in ,

9 таємниць, про які вам не розкажуть працівники кінотеатрів

Всі ми любимо дивитися фільми на великому екрані. Проте багато речей в кінотеатрах здаються дивними. Наприклад той факт, що попкорн давно вже став коштувати більше квитка на сеанс.

Тутка вирішив довідатися, що приховують від глядачів працівники кінотеатрів.

9. Ціни на попкорн невиправдано завищені

© depositphotos.com

За деякими підрахунками, 300 г попкорну коштують більше, ніж якісний яловичий стейк тієї ж маси. Ціни на ласощі для кіноманів настільки завищені, що сходити в ресторан дешевше, ніж перекусити в кінотеатрі.

У середньому в США упаковка великого попкорну в кінотеатрі коштує $ 8, хоча для самого закладу він обходиться всього в $ 1, за який попкорн можна купити у звичайному магазині.

8. Працівникам кінотеатру буде легше прибрати сміття, якщо ви покладете його на сидіння, а не під нього

© depositphotos.com

Звичайно, краще самим викинути сміття на виході із залу, але якщо ви з якоїсь причини вирішили залишити упаковку з-під попкорну або коли, то краще поставте її на крісло, а не під нього: упаковку з залишками їжі або напою, що стоїть на підлозі, можна легко зачепити і перекинути. Так працівникам буде набагато легше прибрати зал після вас.

7. Рівень шуму в кінотеатрах може бути небезпечним для вашого слуху

© depositphotos.com

Незважаючи на те що існують стандарти для аудіосистем і вимоги по рівню шуму, окремі кінотеатри регулюють їх за своїм розсудом. Варто остерігатися блокбастерів з великою кількістю вибухів і боїв, під час яких рівень шуму, як правило, перевищує допустимий. Принаймні заради свого здоров’я краще ходити на бойовики не надто часто.

6. Графік прибирання залів не завжди дозволяє працівникам домогтися ідеальної чистоти

© imgur.com

Ви помічали, що підлоги в кінотеатрах бувають липкими і досить брудними, хоча працівники прибирають у залах після кожного сеансу? З-за коротких перерв між показами вони встигають лише підмести підлогу (найчастіше це робиться наспіх, адже в розпорядженні працівників буває мало часу), але не вимити. Вологе прибирання приміщень зазвичай проводиться в нічні зміни.

5. До 1981 року у сидінь не було тримачі для стаканів

© depositphotos.com

Кумедно, але підстаканники для напоїв з’явилися в залах кінотеатрів лише в 1981 році, через 60 років після того, як у США запрацював перший кінозал з кондиціонером.

А попкорн став асоціюватися з переглядом фільмів у США під час Другої світової війни, коли з-за дефіциту цукру в кінотеатрах перестали продавати цукерки.

4. Чому попкорн так смачно пахне?

© depositphotos.com

Є кілька причин, по яким нам складно протистояти аппетитному запах попкорну. По-перше, у працівників кінотеатру є свої фірмові секрети, які допомагають створити неповторний аромат: наприклад, вони додають в попкорн суміш масел кокоса і каноли. А по-друге… харчові добавки ніхто не відміняв.

3. Хоча б раз в тиждень працівникам доводиться виганяти закохану парочку із залу

© depositphotos.com

Тим, хто любить обійматися, цілуватися і всіляко бентежити інших глядачів, варто знати, що в більшості кінотеатрів є камери, за допомогою яких вас відразу вирахують, а потім зроблять вам зауваження або зовсім виженуть працівники кінотеатру. Кращий варіант — влаштувати романтичний вечір вдома біля телевізора.

2. Комбообіди не допоможуть заощадити

© depositphotos.com

Комбообіди, що складаються з попкорну, газованої води і інших солодощів, насправді не дадуть вам заощадити. Якщо додати вартість усіх компонентів і порівняти з ціною комбо, то вигода буде незначною. Куди більше грошей ви заощадите, якщо замовите порції меншого обсягу.

1. Попкорн не завжди продають свіжим

© depositphotos.com   © jamestiberiusperfecthair / instagram.com

Більшість працівників кінотеатру визнають, що одна з головних переваг попкорну — це, що він не псується протягом кількох днів. Якщо попкорн не був проданий ввечері, то працівники упаковують залишки в пластикові пакети, розігрівають його на наступний ранок і продають.

Фото заголовку
За матеріалами

Сподобалось?

5 упереджень, які заважають нам бути щасливими

12 коміксів про те, яке це – бути ангелом-хоронителем людини