6 фільмів про віру, яка долає будь-які перешкоди

Навіть у найскладніших випробуваннях завжди є місце для надії

Пропонуємо вам для перегляду шість фільмів, які нагадують про те, що для людини не існує жодних перешкод, якщо вона намагається долати їх з істинною вірою та надією на Бога.

1. “Листи матері Терези” (2014)

Черницю Терезу Гонджа Бояджіу у світі знають як матір Терезу, 50 років присвятила Богу і його підданим – людям. Звичайно, вона встигла не кожній людині, що живе на Землі, принести тепло і турботу, але намагалася повною мірою це робити для тих, хто найбільше потребував. Її ім’я стало синонімом чесноти, але чи легко було їй самій зберігати смиренність в настільки недосконалому світі? Можливо, секрет великої черниці розкриється в її листах.

2.«Серфер душі» (2011)

Стрічка про життя серфінгістки Бетані Хемільтон. З дитинства Бетані захоплювалася серфінгом, але в 13 років поблизу північного узбережжя Кауаї на неї напала акула; в результаті атаки дівчина була значно травмована і мало не загинула. Але сила волі і справжній характер зробили свою справу – Бетані, незважаючи ні на що, знову встала на дошку і почала брати участь в змаганнях …

3.«Боже, благослови розбиту дорогу» (2018)

Звичний світ Ембер руйнується після звістки, що її чоловік загинув під час служби в Афганістані. Трагедія змінила все у її житті. Вона перестала ходити до церкви, де керувала хором, і зосередилася на вихованні своєї маленької дочки Брі. Все ще оплакуючи втрату, Ембер стикається з серйозними фінансовими труднощами і будь-якої миті може втратити дім. Намагаючись утриматися на плаву, жінка працює офіціанткою та розпродає речі, поступово втрачаючи віру в Бога. Але якось вона знайомиться з гонщиком Коді Джексоном, який незабаром змінить її життя.

4. «Такий самий інший, як і я» (2017)

Історія кількох людей, які виявляються дивним чином пов’язані одне з одним. Сучасний раб знаходить свою свободу і можливість творити в галереї найуспішнішого торговця картинами, завдяки зусиллям однієї сміливої жінки, яка звела їх разом.

5.«Вигнанець» (2000)

Пригодницька драма про звичайного поштового клерка, який випадково опиняється на безлюдному острові посеред океану.

За сюжетом, працівник кур’єрської компанії FedEx Чак Нолан суцільно відданий своїй роботі. Він скрупульозний практик і непоправний педант. Але після авіакатастрофи над океаном Чак дивом лишається живий і разом з тим замкнений на безлюдному острові.

Довгі роки він буде змушений протистояти силам природи та боротись із самотністю, намагаючись не збожеволіти…

Фільм «Вигнанець» знятий за всесвітньо відомим романом Даніеля Дефо «Робінзона Крузо» і його точно буде цікаво дивитись як дітям, так і дорослим.

6. «Темні часи» (2017)

Чудова історико-біографічна драма про те, що навіть у найтемніші часи може знайтись лідер, що здатен провести свій народ крізь темряву до світла.

Події розгортаються у 1940 році. Сер Вінстон Черчилль міняє на посту прем’єр-міністра Британії Невіла Чемберлена. Британська імперія знаходиться в скрутному становищі. Німеччина громить французькі війська і оточує в Дюнкерку британський експедиційний корпус, присланий на підмогу союзникам. Якщо війська на континенті будуть розбиті, Британію нікому буде захищати від нацистського вторгнення. США дотримуються нейтралітету. Міністр закордонних справ Галіфакс наполягає, що потрібно вести переговори про мир і йти на великі поступки, щоб зберегти незалежність країни. Однак Черчилль впевнений, що Гітлеру не можна довіряти. Тому він наказує за всяку ціну вивезти з Дюнкерка якомога більше солдатів і болісно думає над одним з найважливіших рішень в історії Британії: «Домовлятися чи битись до останнього солдата»…