10 фільмів де актори ризикували своїм життям

Заради ролі акторам доводиться йти на чималі жертви: надовго розлучатися з родиною, старанно працювати над ідеальною фігурою і багато іншого. Але іноді знімання фільму буває не просто складним, але й небезпечними.

Ми в Тутка зібрали кілька історій, які доведуть, що акторство — це професія не для слабкодухих.

10. «Ілюзія обману» — Айла Фішер

Під час знімання трюку Айла повинна була граційно звільнитися від залізних пут і вибратися назовні з акваріума. Але сталося непередбачене: ланцюг застряг і акторка протягом кількох хвилин не могла вибратися з води. Знімальна команда вважала, що вона так майстерно грає, і не поспішала їй допомогти, але, на щастя, Фішер дотяглася до кнопки екстреного вивільнення і все закінчилося благополучно.

9. «Безславні виродки» — Діана Крюгер

Фільми Квентіна Тарантіно відрізняються великою кількістю крові, бійок і вбивств: ось і для героїні Діани Крюгер була приготовлена незавидна доля. За сюжетом, герой Крістофа Вальца повинен був задушити героїню Крюгер, але Тарантіно вирішив, що актор може ненароком і справді злегка придушити Діану, і взяв ініціативу в свої руки. У результаті режисер трохи перестарався, і актриса навіть втратила свідомість, але, на щастя, все обійшлося.

8. «Нестримні 3» — Джейсон Стейтем

Під час знімання переслідування у фільмі «Нестримні 3» Стейтем вирішив відмовитися від дублера, але не впорався з управлінням вантажівки і впав зі скелі в море. Як тільки вантажівка опинився у воді, вона одразу ж пішла на дно, але актора встигли врятувати стрибнувші на допомогу каскадери, і все обійшлося: вже на наступний день Стейтем повернувся на знімальний майданчик.

7. «Помри, але не зараз» — Хеллі Беррі

Пірс Броснан під час знімання любовних сцен з Хеллі Беррі час від часу намагався розрядити обстановку і своїми жартами зривав один дубль за іншим. В одній зі сцен героїня Беррі їсть інжир і цілує Пірса: саме в цей момент актор в черговий раз пожартував, а Хеллі вдавилася і стала задихатися. Пірс швидко зорієнтувався і реанімував дівчину — і більше не жартував в невідповідний момент.

6. «Грань майбутнього» — Том Круз

Круз обожнює виконувати трюки самостійно, але при зніманні цього фільму керувати автомобілем довірили його напарниці — актрисі Емілі Блант. Режисер попросив «додати газу», щоб картинка вийшла динамічною, але не тут-то було: дівчина дуже сильно розігналася, не встигла загальмувати і влетіла в дерево. Актори не отримали травм, але перелякалися не на жарт.

5. «У всі тяжкі» — Аарон Пол

В одній зі сцен у пустелі Пол повинен був стояти в заздалегідь обраній точці, але робота чомусь не клеїлися. Актор не витримав і вирішив підійти до режисера, щоб попросити зімпровізувати і зіграти сцену по-іншому. Не встиг Аарон відійти на кілька метрів, як на те саме місце, де він тільки що стояв, впав величезний камінь — камінь утримував брезент над знімальним майданчиком і сильний порив вітру зніс його.

4. «Голодні ігри: Сойка-пересмішниця. Частина I» — Дженніфер Лоуренс

Для ефектних кадрів в кінематографі часто використовують димові машини. При зніманні однієї з частин «Голодних ігор» сталася поломка обладнання: з машини виходило стільки диму, що актори, в числі яких була Дженніфер Лоуренс, вмить зникли з поля зору, а повітря стало їдким і нудотним. Вихід знайти було просто неможливо, але знімання встигли вчасно зупинити, а всіх акторів вивести в безпечне місце.

3. «Самотній рейнджер» — Джонні Депп

При створенні фільму потрібно було зняти кілька сцен з кіньми. Мабуть, Джонні не вдалося як слід оволодіти майстерністю вершника, так як коняка скинула актора і протягла більше 20 метрів. Якимось дивом Деппу вдалося практично не постраждати і незабаром знову повернутися на знімальний майданчик.

2. «Термінова доставка» — Джозеф Гордон-Левітт

Під час однієї з сцен Джозеф на всьому ходу влетів на своєму велосипеді в таксі і розбив заднє скло. Актор встиг закрити обличчя і врятував його від порізів, а от руки не залишилися без пошкоджень: у результаті акторові наклали 31 шов. До речі, цю аварію творці фільму включили в фінальні титри.

1. «Титанік» Кейт Уінслет

Звичайно ж, ми всі пам’ятаємо жалісливі сцени у воді, коли герої відчайдушно намагаються врятувати свої життя. Знімання проходило в басейні, і для правдоподібності режисер розпорядився не робити воду занадто теплою — актори страшенно мерзли, але були одягнені в гідрокостюми. Всі, крім Кейт Вінслет, яка, здається, вирішила погеройствувати і відмовитися від спецодягу, а в результаті захворіла важкою формою пневмонії. І на які тільки жертви не йдуть актори задля правдоподібності!

Фото заголовку
За матеріалами