in

10 кращих фільмів про баланс між бізнесом та особистим життям

Занурюючись з головою у роботу, важливо не забувати і про інший бік життя — особисте. Тутка Тамка зібрав добірку фільмів, герої яких стикаються з різними труднощами і з усіх сил намагаються знайти рівновагу між особистим життям і професійною діяльністю.

Диявол носить Prada
The Devil Wears Prada, 2006

© kinopoisk.ru

Молода провінціалка Енді (Енн Хетеуей) тільки-тільки пізнає всі «принади» кар’єризму. Отримавши роботу асистентки цього бізнес-монстра Міранди (Меріл Стріп) і ледь не втративши коханого та свою індивідуальність в гонитві за успішною кар’єрою, вона на власному досвіді переконатися, наскільки важливо дотримуватися балансу між особистим життям і роботою. Дівчина також дізнається, що за видимим абсолютним успіхом її боса стоять розлучення і розлад у відносинах з дітьми.

Подивившись картину, можна винести багато цінних уроків. Насамперед про те, що навіть сама перспективна робота не варта того, щоб жертвувати друзями і близькими. А вибирати треба не те, що престижно, а те, що по душі.

Мені б в небо
Up in the Air, 2009

© kinopoisk.ru

Герой оскароносної драми — трудоголік у виконанні Джорджа Клуні. Його робота передбачає постійні перельоти з місця на місце і звільнення людей. У такому життєвому ритмі він задовольняється випадковими зв’язками. І лише не на жарт закохавшись, він відкриває для себе радості людського існування.

Фільм змушує задуматися про власне життя і розібратися в життєвих цілях.

Ділова жінка
Working Girl, 1988

© kinopoisk.ru

Ще один приклад жінки у великому бізнесі. Героїня Мелані Гріффіт піднімається по кар’єрних сходах. Незважаючи на всі свої таланти, молодій жінці виявилося нелегко знайти тих, хто в неї повірить. На щастя, знайшовши здатність спритно балансувати між службовими та сердечними справами, вона знаходить людину, здатну поважати її вибір. І все це – не відриваючись від підкорення кар’єрних вершин.

У бізнесі головне? Вміти скористатися випавшим шансом. І не боятися ризикувати. Історія головної героїні обов’язково додасть вам рішучості!

Стажер
The Intern, 2015

© kinopoisk.ru

Ще одна робота Енн Хетеуей, яка заслуговує місця в нашому списку. Її героїня – молодий стартапер, якому вдалося перетворити свою невеличку справу в процвітаючий проект. Коли до неї приходить на стажування пенсіонер (Роберт Де Ніро), вона і не підозрює, що отримає від нього безцінний досвід не тільки трудовиий, але й у сімейних моментах. Адже, будуючи кар’єру, вона зовсім закинула чоловіка і дочку.

Добрий фільм буде корисний молодим кар’єристам, які жертвують сім’єю заради професійного зростання. А також людям у віці, адже він показує, що після виходу на пенсію життя тільки починається.

Пропозиція
The Proposal, 2009

Закореніла кар’єристка (Сандра Буллок) все життя присвятила мрії стати великим босом. І тільки ризик втратити заповітне крісло змушує її відправитися на пошуки «нареченого». Під загрозою висилки в Канаду жінка робить неділову пропозицію своєму асистентові (Райан Рейнольдс), не здогадуючись, що крім громадянства, вона знайде щось значно цінніше.

Чудова комедія, після якої багато ділових жінок задумаються про зміни у своєму житті.

Закони привабливості
Laws of Attraction, 2004

© kinopoisk.ru

У цій стрічці відразу два кар’єриста. Ось тільки з відсутністю стабільності в особистому житті вони справляються прямо протилежними способами. Коли ж два успішних адвоката, Деніела та Одрі, у виконанні Пірса Броснана і Джуліани Мур, після бурхливої вечірки прокидаються чоловіком і дружиною, їм доводиться знаходити способи балансувати між подружнім життям і протистоянням в суді.

Відмінний фільм, щоб розслабитися і задуматися про сімейні цінності.

Я не знаю, як вона це робить
I don’t Know How She Does It, 2011

© kinopoisk.ru

Кейт (Сара Джессіка Паркер) вважає, що заміжжя і народження дитини зовсім не зобов’язують жінку відмовитися від улюбленої роботи. Вона досить успішний фондовий менеджер і продовжує працювати. Протягом усього фільму глядач спостерігає, як жінка (нерідко досить комічним чином) намагається встигнути все на світі, щоб ні кар’єра, ні сім’я не опинилися на другому плані.

В персонажі Сари Джесіки Паркер багато жінок пізнають самих себе, змушених поєднувати кар’єру, материнство, дружбу і інші соціальні ролі. А чоловіки обов’язково по-іншому подивляться на своїх супутниць.

Джеррі Магуайер
Jerry Maguire, 1996

© kinopoisk.ru

Оскароносна драма з Томом Крузом і Рене Зеллвегер у головних ролях. За сюжетом, головний герой стикається з нерозумінням начальства і втрачає роботу, після чого вирішує, що зобов’язаний розпочати власну справу. Здається, весь світ обернувся проти нього. На щастя, у нього є коханка, яка стане головним партнером і помічником в сучасному бізнесі.

Як і головний герой, не хочете перетворитися в бездушний діловий костюм, який ганяється за прибутком? Досвід Джеррі Магуайера додасть вам впевненості у відстоюванні своїх принципів.

Крута компанія
In Good Company, 2004

© kinopoisk.ru

Особисте життя головних героїв волею долі тісно переплітається з професійною діяльністю. Амбітний красень Картер стає босом досвідченого рекламщика Дена. Все б нічого, але Ден, який і так не радий стати підлеглим молодого зухвальця, дізнається, що новий начальник зустрічається з його дочкою!

Фільм піднімає важливу тему конфлікту поколінь і підказує, як знаходити спільну мову.

Бебі-бум
Baby Boom, 1987

© kinopoisk.ru

Життя ділової жінки докорінно змінюється, коли на руках у неї виявляється крихітне немовля. Тепер їй насилу вдається знайти час на роботу. Однак материнство відкриває перед героїнею абсолютно нову життєву нішу. Вона розуміє, що нарешті готова щиро полюбити.

Фільм однозначно варто дивитися тим, хто вважає, ніби дитина ставить хрест на кар’єрі. Не бійтеся змінювати своє життя заради близьких.

При шаленому ритмі життя так важливо знаходити час для близьких. І домашній кінозал — відмінний спосіб спільного дозвілля.

Фото заголовку kinopoisk.ru
За матеріалами ubr.ua

Сподобалось?

Як бачать світ люди з дальтонізмом

Говори красиво: 10 українських слів, які замінять наш суржик

Back to Top

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

To use social login you have to agree with the storage and handling of your data by this website.

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.