11 дорослих акторів, які з легкістю перевтілилися в підлітків (Барбра Стрейзанд знає, як в 41 зіграти 17-річну)

Велика річ — талант. І це щоразу доводять голлівудські зірки. Адже як можна пояснити той факт, що дорослі актори перевтілюються в образи школярів настільки майстерно, що глядач не помічає різницю у віці.

Ми в Тутка хочемо розповісти, скільки років в реальному житті було акторам, коли вони зіграли підлітків.

1. Джейсон Ірлес, «Ханна Монтана»

Джейсон Ірлес, мабуть, знайшов секрет вічної молодості. Адже як можна пояснити той факт, що в серіалі «Ханна Монтана» він зіграв 15-річного Джексона Стюарта — брата головної героїні, коли самому Джейсону було 30 років! На момент зйомок в підлітковому серіалі Ірлес вже був щасливим чоловіком і батьком.

2. Том Веллінг, «Таємниці Смолвіля»

Викрадач дівочих сердець початку двохтисячних — Том Веллінг зіграв молодого Супермена. Серіал «Таємниці Смолвіля» оповідає про шкільні роки Кларка Кента. Не досить, що Том був на всіх 10 років старшим за свого героя, то ще й ростом він мав 190 см.

3. Джаред Лето, «Перерване життя»

У психологічному трилері «Перерване життя» Джаред зіграв Тобіаса — хлопця головної героїні. За сюжетом Тобіас закінчив школу і готується до вступу в коледж. Ось тільки самому Лето під час зйомок було 27 років.

4. Стейсі Деш, «Нетямущі»

У фільмі «Нетямущі» роль школярки Даян Девенпорт дісталася Стейсі Деш. В реальному житті актрисі вже виповнилося 28. Фільм виявився настільки успішним, що продюсери випустили серіал, де Стейсі продовжувала грати підлітка аж до 33 років.

5. Б‘янка Лоусон, «Милі ошуканки»

У серіалі «Милі ошуканки» Б‘янка Лоусон зіграла Майю Сен-Жермен – 17-річну ученицю школи. Самій же Лоусон на момент зйомок був 31 рік. Актриса протрималася в шоу 2 сезони і покинула його у віці 33 років. Б‘янко, в чому твій секрет?

6. Метью Бродерік, «Феріс Бьюлер бере вихідний»

Ще один актор, що виконав роль школяра в солідному віці — Метью Бродерік. Він легко перевтілився в 18-річного Феріса Бьюлера — учня старшої школи. А його друга Кемерона Фрая грає Алан Рак, якому взагалі було 29.

7. Барбра Стрейзанд, «Єнтл»

Барбра Стрейзанд знялася у фільмі «Єнтл» в 41 рік. Її героїні, єврейській дівчині Єнтл за сюжетом лише 17 років. Заради отримання освіти вона переодягається на хлопчика і вступає до університету. З поставленим завданням Стрейзанд впоралася на відмінно. І як підсумок – 5 номінацій на премію «Оскар».

8. Сісі Спачек, «Керрі»

Сісі Спасек було 26, коли вона знялася в ролі випускниці старшої школи Керрі Вайт у однойменному фільмі жахів за романом Стівена Кінга. А через кілька років вийшов ремейк. Головну роль в картині зіграла Хлоя Морец, яка була на кілька років молодшою за свою героїню.

9. Тейлор Кітч, «Нічні вогні п’ятниці»

На момент зйомок в серіалі «Нічні вогні п’ятниці» Тейлору Кітчу виповнилося 27. А ось його герою, футболістові шкільної команди Тіму Ріггінсу було всього 14.

10. Ендрю Гарфілд, «Людина-павук»

Ендрю Гарфілд підхопив естафету від Тобі Макгвайра і зіграв 17-річного Пітера Паркера в 28 років. До речі, про цю роль Ендрю мріяв аж з 3-х років, коли вперше приміряв костюм Людини-павука.

11. Емілі Кінні, «Ходячі мерці»

Популярність Емілі Кінні принесла роль 15-річної Бет Грін в серіалі «Ходячі мерці», де актриса знімалася з 2-го по 5-й сезон. Її героїня загинула, будучи підлітком. Кінні ж на той час виповнилося 29 років.

Як ви вважаєте, чи переконливі дорослі актори, коли вони грають роль підлітків?

Переклад Тутка за матеріалами