in ,

Ось як герої «Ігри престолів» виглядають в реальному житті

Тутка Тамка також обожнюють серіал «Гра престолів». Нам стало цікаво, як виглядають актори, що втілили улюблених героїв, у звичайному житті. Деяких ми дізналися, а дехто вразили нас до глибини душі.

Серсея Ланністер — Ліна Хіді

Хто б міг подумати, що золотокоса королева Серсея, по-перше, брюнетка, а по-друге, зовсім не схожа на свого персонажа. Втім, є й подібності — незалежно від кольору волосся і того, що на ній одягнене, ми милуємося Ліною з однаковим задоволенням і на екрані, і поза його.

Джон Сноу — Кіт Харінгтон

Ми стрибали від щастя, дізнавшись, що Джон Сноу знову живий! Вам не здається, що він найкрасивіший зомбі, якого ви коли-небудь бачили? Приємний бонус: в житті Кіт так само гарний і привабливий, як і його герой шоу.

Дейенеріс Таргаріен — Емілія Кларк

Дейенеріс Таргаріен, або Кхалісі, є одним з центральних персонажів серіалу. Актриса, яка виконала цю роль, тепер відома по всьому світу і, хоча не може похвалитися платиновим відтінком волосся своєї героїні, неймовірно красива і талановита.

Мелісандра — Керіс ван Хаутен

Шостий сезон потряс нас тим, що показав реальний образ жриці Мелісандри: виявляється, її краса — заслуга магічного намиста. В реальності голландська актриса, яка виконала роль червоної жриці, не потребує чари, щоб виглядати молодою і прекрасною.

Арья Старк — Мейсі Вільямс

Арья, молодша дочка Неда Старка, завжди була більше схожа на дитину-хлопчика, ніж на леді, так і до зброї її тягло більше, ніж до вишивання. Мейсі, що втілила неприборкану маленьку вовчицю на екрані, навпаки, любить жіночі штучки і вміє підкреслити свої достоїнства правильним макіяжем.

Сандор Клиган — Рорі МакКанн

Воістину грим творить дива! Всі ми пам’ятаємо жахливі шрами, які понівечили Пса, і де вони тепер? За межами знімального майданчика актор, який грав роль відлюдькуватого могутнього воїна, багато посміхається і з задоволенням спілкується з шанувальниками.

Маргери Тіреллі — Наталі Домер

Амбітна і рішуча Маргери відома не тільки своєю красою, але й розумом і талантом до політичних інтриг. Наталі Домер, яка зіграла юну королеву, зачаровує не тільки своєю чарівністю, а й сміливістю: для ролі Крессіди у франшизі «Голодні ігри» вона виголила налисо половину голови.

Брієнні Тарт — Гвендолін Крісті

Хто сказав, що сильні жінки не можуть бути прекрасні? Подивіться на чарівну Гвендолін, воплотившую в шоу благородну войовницю Брієнні. На відміну від своєї героїні Гвендолін вміє і любить носити сукні, чому ми дуже раді: виглядає вона в них фантастично.

Сэмвелл Тарле — Джон Бредлі-Уест

Кращий друг Джона Сноу Сем підкорив наші серця розумом і справжньої, неудаваною хоробрістю. А в житті актор, який зіграв майбутнього мейстера, так само привітний і милий, як і сам Сем.

Рамсі Болтон — Іван Реон

Рамсі Болтон став одним з найпопулярніших персонажів останніх сезонів: глядачі з нетерпінням чекали, коли ж це втілення зла отримає по заслугах. В реальності ж Іван Реон, який зіграв роль Рамсі, приємний і привабливий чоловік, щиро захоплений музикою. Хто б міг подумати?

Брандон Старк — Айзек Хемпстед-Райт

Ми бачили Брана маленьким непосидючим хлопчиком, і раптом — бам! — він уже зовсім дорослий в останніх сезонах. Це один з тих рідкісних випадків, коли актор ріс одночасно зі своїм персонажем: Ісак зараз 17 років.

Санса Старк — Софі Тернер

А ви знали, що Софі — натуральна блондинка? Зеленоокої красуні для ролі в «Грі престолів» довелося постійно фарбувати волосся. Втім, це не єдина відмінність героїні від актриси, її втілила. У реальному житті Софі виглядає набагато щасливішими Санса.

Джоффрі Баратеонов — Джек Глісон

Джек, який блискуче зіграв старшого сина королеви Серсеи, надовго залишився в пам’яті глядачів як один із самих злих і дратівливих персонажів. Молодому акторові слава далася непросто: доходило до того, що люди ображали його прямо посеред вулиці, хоча в реальності Джек дуже милий і приємний хлопець.

Кхал Дрого — Джейсон Момоа

Кхал Дрого запам’ятався нам своєю мужністю і любов’ю до прекрасної Дейенеріс. За межами екрану Джейсон виглядає не менш суворо і брутально. Нічого не скажеш, що йому йде.

Якен Хгар — Те Влашиха

Спритний вбивця, службовець безликому богу, — один із найзагадковіших персонажів серіалу, що зробив сильний вплив на Арью. У реальному житті Те Влашиха, який зіграв роль Якена, не любить таємничості і балахонів, а ось для спілкування завжди відкритий.

Фото заголовку HBO, eastnews

За матеріалами AdMe.ru

Сподобалось?

10 маловідомих фактів із життя Катерини Білокур

Думаєте, всі ці люди — моделі? У них зовсім інші професії