14 фільмів, в яких актори зіграли закоханих так, що після перегляду стає шкода, що це всього лише фільм

Любов – невичерпна і вічна тема для режисерів. Як же вміло їм вдається показати ідеальні стосунки в найбільш різних й іноді дуже непростих ситуаціях. При перегляді таких фільмів хочеться сумно зітхнути і сказати: “Як шкода, що в житті так не буває”!

Ми в Тутка вирішили зібрати 14 найбільш запам’ятовуваних історій про кохання, при перегляді яких виникало бажання опинитися на місці головного героя і відчути такі ж потужні емоції.

1. P.S. Я люблю тебе/P.S. I Love You, (2007)

Не всі здатні впоратися із втратою коханої людини. Так і головна героїня фільму, втративши сенс життя, занурюється в тривалу депресію – не виходить з будинку, втрачає роботу і живе спогадами про щасливе минуле. На жаль, тільки в таких фільмах кохана людина може все передбачити і встигнути підготувати інструкцію для подальшого життя без неї, яка допоможе впоратися з болем, а поруч виявиться той, хто готовий підтримати в такій непростій ситуації.

2. Щоденник пам’яті/The Notebook, (2004)

Зворушлива історія стосунків юнака і дівчини з різних соціальних шарів, які закохалися одне в одного зовсім юними, і хоча життя приготувало чимало випробувань, вони не відмовилися від свого щастя. На жаль, таке рідко побачиш в житті, і навряд чи хтось закрутить в танці просто на дорозі.

3. Спокутування/Atonement, (2007)

Фантазія дитини змогла зруйнувати життя декількох людей, але як же все красиво починалося: відчуття запаморочливого кохання, неймовірні емоції і безмежне щастя. Під час перегляду фільму багато глядачів забули, що це всього лише актори, а не закохані, які дихати не можуть одне без одного.

4. Винні зірки/The Fault in Our Stars, (2014)

Незважаючи на всю важкість хвороби, герої фільму “Винні зірки” ризикнули бути щасливими. Звичайно, фінал в такій ситуації наперед відомий, але потрібна чимала сміливість, щоб зважитися і впустити у своє життя людину, знаючи, що ця казка не закінчиться словами “І жили вони довго і щасливо”.

5. Мулен Руж!/Moulin Rouge, (2001)

Париж – де ж іще, якщо не в цьому місті можна повірити у справжнє кохання? Те саме, яке не визнає ніяких умовностей. Розмаїтість фарб відносить у світ справжнього кохання, де люблять всі та люблять так, що іскри летять, місяць співає, а смерть вимушена почекати і дати час двом закоханим. Після таких історій важко повертатися в наш буденний і реальний світ.

6. Фонтан/The Fountain, (2006)

Одна з найбільш зворушливих і красивих історій про силу кохання. Головний герой готовий піти на будь-які жертви – нехтуючи останніми годинами спілкування з коханою, він вирушає у божевільну подорож, яка здається єдиним можливим порятунком.

7. Шоколад/Chocolat, (2000)

В реальному житті рідко зустрінеш людину, яка вміє робити людей навколо себе щасливішими за допомогою простих речей та істин. А ось у молодої і привабливою Вієнн справжній дар. Мине час, і вона зможе достукатися до почуттів не завжди привітних жителів містечка, а також зачарувати мандрівника. І мандрівник цей теж незвичайний – бунтар зовні, але дбайливий і добрий всередині. В такого неможливо не закохатись.

8. Ванільне небо/Vanilla Sky, (2001)

Що потрібне для щастя? “Саме та” людина або річ, ідеальна зовнішність або необмежені фінансові можливості? Іноді ці думки роблять реальність нестерпною. Герой фільму відчув на собі, яке прекрасне життя, коли ти молодий, багатий, красивий, і як руйнується все, достатньо втратити лише оболонку. Але любов здатна зняти маски з будь-кого.

9. Солодкий листопад/Sweet November, (2001)

Проблеми головного героя фільму знайомі кожному з нас: постійна зайнятість й невміння жити повним життям. Пробитися через черствість характеру героя зможе тільки така дівчина як Сара, яка захоплює одночасно силою і тендітністю, завжди легка на підйом, але при цьому дуже чуттєва натура.

10. Хоч раз в житті/Begin Again, (2013)

Творчість, стосунки, дружба і шанс почати все заново – більш ідеального сценарію й придумати годі. “Ось що я люблю в музиці – навіть найбанальніша сцена несподівано наповнюється великим сенсом”. Шкода, що наше життя не супроводжують саундтреки, які чіпляють саму душу.

11. До зустрічі з тобою/Me Before You, (2016)

У темні часи особливо добре видно світлих людей. Лу вривається в життя Вілла немов фейєрверк – в дивних вбраннях і зі своєрідним поглядом на світ. Іноді всім нам потрібна зустріч з такою людиною, яка змогла б повірити в тебе, безкорисливо подарувавши не лише впевненість в собі, але й відчуття того, що життя наповнене сенсом.

12. Закохайся в мене, якщо наважишся/Jeux d’enfants, (2003)

Дорослі не грають в дитячі ігри, а ось герої фільму “Закохайся в мене, якщо наважишся” так і не змогли зупинитися. Важко уявити в реальному житті такі божевільні стосунки. Більше одне одного вони люблять тільки свої божевільні вчинки, а ви змогли б сказати тому, кого любите : “Слабо не бачитися 10 років”? – і додержати свого слова?

13. Один день/One day, (2011)

Вони познайомилися на випускному, романтичні стосунки не склалися, але вони залишилися друзями на довгі 20 років. Емма розумна, цікава й завжди готова допомогти, Декстер – красивий і безвідповідальний, якому постійно потрібна ця допомога. Він розповідає їй про всіх своїх дівчат, а вона, стримуючи внутрішні переживання і біль, стає підтримкою і опорою. Вони весь час шукають альтернативні варіанти і не наважуються зізнатися у своїх почуттях. В житті теж частенько здається, що будь-яке щастя недовговічне і ненадійне й краще залишити свої почуття при собі. Як шкода, що багатьом так і не вистачає рішучості, як героям фільму “Один день”.

14. Вічне сяяння чистого розуму/Eternal Sunshine of the Spotless Mind, (2004)

Не можна просто так розлучитися з людиною, яка колись була дорога. У пам’яті залишаться якісь дрібниці, що вічно нагадують про неї: особливі слова, пісні, дрібнички, які набувають сенсу тільки в певному контексті, і багато іншого. Ось і Джоель робить помилку, вирішивши знищити спогади про колишню, але вчасно розуміє, наскільки сильно він любить цю ексцентричну дівчину, і намагається зберегти її у своїй пам’яті будь-яким способом. Але якби була можливість стерти з пам’яті спогади, захотіли б ви це зробити? В пориві сильних емоцій, можливо, так, але потім точно б шкодували про це.

А яка екранна пара стала еталоном стосунків для вас?