Топ-22 найдивніші професії

Професійні обнімальники, двигуни айсбергів та інші незвичайні способи заробітку. Здається, сьогодні за гроші можна все: вигуляти собак, зібрати меблі, навести порядок у шафі і навіть пообніматися, коли нам самотньо. Задля цього можна найняти професійного обнімальника. Або «таємну подружку нареченої», яка буде стояти поруч із вами на весільній церемонії, а ще плакальника, який буде сумувати разом із вами на похоронах.

Ось 18 найдивніших професій, про існування яких ви могли й не здогадуватися:

• Професія дояра змій, тобто витягвати отруту з найнебезпечніших змій (гримучих змій чи кобр). Їх отрута використовують для створення ліків і протиотрут, а коштує вона до тисячі доларів за грам.

A Florida Cottonmouth Rattlesnake show's its fangs moments before it's venom is collected by owner George Van Horn during the Venom Show at Reptile World Sepentarium.
© weloveua.com

• Професійні подружки нареченої в день весілля допомагають самій нареченій і всій її сім’ї. Джен Гланц, одна із засновників агентства Bridesmaid for Hire, яке пропонує послуги «таємних подружок нареченої» і персональних асистентів, каже, що їхні послуги коштують від $ 300 до 2000 на день.
• Фахівець з розправлення подушок.  Ці співробітники потрібні дорогим меблевих магазинах, які торгують спальними гарнітурами. Протягом робочого дня фахівець має ходити по торговому залу і розправляти зморшки і складки на подушках і покривалах.
• Тестувальник водних гірок –
найвеселіша професія в цьому списку, адже людина, яка займається їх випробуванням, цілий день катається на гірках, перевіряючи їх на міцність та комфорт.

azartas
© akvapark.lt

Через рік після трагічної загибелі Титаніка з’явилася професія двигуна айсбергів. Міжнародна льодова служба, яка знаходиться під управлінням берегової охорони США, відстежує місце розташування айсбергів і забезпечує кораблям безпечний маршрут. При необхідності айсберг просто відбуксирують подалі.
• Професійні голосільниці присутні на похоронах і сумують за покійним. В Англії є компанія Rent A Morner, послуги якої обійдуться в $ 70 за дві години.
• Інструктори з серфінгу для собак — це люди, яким ви платите за те, щоб вони навчили кататися на серфі і вас, і вашу собаку. Втім, деякі спеціалізуються виключно на собаках.

prof2
© lawteched.com

• Особові тестери або, як їх ще називають, сенсорні вчені використовують свої руки як робочий інструмент, щоб визначати ефективність кремів, пінок для вмивання і бритв. Вони працюють неповний робочий день, але можуть отримувати до $ 25 за годину.
• Професійні обіймальники отримують до $ 80 за годину. Мінус такої професії в тому, що ця робота пов’язана з певними емоційними обмеженнями, каже обнімальниця Саманта Хесс з Портленда. Професійна обнімальщіца Саманта Хесс лежить з портлендського музикантом KaiKani Seven Vanity

prof1
© kienthuc.net.vn/

• Професійний глядач ТВ — це справжня робота, але виконувати її не так просто, як може здатися. Згідно зі статтею на Investopedia.com, професійні глядачі «зазвичай переглядають різні програми і нові кліпи, щоб знайти потрібні фрагменти, які можна використовувати в інших передачах або новинах». Там само йдеться, що Джиммі Кіммел шукав таку людину ще в 2005 році і пропонував зарплату в $ 500-600 на тиждень.
• Художники, що працюють з прахом померлих, перетворять останки ваших улюблених в артефакт пам’яті начебто прикраси або скляній скульптури.
• Професійний крутильник сигар. Цю професію можна здобути тільки на Кубі. І це не дивно, адже Куба – це батьківщина сигар. Цікаво, щоб стати торседоросом (так називають професіонала в цій справі), необхідно вчитися аж 10 років!

