібно: медсестрі — чисте кохання, другові — гроші, злочинцям — голова цього ж друга.

11. “Абатство Даунтон”/Downton Abbey

 • Рейтинг — 7,3

Особняк аристократів готується до прийому монарха у своєму родинному гнізді — подія неймовірно значуща. І поки всі заклопотані зовнішніми приготуваннями, хтось готує замах на короля…

12. “Король”/The King

 • Рейтинг — 7,1

Англія, триває Столітня війна. Історія про принца Уельського Генріха (у фільмі всі звуть його Халом), розгульника і казанову, який навіть не думає про владу. Та батька і всіх потенційних претендентів вбивають… і молодий спадкоємець сідає на трон. Як вдасться йому утримати двір та утвердитися, як монарх?

Ми вже знаємо, що переглянемо сьогодні ввечері, а ви?

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел