11 фільмів, які зненавиділи критики, але полюбили глядачі

Критики – розумні і досвідчені люди з хорошим смаком, які переглянули майже всі фільми в цьому світі. Але фільми знімають не тільки для них, інакше всі кіностудії б давно розорилися. І думки критиків і простих глядачів іноді сильно розходяться. Ось 11 прикладів, коли оцінка професіоналів не збіглася з оцінкою аудиторії.

Еквілібріум

Критики: 38%, Аудиторія: 81% Драматичний фантастичний бойовик звинувачували в тому, що він намагається копіювати кращі фільми цього жанру, хоча вийшло тупо і занадто агресивно. Але зараз це один з культових фільмів.

Святі з Бундока

Критики: 20%, Аудиторія: 91% Фільм про двох братів, які вирішили, що будуть вершити правосуддя і рятувати цей світ від зла ультранасилям. Критики вирішили, що це слабка копія Тарантіно, а глядачі, що це чудово розказана історія з класними акторами.

Король вечірок

Критики: 19%, Аудиторія: 73% Велика частина негативу у відгуках критиків зосередилася на грубих жартах нижче пояса, якими наповнена ця комедія з Райаном Рейнольдсом. Але у глядачів з ними проблем не виникло. Ніхто не йшов на цей фільм, чекаючи мудрість і витонченість Терренса Маліка.

Ніч в Роксбері

Критики: 11%, Аудиторія: 69% Пародію на культову «Лихоманку суботнього вечора» назвали сумним, але аудиторія пораділа.

Крок вперед

Критики: 19%, Аудиторія: 83% Фільм про танці піддався критиці за драматургію і все, що не стосувалося хореографії. Але це був хіт, який породив чотири сиквела!

Погані хлопці 2

Критики: 28%, Аудиторія: 78% В одній з критичних статей було написано: «Втілення всього, що не так з сучасним Голлівудом. “Погані хлопці 2” – це не просто погано, це один з найгірших фільмів року ». І 273 мільйони доларів світових касових зборів.

Пункт призначення

Критики: 34%, Аудиторія: 69% New York Post назвав цей фільм «дурний слешер без вбивці-психопата», але глядачам сподобалася тема з неминучою смертю, введеною через катастрофу що трапилася. Тонко.

Каратель

Критики: 29%, Аудиторія: 63% Задовго до того, як Marvel став знімати комедійні блокбастери про супергероїв, студія випустила стрічку про агента ФБР, що мстить за свою сім’ю. Тоді критика зустріла фільм без фанфар, а тепер він в деякому роді культовий.

Магазин «Імперія»

Критики: 24%, Аудиторія: 84% Квінтесенція «класики дев’яностих». Підлітки, які працюють і тусуються в звукозаписній майстерні, намагаються врятувати її від банкрутства. Глядачі фільм люблять, а фахівці вважають «несуттєвим, передбачуваним і нудним».

Коктейль

Критики: 5%, Аудиторія: 58% «Коктейль – це пляшка з гниллю в ящику Dom Perignon» та інші аналогічні відгуки. А глядачі запам’ятали цей фільм, як легке задоволення.

Сходження піхотинця

Критики: 14%, Аудиторія: 84% Повчальна, але не повчає жорстока і натуралістична кримінальна драма про британських бандитів знайшла своїх шанувальників серед любителів «чоловічого кіно» і в 2015 році отримала продовження. Критики не злюбили її за ту ж жорстокість.

Фото заголовку
За матеріалами