11 правдивих фактів про чоловіків, які вони приховують від усіх

Які тільки факти про чоловіків нам не підносить статистика: в середньому жінки живуть довше чоловіків у всьому світі, чоловіки близько року свого життя витрачають, розглядаючи жінок, а крім цього вони брешуть в 2 рази частіше, ніж жінки. У цій статті ми розібралися, що з цього правда, а що — брехня.

Ми в Тутка вирішили розповісти про 11 цікавих фактів. Сподіваємося, деякі з них потішать вас.

1. Чоловіки жахливіше бачать  масштабні лиха

Смерть, проблеми зі здоров’ям і особисті погрози — це загальні теми жахів всього людства. Але вчені з Монреальського університету в результаті дослідження понад 10 тис. снів встановили, що є деякі відмінності між тим, що найчастіше в страшних снах бачать чоловіки і жінки.

Так, чоловіки прокидаються у страху від жахів, в яких бачать масштабні лиха, повені, землетруси і війни. Міжособистісні конфлікти в жахах зустрічаються у жінок в 2 рази частіше, ніж у чоловіків.

2. Чоловіки нахиляються, щоб підняти предмет

Ви помічали, що чоловіки піднімають предмет, який впав нахиляючись за ним, а жінки — присідаючи? Безумовно, не всі так роблять, але все ж саме така поведінка властива більшості.

Можливо, це обумовлено тим, що жінки часто носять не надто зручний одяг (короткий або вузький), тому вони змушені присідати. Чоловіків же рідше щось сковує, тому вони спокійно нахиляються.

3. Чоловікам подобаються жінки зі здоровою вагою

Бланка Ортега-Ролдан Олива з Університету Гранади в своєму дослідженні довела, що чоловіки віддають перевагу струнким жінкам, які виглядають здоровими. Не в тому сенсі, що у них немає температури або кашлю, а жінок зі здоровою вагою.

Це означає, що приваблює чоловіків не якийсь міфічний ідеал краси або дівчата лише модельної зовнішності, які важать як пір’їнка, а ті жінки, вага і зріст яких нормально співвідносяться.

4. Чоловіки намагаються привернути увагу дівчини, якщо тримають великі пальці на ремені

Коли чоловік хоче показати жінці, що вона йому цікава, він мимоволі займає позу, яка демонструє, що він мужній і сильний. Зазвичай, чоловік тримається великим пальцем за ремінь своїх штанів.

Подібний ритуал виник в давнину, в ті часи, коли ще не було ременів і штанів. Самці, намагаючись завоювати самку, демонстративно вказувала на свою промежину. Тепер же подібний жест був би непристойним, але у нас збереглися його відгомони: коли чоловік тримається за ремінь, його рука все одно як би вказує на промежину.

5. Чоловіки надають перевагу компліментам від чоловіків

Існує думка, що чоловіки із задоволенням приймають компліменти від протилежної статі. Але насправді їм приємніші компліменти від чоловіків. І сексуальна орієнтація тут не має ніякого значення.

Роберт Герберт з Університету Бінгемтона довів, що в цілому люди тільки в 30 % випадків сприймають компліменти «гладко» і відповідають на них вдячністю. При цьому чоловіком комплімент від чоловіка буде, найімовірніше, сприйнятий як щось приємне і підвищує самооцінку.

6. Чоловіки дружать за інтересами

Професор Рональд Ріджіо у своїй статті проаналізував дослідження про дружбу серед жінок і серед чоловіків. В результаті він прийшов до висновку про те, що дружба між чоловіками в основному будується на спільних інтересах. Вони вважають за краще грати з друзями в футбол, гольф або теніс, покер або разом дивитися матчі улюбленої команди.

Жіноча дружба у своїй більшості заснована на емоціях і підтримці. Жінки вибирають подруг, які з ними «емоційно єдині».

7. Чоловіки у компанії жінок їдять майже в 2 рази більше

Може здатися трохи дивним, але це факт: чоловіки їдять більше, коли обідають або вечеряють в компанії жінки. При цьому вони з’їдають на 93 % більше піци і на 86 % більше салату, ніж вони з’їли б в компанії чоловіка.

До такого висновку прийшов Кевін Кніфін, доктор філософії Корнельського університету, в рамках свого дослідження. На його думку, чоловіки так чинять, щоб похвалитися. Нерозумно, але від інстинктів нікуди не дітися.

8. З віком чоловіки віддають перевагу вільнішому одягу

Те, що ми носимо, впливає на те, як ми себе відчуваємо. А крім цього, одяг впливає на те, як нас сприймають оточуючі. Саме тому чоловік у костюмі відчуває себе впевненіше на діловій зустрічі.

Але при цьому з віком уподобання в одязі змінюються. Так, багато молодих хлопців носять обтягуючі штани або шорти, хоча, мабуть, це не так вже зручно. З віком прагнення бути модним поступається бажанням носити комфортні речі. Тому чоловіки часто переходять на більш вільний крій штанів або шортів.

9. Спосіб життя чоловіка багато в чому залежить від IQ

Група учених з Каролінського інституту в Стокгольмі у своєму дослідженні показала, що часто рівень IQ чоловіка впливає на те, який спосіб життя він веде. Зокрема, чи зловживає він алкоголем. Для цього фахівці вивчили дані майже 50 тис. шведів, які народилися з 1949 по 1951 рік.

На думку дослідників, чоловіки з більш низьким IQ часто п’ють занадто багато. Але підкреслюється, що цей факт може бути обумовлений не тільки IQ. Вся справа в тому, що чоловіки, які зловживають спиртним, часто мали емоційні проблеми.

З усім тим вчені вважають, що, можливо, вищий рівень інтелекту призводить до здоровішого способу життя.

10. Чоловіки брешуть в 2 рази частіше, ніж жінки

Середньостатистичний чоловік 6 разів на день обманює своїх колег, начальника або партнера. Жінки схильні брехати близько 3 разів на день. Це допомогло встановити опитування, проведене компанією 20th Century Fox Home Entertainment в 2009 році перед виходом серіалу «Lie to me» на DVD.

Виявилося, що чоловіки брешуть в 2 рази частіше за жінок. І найпоширенішою брехливою фразою є «Нічого страшного, я в порядку».

11. Чоловіки майже рік свого життя розглядають жінок

Чоловік витрачає близько 43 хвилин в день, розглядаючи 10 різних жінок. Це становить 259 годин (або майже 11 днів) впродовж кожного року. В результаті у віці від 18 до 50 років чоловіки проводять 11 місяців і 11 днів, милуючись дівчатами.

Жінки ж розглядають чоловіків всього протягом 20 хвилин в день. У віці від 18 до 50 років вони витрачають всього півроку на це заняття.

Такі цифри отримали співробітники компанії Kodak Lens Vision Centers, які проводили опитування серед 3000 чоловік. Вони також з’ясували, що найвідповідніші місця, щоб розглядати незнайомців протилежної статі, — це супермаркет, паб і нічний клуб.