krutylnyk_cygar
© mircigar.com

• Оцінювачі запаху з рота зазвичай працюють на компанії, що виробляють жуйку, освіжаючі льодяники, зубну пасту і рідину для полоскання рота. Вони оцінюють ефективність цих продуктів і дають зворотний зв’язок виробникам.
• Дегустатори корму для собак зазвичай наймають компанії-виробники, щоб протестувати якість своєї продукції. Ще вони оцінюють його харчову цінність, і зазвичай не їдять, а випльовують корм після проби.
• Визначники статі курчат зазвичай покладаються на інтуїцію. Вони працюють у комерційних пташиних інкубаторах (найчастіше у Великобританії чи Японії), а їхня зарплата становить до 60 тис. дол. на рік.

Newborn_chickens
© youtube.com

Писати передбачення в печеньки — справжня робота для справжніх людей. Зазвичай компанії-виробники такого печива наймають фрілансерів, щоб ті придумували надихаючі і дотепні послання долі. За оцінками сайту EHow.com, вони заробляють до 40 тис. дол. на рік.
• Перевертач пінгвінів. Так, такі люди бувають. Справа в тому, що милі товсті північні пташки без крил дуже незграбні і деколи пересуваються з працею. А пінгвіни, що мешкають поруч з полярними станціями, частенько виявляються перевернутими. Коли до станції підлітає літак, птахи реагують на звук, намагаються задерти голову, але через короткої шиї не можуть розглядати об’єкт в небі і падають на спину. А перевернутися назад незграбний пінгвін, на жаль, не може, через що може стати жертвою хижака. Але Перевертач завжди приходить на допомогу бідолахам і, по суті, рятує їм життя.

pru24
© sports.ru

• Випробувач презервативів. І хоча в процесі виробництва такі гумові вироби проходять чимало перевірок та випробувань, що дозволяють оцінити міцність і надійність, але от проаналізувати інші якості в заводських або лабораторних умовах не так просто, адже особливу роль відіграє людський фактор. І тоді наймаються випробувачі презервативів, які користуються виробами протягом 6-12 місяців і оцінюють такі гумові вироби «у справі». Робота, звичайно, незапорошена, але досить відповідальна. Адже думка випробувачів впливає на кінцеві характеристики товару, що потрапляє в магазини.

prezervat
© belive.ru

• Ловець мурах. Мурахи — не тільки справжні трудяги, але ще й наші друзі. Вони забезпечують хороші якості грунту і навіть допомагають очищати її. Крім того, сьогодні популярні штучні мурашині ферми, за якими можна спостерігати в домашніх умовах. І для таких ферм відбираються найкращі особини, які відрізняються найкращими характеристиками. Відбором і виловом таких мурах якраз займається ловець. Така людина повинна знати особливості цих комах і вміти їх відловлювати безпечно і дбайливо.

forore2
© rbth.com

• Дослідник стриптизерок. Набір співробітників на таку незвичайну вакансію оголосив минулого року один з американських дослідницьких інститутів. Працівник мав спостерігати за танцівницями стриптизу протягом 60 днів і робити певні регулярні записи; його оклад становив 10 тисяч доларів.
• Майстер педикюру для корів. Поганий стан копит може позначитися на самопочутті корови, надої і навіть здібності розмножуватися. На елітних фермах у Європі та Америці за цим стежать цілі окремі підрозділи співробітників.
• Запахознавець.
Такі люди є в багатьох великих компаніях. Вони повинні володіти гострим нюхом і розрізняти запахи. Одні «нюхальники» оцінюють свіжість дихання і якість жувальних гумок, інші аналізують аромат парфумів. А деяким, можна сказати, не пощастило. Вони нюхають пахви після нанесення дезодоранту протягом усього дня. Не найприємніша робота, але, як відомо, всі професії важливі.

яфзфр
© forlitoday.it
 Фото заголовку bbcont.ru
За матеріалами fishki.net