21 фото про те, що відбувається з людьми після того, як вони потрапляють у Голлівуд

Магія спецефекту.

Ми дуже добре знаємо, що кіно – це просто ретельно продумана ілюзія. Фільми і телепередачі таких жанрів, як фентезі та наукова фантастика, вимагають від глядачів пожертвувати реалізмом і логікою заради задоволення. І тут не обійтися без візуальних ефектів вищого рівня, які дають нам міфологічні істоти, комп’ютерні монстри і футуристичні сценарії.

Насправді, більшість фільмів, які, на вашу думку, були зняті в місцях, від яких перехоплює подих, зазвичай робляться в студіях з використанням комп’ютерної графіки (CGI). Один з аккаунтів Instagram присвячений збору доказів цього.

“Movies.effects” демонструє сцени з фільмів без спецефектів, показуючи, що вся ця магія, яку ми бачимо на екранах фільмів, є нічим іншим, як результатом тривалого виробничого процесу.

1. Вартові Галактики (2014)

2. “Нам терміново потрібен міст”

3. Аліса в країні чудес (2010)

4. Пірати Карибського моря

5. Гра престолів

6. Гаррі Поттер

7. Книга джунглів

8. Планета мавп: війна

9. Пірати Карибського моря

10. Гаррі Поттер

11. Красуня і чудовисько (2017)

12. Гаррі Поттер

13. Пірати Карибського моря

14. Дедпул

15. Кінг Конг

16. Матриця

17. Гаррі Поттер

18. Гра престолів

19. Бахубалі: Початок

20. Чорна Пантера

21. Сан Андреас

А ви знали, чому фон перед спецефектами зелений?

Ця техніка називається хрома кeй (keying або chroma key) і дозволяє максимально швидко відокремити об’єкт зйомки від фону, з метою його подальшої заміни. Оскільки найчастіше на кей знімають людей (їх найважче вирізувати вручну, кадр за кадром), то й колір екрана береться максимально віддалений від тонів людської шкіри – зелений або синій.

Процес відбувається таким чином. У відповідній програмі користувач задає команду “видалити всі зелені пікселі”, і система прибирає усі зелені пікселі. При цьому не зачіпаючи пікселі інших кольорів.

Класно, правда?

За матеріалами