in

7 фільмів, над якими потай буде ридати кожна жінка

Є фільми, зворушливі або неймовірно трагічні повороти яких змусять розчулитися будь-яку жінку. У таких випадках навіть найсильніші та серйозні панянки тихенько витирають хустинкою очі, тому що не можуть не співпереживати  з головними героями.

Ми зібрали для вас 7 сильних фільмів, на які в кінотеатрах в комплекті з квитками повинні видавати ще упаковку паперових серветок.

 1. Керол (Carol)

2015

Нью-Йорк 50-х років, юна дівчина Тереза закохується в Керол, сліпучу зрілу жінку, яка нудиться в нещасливому в шлюбі з чоловіком, якого вже давно не кохає. Чи зможуть вони віддатися забороненому почуттю всупереч упередженням жорстокого суспільства? Вражаюча кінострічка, що зачіпає найтонші струни душі.

2. Яскрава зірка (Bright Star)

2009

Це історія відомого англійського поета Джона Кітса, який помер в 25 років від сухот. Останні 3 роки життєві сили поступово покидали Джона, і саме тоді почалися його романтичні стосунки з дівчиною Фенні Браун. Фільм вийшов на диво чуттєвий і трагічний. Незважаючи на весь жах смерті, він, як і сам поет, оспівує єдине, що людина може протиставити їй, – щире кохання.

3. Мій король (Mon roi)

2015

Тоні і Джорджіо разом ось уже 10 років. Їхні стосунки були наповнені безоглядним щастям і пекучими ревнощами. А тепер Тоні мучать сумніви. Наскільки добре вона знає цю людину, чи може вірити йому? Глибокий, потужний фільм про еволюцію стосунків між чоловіком і жінкою. Спостерігати за життям цієї пари – все одно що кататися на американських гірках: емоції просто б’ють через край.

4. Найдовша подорож (The Longest Ride)

2015

Люк, чемпіон по родео, хоче повернутися в спорт, в той час як Софія отримує пропозицію про роботу в сфері мистецтва в Нью-Йорку. Молодим людям треба буде здійснити найскладніший вибір в їхньому житті: між коханням та мріями. Тоді доля зіштовхує їх зі старим Айрою. Його спогади про дружину, з якою він прожив півстоліття, підштовхують Люка і Софію до рішення, яке змінить їхнє життя. Зворушлива історія від Ніколаса Спаркса – майстра пробуджувати в серцях глядачів і читачів найкращі почуття.

5. Дівчина з Данії (The Danish Girl)

2015

Це історія про першу людину, яка пройшла хірургічну корекцію статі. Ейнар Вегенер завжди відчував, що в його житті щось не так, але повністю усвідомив, що саме, коли позував своїй дружині-художниці в якості жіночої моделі. Тоді з’явилася відважна Лілі Ельбі, яка пройшла через всі жахи, щоб стати тим, ким її не зробила природа. Зворушливий, драматичний, складний фільм з крутими акторами.

6. Листування (La corrispondenza)

2016

Вчений на ім’я Ед і його студентка Емі, яку зіграла Ольга Куриленко, разом вивчають теорію струн, Всесвіт і паралельні світи. Вони немов створені одне для одного, їхні почуття не знають кордонів і умовностей. Однак Ед раптом зникає, залишивши тільки послання для своєї коханої. Фільм змушує замислитися про непрості, але дуже важливі речі. Фоном для історії служать нескінченні простори Всесвіту і божественна музика Енніо Морріконе.

https://www.youtube.com/watch?v=aCZgS9-ZMPo

7. Шпигуни-союзники (Allied)

2016

У 1942 році канадський шпигун Макс відправляється на небезпечне завдання в Північну Африку. Там він зустрічає учасницю французького опору прекрасну Маріанну. Між ними спалахує сильне почуття, якому належить найважче випробування – випробування правдою. Історія любові між головними героями залишає незабутнє враження, її хочеться згадувати знову і знову разом з красивими кадрами цього гідного творіння Роберта Земекіса.

За матеріалами

Сподобалось?

Притча від Пауло Коельо «Здатність пам’ятати»

В чому полягає головна таємниця красивих людей?