11 таємних прийомів в кіно, на які ми не звертали уваги

Кіно — це дивовижний світ, який дозволяє нам зануритися в нього з головою і забути про свої проблеми. Але для того щоб створити цей ідеальний світ, кіношники прикладають максимум зусиль і йдуть на багато хитрощів.

Тутка уважно придивився до улюблених фільмів і помітив кілька трюків, які поспішає викрити.

Мокрий асфальт

© Miramax Films   © depositphotos
У нічних сценах герої кіно керують автівкою, яка, як правило, їде мокрим асфальтом. На це є дві причини. По-перше, виглядає це естетично. По-друге, під час нічної зйомки мокрий асфальт виглядає контрастно й прекрасно віддзеркалює світло.

Натовп

© The Weinstein Company   © Momentum Pictures
Масовка – дороге задоволення. Тому задля економії в фільмах використовують або графіку, або манекенів. Як, наприклад, у фільмі “Король говорить”.

Наркотики

© ua.depositphotos.com
Звичайно, ніхто не використовує як реквізит справжні наркотики. Тому замінюють їх сухим молоком, вітамінами або цукром.

Кров

© Miramax Films

Найчастіше як замінник крові використовується кукурудзяний сироп з харчовим барвником. А за часів чорно-білого кіно зазвичай використовували шоколадний соус.

Еротичні сцени

© Paramount Pictures   © Red Granite Pictures
Щоб імітувати чуттєву еротичну сцену і при цьому не надто збентежити акторів, знімальна група вдається до різних хитрощів і реквізиту: підкладають подушки між партнерами, а актриси одягають непомітну тілесного кольору білизну. Режисер Джон Туртурро розповідав, що одного разу посадив Кейт Уінслет на гімнастичний м’яч для імітації еротичної сцени, з якого актриса потім курйозно злетіла.

Сигарети

© giphy.com

Не варто дивуватися, якщо улюблений актор, який пропагує здоровий спосіб життя, на екрані викурює сигарету за сигаретою. Таке куріння не приносить шкоди, тому що в кіно, як правило, використовуються безнікотинові трав’яні сигарети.

Спецефекти

© 20th Century Fox   © depositphotos
Заради економії коштів під час вибухів багато хто в кіно використовує комп’ютерні технології, але найчастіше вдаються до мініатюрних копій об’єктів – висоток, літаків. Це виглядає набагато правдоподібніше, ніж штучно створені на комп’ютері кадри.

Розбите скло

© Summit Entertainment   © depositphotos

Знайомий кадр, коли головний герой розбиває собою скло? Традиційно замість справжнього скла в кіно використовують цукрове скло. Його не можливо відрізнити від оригіналу, воно безпечне і дуже смачне. Щоправда, сьогодні під час зйомок все частіше використовують “скло” з тонкого пластику, що, погодьтеся, набагато нудніше.

Діалоги в машині

© Warner Bros. Television   © Chuck Lorre Productions
Коли герої ведуть нескінченні діалоги в машині і при цьому водій частіше дивиться на пасажира, ніж на дорогу, починаєш побоюватися за життя акторів. Але будьте спокійні. Щоб зняти таку сцену, професіонали кіно найчастіше використовують тягач, а машина стоїть на платформі.

Хмари

© 20th Century Fox   © Centropolis Entertainment

Щоб над містом згустилися зловісні хмари, кіношники використовують запатентовану машину Cloud Tank, яка впорскує в резервуар з водою фарбу або молоко.

Кавун

© HBO   © depositphotos

Щоб створити звуковий супровід, звукорежисерам доводиться вдаватися до різноманітних хитрощів. Масові перестрілки вдало замінюються феєрверками, помах крил птахів імітує перегортання сторінок книги. Але головним помічником звукорежисерів є кавун: за допомогою нього можна відтворити звук розколювання голови, удару в обличчя або тріскотіння драконівського яйця.

За матеріалами adme.ru