15 унікальних рис, які ви можете знайти у себе – якщо ви обрані!

Перевірте негайно!

Деякі особливості вашого організму, можуть виявитися унікальними. Вони зустрічаються у невеликого відсотка людей. Одні з них – просто цікаві і навіть милі риси зовнішності, інші – справжня знахідка у світі людей.

Ось 15 абсолютно унікальних особливостей організму, яких немає у більшості. Можете пишатися собою, якщо у вас:

1. Відсутні зуби мудрості.

Є такі щасливі люди, у яких зуби мудрості відсутні частково або повністю. Все з-за того, що у них немає ніякої необхідності. Така мутація відбулася вже давно і потихеньку завойовує людство. У деяких етнічних груп ця аномалія зустрічається частіше, ніж у інших.

2. Серце знаходиться праворуч.

Ця аномалія трапляється досить рідко і є вродженою. Велика частина серця у таких людей розташована в правій половині грудної клітки.

До цих пір неясно, чому серце у ембріона на ранній стадії вагітності зміщується в праву частину грудної порожнини, а не в ліву, як у більшості людей.

3. Безперервна горизонтальна лінія на долоні.

Її можна виявити на руках тільки 1,5% жителів планети. Найчастіше ці люди страждають від синдрому Дауна. Така горизонтальна лінія присутня на чоловічій руці в два рази частіше, ніж жіночій. Крім того, ця особливість більше поширена у азіатів і американських індіанців, ніж у інших етнічних груп.

4. Лінії в центрі долоні перетинаються, створюючи букву Х.

Ось таким чином лінії розташовані тільки у 3% населення планети. Багато вірять, що це характеризує людину як сильну і вольову особистість.

5. Якщо на пальцях у вас тільки дуги.

Дуги на всіх десяти пальцях – дуже велика рідкість. Це може свідчити про те, що у вас дуже неговіркийй і впертий характер. Думку інших, ви не сприймаєте всерйоз. Невдачі та поразки вас не зупиняють. Ви завжди рветеся в лідери.

6. Якщо ви схрещуєте пальці на руках унікальним чином.

7. Якщо другий палець на нозі довший ніж перший.

Він називається “палець Мортона” – по імені американського хірурга-ортопеда Дадлі Джо Мортона, який першим описав це явище. Таку аномалію також називають “грецької стопою”.

Така деформація в свій час стала еталоном краси у стародавніх греків.

8. Якщо у вас зелені очі, як і у 8% населення Землі.

9. Якщо у вас натуральний світлий відтінок волосся.

У багатьох дітей світле волосся, але тільки у 2-16% людей на планеті такий відтінок зберігається в зрілому віці. У більшості волосся з часом темніє.

10. Якщо у вас від природи рудий колір волосся.

На жаль, це велика рідкість. Згідно зі статистикою, лише 1-2% населення планети мають руде волосся. На думку вчених, через 100 років рудоволосі люди можуть взагалі зникнути.

11. Якщо ви володар кучерів, як і 11% жителів нашої планети.

12. Якщо волосся на маківці у вас закручені проти годинникової стрілки, як у 8,4% жителів планети.

13. Якщо у вас опуклий пупок.

Опуклим він стає з-за індивідуальних особливостей сполучних тканин організму. Це закладається ще на стадії внутрішньоутробного розвитку організму.

14. Якщо сонячні промені змушують вас чхати, як і ще 25% населення Землі.

15. Якщо слина з рота бризкає цівкою.

Це може статися під час їжі, розмови або позіхання. Під’язикові слинні залози рефлекторно стискається і з вашого рота виривається цівка слини. Тільки 1% населення Землі знають, як виконати цей трюк навмисно, вміють контролювати напір слини і довжину цівки.

Які з цих особливостей ви помітили у себе? Обов’язково перевірте, чи є у вас хоча б одна з них.

За матеріалами