in ,

11 фільмів, які варто подивитися, коли життя тріщить по швах

У житті іноді трапляються катаклізми. Це може бути серйозна хвороба, фінансовий колапс, нещасна любов та інше. До цього не можна бути готовим, але все ж варто знати, що навіть з такими речами можна і потрібно жити.

Ми в Тутка вирішили поділитися з вами фільмами, які доведуть вам, що наше ставлення до проблем здатне змінити багато чого.

Якщо я залишуся

У ролях: Хлоя Морец, Мірей Інос, Джеймі Блеклі

Мія — талановита дівчина, закохана в класичну музику, у свою віолончель і рокера Адама. Але після автокатастрофи вона опиняється в комі. Поки тіло дівчини лежить у лікарні, її душа повинна вирішити, чи хоче вона жити далі чи ж краще відправитися в інший світ услід за своїми рідними.

 • Рейтинг IMDb — 6,8

Безумовний

У ролях: Лінн Коллінс, Майкл Ілі, Брюс Макгілл

Саманта Кроуфрд живе щасливим життям, адже у неї є коханий чоловік. Але все для неї втрачає сенс, коли його жорстоко вбивають. Вона втратила віру і бажання жити. Одного разу вона несподівано зустрічає старого друга Джо, який стає її підтримкою і опорою і знову приносить сенс і світло в її життя.

 • Рейтинг IMDb — 7,2

Мій ангел-охоронець

У ролях: Камерон Діас, Алек Болдуін, Джоан Кьюсак

Адвокат стикається з незвичайною справою: 11-річна дівчинка подає до суду на своїх батьків, дізнавшись про те, що вона була зачата «в пробірці» лише для того, щоб підтримувати життя своєї сестри, хворою лейкемією.

 • Рейтинг IMDb — 7,4

Винні зірки

У ролях: Шейлін Вудлі, Енсел Елгорт, Лора Дерн, Віллем Дефо

Хейзел хвора на рак. Попри те, що хвороба тимчасово відступила, дівчина не відчуває ні краплі радості. Вона ходить в групу підтримки, де одного разу знайомиться з Огастусом Уотерсом і моментально закохується в нього. Огастус і Хейзел відправляються в повне пристрасті і життя подорож, яка зайвий раз покаже їм, що весь сенс життя можна знайти в будь-якому її відрізку.

 • IMDb Рейтинг — 7,8

Душевна кухня

У ролях: Адам Боусдукс, Моріц Бляйбтрой, Феліна Рогган

Зінос Канзікос тримає не надто популярний ресторанчик на околиці Гамбурга. Нечисленні відвідувачі задовільняються нехитрим куховарством його власного приготування і напам’ять знають меню з декількох рядків на одному листку. Тихе життя йде своєю чергою, поки на голову Зиноса не звалюється всі 33 нещастя.

 • Рейтинг IMDb — 7,3

Зараз саме час

У ролях: Дакота Фаннінг, Джеремі Ірвін, Педді Консідайн, Олівія Вільямс

Тессі 17, і вона хоче жити нормальним життям. Вона мріє про ті ж речі, що і всі підлітки. Але що робити, якщо часу залишилося мало? Тесса приймає рішення прожити все, що відміряно, так, щоб жодна хвилина не пропала даремно.

 • Рейтинг IMDb — 7,2

Все ще Еліс

У ролях: Джуліанна Мур, Алек Болдуін, Крістен Стюарт, Кейт Босуорт

Еліс Хауленд — відомий професор лінгвістики. Вона щаслива в шлюбі, у неї троє дорослих дітей. Але все міняється, коли одного разу вона починає забувати слова.

 • Рейтинг IMDb — 7,5

Моє життя без мене

У ролях: Сара Поллі, Марк Руффало, Аманда Пламмер

Енн 23, і у неї дві дочки, безробітний чоловік, мати, яка всіх ненавидить, і батько, який відсидів за ґратами. Вона працює прибиральницею в університеті. Її монотонне життя змінюється, коли лікарі повідомляють їй про невиліковну хворобу — їй залишилося жити всього 3 місяці. Енн вирішує радикально змінити своє життя.

 • Рейтинг IMDb — 7,6

Злодійка книг

У ролях: Джеффрі Раш, Софі Нелісс, Емілі Уотсон

Німеччина, напередодні Другої світової війни. 9-річна Лізель переїжджає в Мюнхен до своїх прийомних батьків і з їх допомогою вчиться читати. З кожним днем читання все більше стає її життєвою потребою, і Лізель починає красти книжки. Все, що вона дізнається з них, допомагає їй зрозуміти події, що відбуваються навколо неї.

 • Рейтинг IMDb — 7,6

Не здавайся

У ролях: Міа Васіковська, Генрі Хоппер, Ре Касе

Енок, що пережив клінічну смерть і втратив в автокатастрофі батьків, знайомиться на похоронах з Аннабель, і незабаром між молодими людьми зав’язуються романтичні відносини. Пізніше виявляється, що Аннабель смертельно хвора. Юнак вирішує допомогти улюбленій підготуватися до неминучого.

 • Рейтинг IMDb — 6,8

Лев

У ролях: Ніколь Кідман, Руні Мара, Дев Патель, Девід Уенем

Сару народився в бідній індійській сім’ї, але в 5 років загубився. Він приїхав в інше місто і пережив багато чого, перш ніж у нього з’явилися люблячі прийомні батьки, хороший будинок і прекрасні умови життя. Подорослішавши, він згадує деякі моменти з минулого життя і хоче відшукати своїх рідних.

 • Рейтинг IMDb — 8,1

Сподобалось?

Чому варто хоча б інколи вимикати вдома інтернет.

Який чоловік – така і дружина