13 серіалів, які кінокритики назвали найкращими в цьому році

Якщо ви вже скучили за «Грою престолів», яка нещодавно завершилась, і не знаєте, чим розважитися довгими літніми вечорами, пропонуємо вам звернути увагу на 13 нових серіалів. Вони були рекомендовані для перегляду кінокритиками американського видання Variety, які назвали їх найкращими у 2019 році.

Автори Тутка вже запланували їх перегляд, ну а зараз вибір за вами.

1. Удавання (The Act)

Кримінальний мінісеріал «Удавання» базується на реальних подіях. Джипсі страждає від гіперопіки матері Ді Ді, яка запевняє її, що та повинна знаходитися виключно в інвалідному візку. Мати лікує дочку від неіснуючих хвороб і морально її знищує. Пізніше дівчинка розкриває таємницю її сім’ї та вирішує піти на страшний злочин. Планують зняти другий сезон, який так само буде заснований на реальній історії.

 • Рейтинг IMDb – 8,1

2. Баррі (Barry)

Цього року вийшов другий сезон “Баррі”, знятий в найкращих традиціях чорних комедій. Морський піхотинець у відставці Баррі ніяк не може знайти себе в цивільному житті. У результаті герой йде по стежині криміналу, стаючи найманим убивцею. Однак він робить одну помилку, і поліція відкриває на нього полювання. Баррі втікає в Лос-Анджелес і знаходить своє покликання в театральному мистецтві — так він повністю перезавантажує своє життя.

 • Рейтинг IMDb – 8,3

3. Я думаю, тобі варто піти з Тімом Робінсоном (I Think You Should Leave with Tim Robinson)

«Я думаю, тобі варто піти з Тімом Робінсоном» – це веселе скетч-шоу з абсурдними та комічними ситуаціями. Створювати їх ведучому Тіму Робінсону допомагають кілька людей з команди найдовшої в історії американського телебачення програми Saturday Night Live.

 • Рейтинг IMDb – 7,5

4. Флібег (Fleabag)

У 2019 вийшов другий сезон серіалу «Флібег» (інша назва – «Погань»), головну роль в якому виконала Фібі Воллер-Брідж, вона ж сценарист проєкт. Серіал розповідає про нескромну дівчину, яка кидає виклик манірному Лондону. У другому сезоні героїня зустрічає католицького священник (Ендрю Скотт), перед яким не може встояти.

 • Рейтинг IMDb – 8,6

5. Фоссі/Вердон (Fosse/Verdon)

Біографічний мінісеріал «Фоссі/Вердон» оповідає про романтичні й професійні стосунки між легендарним режисером-хореографом Бобом Фоссі та бродвейською танцівницею Ґвен Вердон. Цим двом геніям доведеться подолати багато труднощів, але водночас саме вони повністю змінять обличчя американського мюзиклу.

 • Рейтинг IMDb – 7,9

6. Інші двоє (The Other Two)

Брук мріє стати танцівницею, а її брат Кері — актором. Однак для досягнення своїх цілей вони не хочуть нічого робити. У них є 14-річний брат Чейз, який написав і завантажив в інтернет свою пісню. Його помітили продюсери та запропонували йому контракт. Життя хлопця різко змінюється, як і долі Брука і Кері, які знаходяться в тіні шаленої популярності свого брата.

 • Рейтинг IMDb – 7,4

7. ПЕН15 (PEN15)

Головні ролі в «ПЕН15» виконують Майя Ерскін і Анна Конкл. У житті актрисам вже за 30, але на екрані вони втілюють образи 13-річних підлітків-аутсайдерів. Комічності цьому додає те, що вони з’являються на екрані в оточенні сучасних семикласників, які обирають гру за своїми правилами.

 • Рейтинг IMDb – 7,9

8. Ремі (Ramy)

Серіал розповідає про американця єгипетського походження. Ремі близько 30. Йому нелегко існувати в рамках двох культур, він знаходиться в постійній боротьбі з собою. Весь фільм герой ставить запитання, на які намагається знайти відповіді.

 • Рейтинг IMDb – 8

9. Матрьошка (Russian Doll)

Історія про дівчину Надю, яка потрапляє в часову петлю. На вечірці у своєї подруги вона скаржиться на кота-втікача, опісля знаходить його і потрапляє під колеса авто. Розплющивши очі, вона знову опиняється на тій самій вечірці, і це повторюється з дня на день. Протягом усього серіалу Надя намагається з’ясувати, в чому ж все-таки справа.

 • Рейтинг IMDb – 8

10. «Особливий» (Special) і «Сімейний шлюб» (State of the Union)

«Особливий» і «Сімейний шлюб» – це серіали-експерименти. Хронометраж кожної серії першого – 15 хвилин, другого – 10. Дія «Особливого» розгортається навколо хлопця-гомосексуаліста з церебральним паралічем. Ну а серіал «Сімейний шлюб» повністю побудований на бесіді пари, яка обговорює свої проблеми в лондонському пабі перед відвідуванням сімейного психотерапевта.

 • «Особливий»: рейтинг IMDb – 7,7
 • «Сімейний шлюб»: рейтинг IMDb – 8

11. Міські історії (Tales of the City)

«Міські історії» – це сиквел однойменного серіалу 1993 року. Через 25 років головна героїня повертається в рідний Сан-Франциско до колишнього чоловіка і дочки, яких була змушена залишити заради кар’єри. До цього кроку її підштовхнула криза середнього віку. Вона хоче почати все заново, але чи вдасться їй зробити це?

 • Рейтинг IMDb – 7,5

12. Тука і Берті (Tuca & Bertie)

Цей мультиплікаційний серіал розповідає про життя під одним дахом двох 30-річних… птахів — Туки і Берті. Тука — затята гуляка, Берті — скромна мрійниця. Попри різні темпераменти, вони чудово доповнюють одна одну. Дорослі птахи розв’язують свої проблеми абсолютно по-дитячому, так що мимоволі замислюєшся: «А може і мені так зробити?»

 • Рейтинг IMDb – 7,4

13. Коли вони нас побачать (When They See Us)

Американський драматичний мінісеріал «Коли вони нас побачать» заснований на реальних подіях. У 1989 році в Центральному парку Нью-Йорку була зґвалтована бігунка, в результаті отриманих травм жінка впала в кому. У 1990 році за цією справою засудили п’ятьох підлітків, і тільки у 2014-му їх виправдали та виплатили їм компенсацію в розмірі $ 40 млн.

 • Рейтинг IMDb – 9,1

Який серіал ви точно переглянете?

За матеріалами