11 речей, які однозначно відрізняють чоловіків і жінок

Багато говорять, що чоловіки і жінки з різних планет. Ми не впевнені, наскільки тут справа в планетах, але у фізіології та деяких інших особливостях точно. Дівчата відрізняються за своєю будовою від чоловіків, що навіть сприяє загостренню деяких здібностей.

Тутка розповідає про речі, які підкреслюють відмінність між жіночим і чоловічим світами.

Чоловіки і жінки вибирають різну послідовність при одяганні

На цей факт рідко хто звертає увагу. Але варто зазначити, що чоловіки звикли одягатися знизу вгору: спочатку шкарпетки, джинси, а потім вже майка або сорочка. Дівчата ж у більшості випадків спочатку надягають майку або блузу, а потім вже штани.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Дівчата, на відміну від чоловіків, менше схильні до ризику

Дівчата завжди асоціюються з берегинями оселі і з тими, хто може подбати про ближніх. З-за цього вони більш тривожні і більш обережні. На відміну від хлопців, які дуже азартні і люблять ризик, їх мало що зупиняє, а після фрази «один раз живемо», зазвичай, відбуваються найнебезпечніші речі.

Дівчата з’їдають близько 2 кг помади за все життя

Не таємниця, що помада на губах дівчата поглинається з їжею чи напоями. Вчені з’ясували, що таким чином дівчата за все життя з’їдають близько 2 кг цього виду косметики.

Дівчата люблять готувати для свого чоловіка

Є у дівчат така особливість: коли з’являється хлопець, вони починають його старанно годувати. Така поведінка може бути виправдана тим, що вона хоче показати чоловікові свою здатність бути господинею. Але також є думка, що це все для того, щоб інші дівчата не звертали уваги на її супутника, адже якщо він буде трохи пухким, то сама вона його менше любити не буде, а от з дівчатами з боку покінчить.

Жінки іноді можуть задавати дуже дивні питання

Так, звичайно, дівчата дуже допитливі, їм потрібно знати якомога більше. Але все ж, коли дівчина починає цікавитися датою народження вашого друга або тим, який у вас логін комп’ютерної гри, варто задуматися. Не виключено, що вона щось підозрює і шукає способи дізнатися, чи ви приховуєте щось чи ні.

Дівчата докладають багато зусиль, щоб спуститися по сходах на підборах

Багато чоловіків помічають, як дивно дівчина на каблуках спускається по сходах. Робить вона це боком і дуже обережно, але тут з поясненням все просто: йти по сходах прямо просто незручно. Тому ніколи не варто підганяти дівчину в такій ситуації, а то хіба мало, що може статися.

Жіноче рукостискання достатньо сильно відрізняється від чоловічого

Коли двоє чоловіків тиснуть один одному руки, вони їх міцно стискають і відбувається якийсь рух, струс. Але от коли дівчина стискає руку чоловікові, то вона просто її подасть та більше не зробить ніяких рухів, її рука буде нерухома. З чим це пов’язано, складно сказати, але, можливо, рукостискання — просто нежіноча справа.

Алкоголь і дівчата — та ще суміш

Дівчата набагато швидше п’яніють, ніж чоловіки. Цей факт досить відомий, але мало хто знає реальну причину, чому так відбувається. Але тут все просто: організм у дівчат гірше бореться зі спиртом, тому сп’яніння настає швидше. З алкоголем в організмі бореться спеціальний фермент, який виробляється шлунком, він руйнує спирт, перш ніж той потрапить у кров. У жінок цей фермент виробляється в менших кількостях, тому більше спирту за короткий проміжок часу потрапляє в кров. Чоловіки ж в цьому плані стійкіші.

Світ дівчат яскравіший чоловічого

Науково доведено, що дівчата розрізняють більшу кількість кольорів, ніж чоловіки, тому що тут вся справа в генах. Внаслідок чого чоловіки частенько виходять з себе, коли дівчина намагається довести різницю між баклажановим і бузковим.

У дівчат краще розвинений нюх

Причина, за якою дівчата так сильно люблять отримувати квіти, криється ще й у тому, що у них набагато краще за чоловіків розвинений нюх. І тут теж вся справа в генах — саме вони роблять дівчат більш чутливими до запахів.

На відміну від чоловіків, тіло дівчини змінюється частіше

Тіло дівчат унікальне. На відміну від чоловіків, воно піддається різним змінам в процесі дорослішання. Крім цього, процеси статевого дозрівання у дівчаток починаються на кілька років раніше, ніж у хлопчиків. В процесі дорослішання, коли дівчинка стає дівчиною, у неї починають округлятися стегна, щоб згодом виконати головну функцію: пропустити дитину.

За матеріалами