8 серіалів, які назвали найкращими в 2018 році. Хочете подивитися щось круте – вибирайте будь-який з них

У вас бувало таке, що пошук дійсно достойного серіалу займає більше часу, ніж його перегляд? У нас – так, тому ми зраділи списку від журналу Time. Він назвав найкращі прем’єри першого півріччя 2018 року. Кожна з них – шедевр.

Тутка пропонує запастися попкорном і почати сьогодні ввечері переглядати будь-який з цих серіалів.

Патрік Мелроуз (Patrick Melrose)

 • Жанр – драма
 • Рейтинг IMDb – 8,4

Головний герой міні-серіалу Патрік Мелроуз (його роль зіграв Бенедикт Камбербетч) страждає від алкогольної та наркотичної залежності. Все доросле життя він намагається впоратися зі згубними пристрастями, забути домашнє насилля, яке пережив у дитинстві, пробачити батьків і побудувати свою щасливу сім’ю.

Це трагічна історія довжиною в 5 годин, яка сподобається любителям глибоких драм.

Дика-дика країна (Wild Wild Country)

 • Жанр – документальний, кримінал
 • Рейтинг IMDb – 8,3

Ошо – суперечливий індійський гуру, який разом зі своєю особистою помічницею Ма Ананд Шила і тисячами послідовників вирішив побудувати справжнє місто-утопію в орегонській пустелі.

Цей документальний серіал від Netflix розповідає його історію і викриває один з найвпливовіших культів XX століття.

Американський ідол (American Idol)

 • Жанр – телешоу
 • Рейтинг IMDb – 4,2

Ось уже 16 сезонів американці спостерігають за співочим шоу, в якому зіркою може стати кожен. У 2018  цьогоріч стартує 17-й сезон «Американського ідола».

Це шоу талантів, яке може скласти конкуренцію найбільш рейтинговим серіалам.

Чемпіони (Champions)

 • Жанр – комедія
 • Рейтинг IMDb – 6

15-річний Майкл приїжджає з мамою до Нью-Йорка, щоб вступити до музичної школи. В останній момент виявляється, що в чужому місті хлопцю ніде жити. Мама знехотя знайомить Майкла з його батьком, який якраз живе разом з братом в Нью-Йорку. Батько, який володіє тренажерним клубом «Чемпіони», ніколи не бачив сина, тому що розлучився з його мамою, коли вона була вагітна. Тепер їм усім потрібно зрозуміти, як це – бути сім’єю.

Це тонка і дотепна комедія для справжніх поціновувачів жанру.

Примарна вежа (The Looming Tower)

 • Жанр – драма
 • Рейтинг IMDb – 8

У центрі історії – агент ФБР і агент ЦРУ. Спершу головні герої співпрацюють заради спільної мети – швидше знешкодити Усаму бен Ладена і «Аль-Каїду». Потім організації, на які вони працюють, починають суперництво.

Цей драматичний серіал заснований на реальних подіях і розповідає про причини трагедії 11 вересня 2001 року.

Розповідь служниці (The Handmaid’s Tale)

 • Жанр – фантастика, драма
 • Рейтинг IMDb – 8,6

Дія серіалу відбувається в тоталітарному місті майбутнього. Вся влада належить військовим, які відчувають себе володарями світу. Але і у них є одна проблема – їх дружини не можуть народити спадкоємців. Для продовження роду вирішують використовувати простих дівчат, у яких тільки одна життєва мета – виносити дитину і відразу ж віддати її владі. Деякі не згідні з такими жорстокими законами.

«Розповідь служниці» отримав головну премію «Еммі» (її ще називають «серіальним Оскаром») в 2017 році.

Атланта (Atlanta)

 • Жанр – комедія, драма
 • Рейтинг IMDb – 8,6

Ерн – менеджер-невдаха, молодий батько, який постійно просить грошей у своїх батьків, живе у дівчини і не знає, як вибратися з убогості. Одного разу він дізнається про свого двоюрідного брата, який став репером і ось-ось прокинеться справжньою зіркою. Ерн вирішує кинути все і поїхати до брата, щоб стати його менеджером і розбагатіти.

Це яскравий і жвавий серіал, який не дасть занудьгувати.

Вбиваючи Єву (Killing Eve)

 • Жанр – драма
 • Рейтинг IMDb – 8,5

Єва з дитинства мріяла про кар’єру детектива, але її робота в спецслужбі виявилася зовсім нецікавою – дівчину відправили до канцелярії і не давали серйозних завдань. Єва вирішила довести свій професіоналізм і самостійно взятися за важку справу – пошук загадкової найманої вбивці Вілланель. Але Вілланель теж почала полювання на Єву.

Це серіал про двох сильних жінок. Від «Вбиваючи Єву» неможливо відірватися.

За матеріалами