in , ,

16 безглуздих фактів, які виявилися чистою правдою

Кожен з нас любить дізнаватися щось нове, незвичайне і несподіване. Але ми не часто замислюємося, скільки всього цікавого може мати все те, що нас оточує.

Сьогодні Тутка представляє вам серію нетипових фактів, про які ви точно не знали.

Китайці від природи не пристосовані до споживання молока.

Голуби «кивають» при ходьбі, щоб стабілізувати зображення.

За статистикою, 1,6% людей можуть відчувати біль в своєму тілі, коли бачать, як біль відчуває інша людина.

Коли хворому пересаджують нирку іншої людини, його власні нирки в більшості випадків залишаються на місці.

У Норвегії є королівський пінгвін, посвячений в лицарі. За словами гвардійців, пінгвін впізнає військовослужбовців і завжди радий їх бачити.

У Швейцарії діє закон, який забороняє тримати тільки одну морську свинку як домашнього улюбленця.

Близнюки можуть мати різних батьків – це явище називається суперфекундацією. Всього в світі налічується 10 пар близнюків, народжених від різних батьків. Один такий випадок зафіксований в Польщі, один в Іспанії, два в США і стільки ж в Індії.

В Японії живуть краби зі страхітливим візерунком на панцирі, який нагадує розгніване обличчя.

Блакитноокі люди з’явилися набагато пізніше, ніж людство винайшло кераміку.

Поріз папером болючіший, ніж звичайний поріз, тому що виділяється мало крові або вона не виділяється зовсім, залишаючи нервові закінчення відкритими для реакції з повітрям.

Бджола може вжалити іншу бджолу. Якщо чужинець намагається проникнути у вулик, то бджоли-охоронці виділяють спеціальні феромони й інші бджоли атакують її.

Найближчим нащадком тиранозавра Рекса, що дожили до наших днів, є курка.

Американський психіатр довів у своєму дослідженні, що на інтелект впливає кількість волосся на тілі: чим його більше, тим ви розумніші. А в 1996 році доктор Айкаракуді Алиас (Aikarakudy Alias) заявив, що волосся на грудях частіше зустрічаються серед докторів і високоосвічених людей.

У Колумбії є різнобарвна річка Каньо Кристалес. Вона відома тим, що її води забарвлюються в 5 різних кольорів: червоний, жовтий, зелений, блакитний і чорний, створюючи насправді фантастичне видовище

Кадик є не тільки у чоловіків, а й у жінок, але він слабо виражений.

У 1973 році влада Японії вирішила зробити зміни і синій колір в світлофорі замінили відтінком, наближеним до зеленого. В результаті технічно місцеві світлофори є зеленими, але людське око наполегливо сприймає цей колір як синій.

За матеріалами

Сподобалось?

Дитина буде такою, якою її виховали батьки

Всесвіт звертається до тебе