10 дивних речей, які заборонені в різних куточках світу

Подорожуючи по світу, ми рідко цікавимося законами різних країн. Адже іноді володіння такою інформацією може запобігти багатьом казусам і неприємним ситуаціям. До того ж багато з цих законів здаються нам настільки незвичайними, що у них просто неможливо повірити.

Ми в Тутка попорпалися в законах різних країн і знайшли 8 речей, які не можуть робити їх жителі і туристи.

Не можна їсти печиво на Різдво

Великобританія

Цікаве
Loading...
© Pixabay

У 1644 році Олівер Кромвель заборонив святкування Різдва, через те, що вважав його аморальним. Офіційно були заборонені багато атрибутів цього свята, у тому числі солодкі пиріжки і святкове печиво. Закон забороняв їсти ці солодощі тільки в день Різдва.

Найцікавіше, що досі не був виданий указ, який скасував би дію закону Кромвеля. Так що чисто офіційно, з’їдаючи печиво в Різдво, типовий англієць вчиняє злочин, просто до цього вже нікому немає справи.

Не можна чіпати китів руками

Великобританія

© Pixabay

А ось ще один дивний англійський закон. Вважається, що всі кити, дельфіни та інші морські ссавці, плаваючі в радіусі 3 миль від узбережжя Британії, належать королеві. Тому якщо ви випадково зустрінете якусь гігантську рибину біля берегів Англії, вам не можна чіпати руками. Ну, ви вже постарайтеся.

Не можна рятувати потопаючих людей

Китай

© depositphotos

Загадковий східний менталітет не міг не відбитися на законах, прийнятих в Китаї. Згідно одному з них рятувати потопаючого заборонено.

Цей закон пов’язаний зі східною філософією, яка свідчить, що втручатися в долю людини аморально. Втім, деякі скептики вважають, що цей закон влади КНР ввели, щоб знизити чисельність населення, яка давно перевищила всі норми.

Не можна цілуватися на вокзалах

Франція

© depositphotos

Цей закон діє у Франції та Великобританії. Він говорить, що закоханим заборонено цілуватися на залізничних платформах вокзалів.

Вперше цей закон з’явився у Франції ще в 1910 році. У той час поїзди частенько затримувалися через парочки, які не хотіли переривати довгі поцілунки перед прощанням. В результаті влада вирішила заборонити цілуватися на платформах, але на вокзалах встановили спеціальні зони для поцілунків, де закохані все ж можуть усамітнитися.

Не можна годувати голубів

Італія

© Pixabay

Поки у багатьох містах світу відірвати шматок булочки і нагодувати нею голуба — норма, в італійській Венеції за таку поведінку вам обов’язково випишуть штраф. Такий закон був введений владою, щоб врятувати прекрасні скульптури і пам’ятники архітектури від можливих пташиних нальотів.

Заборона на продаж «кіндерів»

США

© depositphotos

З самої появи знаменитих шоколадних яєць вони були заборонені на всій території США. Підставою для заборони стала можлива загроза для дітей. Влада подумала, що маленька дитина зможе випадково вдавитися дрібними деталями іграшки схованої в яйці.

У 2013 році жителі Штатів нарешті змогли побачити «кіндери» на прилавках магазинів. Влада дозволила продавати яйця, з умовою що всередині будуть великі іграшки з однієї деталі.

Не можна розплачуватися тільки дріб’язком

Канада

© depositphotos

У Канаді ви не зможете так просто розбити скарбничку 10-річної давності і купити що-небудь на всі монети. Закон, який набув чинності ще у 1985 році, забороняє розплачуватися лише одними монетами, якщо вартість покупки перевищує 10 канадських доларів.

Не можна забувати про свято дружини

Самоа

© Paramount Pictures

Самоа — незалежна держава в Океанії, відома своїми дуже незвичайними законами. Один з них свідчить, що чоловік не має права забувати про дні народження власної дружини. Якщо таке все ж станеться, суд зобов’яже благовірного виплатити штраф, який повністю потрапить у розпорядження дружини.

Не можна наступати на гроші

Таїланд

© Pixabay

І нарешті, закон, про який ми зобов’язані попередити всіх, хто збирається провести свою відпустку в Таїланді. Гуляючи по дорогах цієї екзотичної держави, не забувайте дивитися під ноги. У Таїланді вважається протизаконним наступати на монети і паперові купюри, на яких зображені особливо шановані тайці.

За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close