in , ,

10 історій, як вміло закрити пельку грубіянові

Мовчати на грубість не можна, та не треба опускатися до рівня грубіяна і відверто ображати його у відповідь. До кожної ситуації треба підходити з розумом, почуттям гумору та спокоєм, і

Тутка сьогодні поділиться правдивими розповідями про те, як вміло покласти кривдника на лопатки.

 • Після того, як одна пані намагалася залізти поперед мене в черзі, я не витримав: “Пані, у вас не настільки дорога шуба, щоб наперед мене лізти”.

 

 • В черзі до лікаря чекаємо всі, і з нами дівчинка з вітіліго. Одна пані зухвало проривається попри всіх. Аж звертає увагу на дівчину і питає:
  – А що це у вас таке?
  Та всіх вразила:
  – Таке стається з усіма, хто пхається без черги.

 

 • В автобусі літня бабуся почала тероризувати вагітну жінку, щоб та поступилася їй місцем. Жінка при надії пробувала відбити атаку, та не могла — у відповідь посипали ще більші образи. Хлопець, який сидів поруч, захотів захистити сердешну, а баба йому у відповідь:
  – Та я в її в віці 3 місяці на підніжках їздила, а потім дитину родила!
  Чоловік збоку не витримав:
  – Ого, пані, всі носять 9 місяців, а ви за 3 дитину народили!
  Та вмить замовкла, і на наступній зупинці вийшла.

 • Після зміни в магазині я була дуже стомленою. Зненацька до каси проривається одна пані та важко гепає переді мною 10-кілограмовий мішок корму для собак. І скаржиться, що я дуже повільна. Мене захистила інша відвідувачка: “Швидше пробийте їй вечерю, хай вже іде додому”.

 

 • Колись їхала у тролейбусі й стала свідком сцени: жіночка нападає на 15-річного хлопця, щоб той поступився їй місцем. Той пояснює, що в салоні повно вільних місць, а вона править своєї: “На тих мені незручно”. Коли до салону увійшов дідусь на милицях, юнак одразу зіскочив зі свого місця, на котре одразу опустилася хамка зі викриком: “Це місце для інвалідів”. Старенький не розгубився: “Співчуваю вам і вашому мозку”.

 • На нетактовне запитання “Чим ти вдома займаєшся” я відповідаю: “Розроблюю план захоплення світу”. Хтось вбачає в цьому легку насмішку, а декотрі замислюються: “А, може, справді?”

 

 • Чекаємо в черзі у поліклініці. Нас десь 4-ро осіб, на годиннику 10:00. Лікар приймає за годинами на талонах, а не за живою чергою.
  Підходить молода дівчина. У неї назначено на 10:40. Питає:
  – Хто на 10.20?
  З місця зіскакує бабуся:
  – Я! Будете за мною.
  Звертаюся до неї вже я:
  – Пані, талон на 10:20 у мене. Хіба що разом підемо?
  Бабця замовкла, оченята забігали по коридору. В неї талон був взагалі на 12:00 – тож навіщо приходити о 10:00?

 

 • До подруги, яка купила невеликий пансіонат біля моря, одразу потягнулася вервечка родичів: “Дітям треба подихати морським повітрям, підлікуватися”. Терпіла, допоки стало сил. Коли ж сказала: “Живете там усе літо — на наступне робіть ремонт” – всіх родичів як вітром з моря здуло.

 • Коли я відмовився стати поручителем для надання кредиту доньці двоюрідної сестри моєї дружини, половина наших родичів припинила з нами спілкуватися. Вони думають, що я страшно їх образив, але вони собі навіть не уявляють, наскільки полегшили життя мені.

 

 • У мене — синдром Аспергера, й іноді я заїкаюся. Це мене страшенно пригнічує та засмучує, але люди ставляться до мене з розумінням. Так сталося і цього разу: поки персонал кафе чекав на моє замовлення, чоловік у черзі ззаду почав мене перекривлювати й ображати. Коли я завершив, дівчина-касир за мене відімстила: вона довго перепитувала його, що він бажає, і по сто разів повторювала його слова. Мені стало дуже весело і тепло на душі.

А як ви боретеся з хамством і грубістю? Діліться розповідями в коментарях.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

11 points
Upvote Downvote

Продукти, котрі спричиняють в організмі хронічне запалення

16 твітів від досвідчених матусь, яким відомо, що без гумору виховати дітей неможливо