15 фактів, що розкривають найнесподіваніші сторони цього світу


Щорічно проводиться величезна кількість різноманітних досліджень, і в результаті нам стає відомо все більше несподіваних фактів про наш прекрасний світ. Наприклад, ви знали про те, що чим сильніше росте борода у чоловіків і чим довше він з нею ходить, тим вища ймовірність того, що він буде страждати від облисіння?

Ми в Тутка любимо дізнаватися все нове і завжди раді поділитися з нашими читачами.

15. Прищі сповільнюють старіння

Цікаве
Loading...

Британські дослідження доводять, що клітини людей, які раніше страждали від акне, мають вбудований захист від старіння. І згодом саме цей факт сприяє тому, що в більш старшому віці такі люди виглядають молодше своїх років.

14. Плач з акцентом

Немовлята кричать з інтонацією, яка схожа на ту, з якою розмовляє мама. Дитина чує її, ще не з’явившись на світ. Такі результати отримали вчені на основі аналізу плачу 60 немовлят, половина з яких була народжена в німецькомовних сім’ях, а інша — у франкомовних.

13. Фігура «пісковий годинник» говорить про високий інтелект

Дослідження, проведене за участю 16 тис. жінок, довело, що дівчата з фігурою типу «пісковий годинник» можуть похвалитися більш високим рівнем інтелекту. Це пов’язано з тим, що при такій фігурі у жінок утворюється більша кількість омега-3 кислот, що сприяє більш активному розвитку мозку і дозволяє йому довше не старіти.

12. Борода загрожує облисіння

Чим сильніше у чоловіка росте борода і чим довше він її не голить, тим більш імовірно, що пізніше він буде страждати від облисіння, показують дослідження. Причина, за якою чоловіки стають лисими, полягає в тому, що відсутність волосся на голові допомагає компенсувати спеку, яка створюється в результаті відрощування бороди: таким чином, зберігається оптимальний тепловий баланс тіла.

11. Таргани можуть покусати

У більшості випадків таргани не кусають людей, коли у них є їжа, але трапляється і таке. Їх укуси можуть викликати подразнення та набряк.

10. У кішок є «компас»

Клітини мозку кішок, як показали дослідження, мають чутливість до магнітного поля Землі і в зв’язку з цим діють як компаси, що дозволяють їм легко знаходити дорогу додому. Тому, де б кішка не виявилася, вона практично завжди повертається додому.

9. Материнське молоко може змінювати склад

Материнське молоко може змінювати склад, коли малюк хворіє. Дослідники вважають, що, коли дитина хвора, вона передає сигнал через слину, яка в свою чергу посилає сигнал тілу матері, щоб воно виробляло більше молока з антитілами.

8. Напис «Не містить холестерину» на упаковці олії — це рекламний трюк

Напис «Не містить холестерину» на упаковках олії — це всього лише рекламний трюк, адже холестерин може міститися тільки в жирах тваринного походження.

7. У чоловіків теж є «ПМС»

А точніше кажучи, синдром IMS, який пов’язаний із зниженням рівня тестостерону в крові. Дратівливість, депресія і відхід у себе є наслідком нестачі цього гормону в організмі.

6. Патологічне придумування жартів

Іноді, при певних ураженнях мозку, у людини може проявитися надмірна жартівливість, яка є справжнім неврологічним захворюванням. У цьому випадку постійне придумування каламбурів є патологічним.

5. У природі існує кавуновий сніг

В деяких горах, наприклад, у Каліфорнії на гірському хребті Сьєрра-Невада, влітку можна зустріти кавуновий сніг. Він рожевий і нагадує кавун за запахом і смаком. Це пояснюється тим, що в ньому присутні водорості Chlamydomonas nivalis, які містять пігмент астаксантин червоного кольору.

4. Не більше 22 % людей можуть ворушити вухами

Люди, які вміють ворушити вухами, належать до меншості. Деякі можуть це робити тільки при одночасному піднятті брів. А якщо точно, то всього 22 % населення світу здатні ворушити кожним вухом окремо і 18 % можуть ворушити ними одночасно.

3. Люди, які постійно скаржаться, живуть довше

Існує дослідження, яке стверджує, що люди, які постійно скаржаться і незадоволені життям в цілому, живуть довше за тих, хто діє навпаки. Це відбувається тому, що перші таким чином, емоційно звільняються від стресу і відразу після цього починають відчувати менший стрес або взагалі не відчувають його. Тому наступного разу, коли хтось почне зі сльозами на очах розповідати вам про своє нещасне життя, можете сміливо робити те ж саме у відповідь.

2. Колір червонокачанної капусти може змінюватися в різній воді

Колір червонокачанної капусти в процесі приготування продукту може бути різним в залежності від води. Це відбувається з-за того, що у води може відрізнятися рівень pH. У воді з кислотним pH капуста залишається рожевою, з нейтральним pH — фіолетовою, а в лужній вона набуває відтінок, близький до смарагдового.

1. Серця закоханих б’ються синхронно

Коли людина закохана, її серце б’ється в тому ж ритмі, що і серце її партнера. Також під час дослідження вдалося з’ясувати, що дівчата частіше чоловіків несвідомо намагалися продемонструвати синхронність у ритмі серця і подиху. Передбачається, що це відбувається з-за того, що люди інтуїтивно розвинули звичку імітувати ритми тіла близьких — для зміцнення зв’язку.

Який факт здався вам найбільш цікавим і несподіваним?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker