12 зірок, які не планують залишати свої мільйони своїм дітям

Часто вихідці з багатих і успішних родин мають складніше життя, аніж нащадки простих родів. Чомусь нам важко зрозуміти, чи це справді ти досягнув успіху в житті, чи в цьому ключову роль зіграла твоя родина? Можливо, саме тому Ніколас Кейдж і змінив своє справжнє прізвище – Коппола – щоб мати змогу всього досягнути самотужки.

Багаті світу цього позбавляють своїх нащадків спадкоємства, щоб ті самі торували собі дорогу в цьому світі. Тутка знайшов 12 реальних підтверджень цього, про що і розповімо в цій статті. А в розділі бонус розповімо про одну дівчинку, в якої нічого не залишилося, та їй допомогли рідні.

Марлон Брандо

В актора було 11 дітей, між якими він мав би розділити свої гроші. Та ще за життя Марлон сам викреслив із заповіту двох дітей: 14-річну дівчинку Петру, яку він удочерив, та пізню дитину Шейєн.

Офіційні причини цього рішення ніколи публічно не розголошувалися. Та подейкують, що на рішення щодо Петри актора підштовхнула матір дівчинки — жінка вимагала у Брандо грошей.

Денієл Крейґ

Агент 007 – персона не бідна. За різними джерелами, актор заробив до $160 млн, більшість з яких саме за роль Джеймса Бонда. Та, на жаль, таткові гроші його донькам не світять.

Виходець з бідної сім’ї (батько Крейґа був моряком, а мати – вчителька мистецтва), Денієл впевнений, що людина має сама собі заробляти на життя. Сама ідея “спадщини” неприйнятна для знаменитості. Денієл підтримує філософію, що можна й потрібно витратити все, що ти заробив, на себе, поки ти живеш у цьому світі.

Шон Коннері

Від моменту смерті актора – з 2020 року – світ завмер в очікуванні оголошення останньої волі актора. Всі бажають дізнатися, чи успадкував його син батьківські статки. Але ще за життя Коннері погрожував позбавити наступника спадщини, щоби провчити його: “Йому невідомо, що таке скрута, та для нього ще не пізно навчитися”.

У 2007-му році Шон публічно заявив, що хотів би, щоб його син “жив за свої гроші, а не на батьківській шиї.

Кірк Дуглас

Ще за життя зірка віддавала гроші на потреби бідних. Вони з дружиною заснували організацію “щоб допомагати тим, які самі собі не можуть допомогти”. Тож не дивно, що і всі свої гроші після своєї смерті Кірк заповів передати на благодійність.

Ендрю Ллойд Веббер

Знаменитий композитор, автор мюзиклів “Привид опери”, “Коти” та інших музичних творів за свою кар’єру заробив понад $1 млрд. Та п’ятьом дітям геніального музиканта до цих грошей зась: Веббер свято вірив, що кожна людина має жити на свої кревні.

“Мова тут йде про етичний бік кожної роботи — я не вірю в жодну спадщину. Мені геть не подобаються ті дітки, які живуть собі, живуть — і тут їм, немов сніг на голову, падає до рук величезна сума грошей. Про роботу вже можна й забути”, — аргументував свої думки Ендрю.

50 Cent

Суперечки між репером 50 Cent та його сином Маркізом ЗМІ смакували дуже довго. Насправді зірка та його нащадок часто виставляли свої особисті стосунки на вселюдський осуд, публікуючи тексти переписувань в Інтернеті. Тому співак пригрозив синові, що викреслить його із заповіту.

Саймон Ковелл

Музичний продюсер, творець американського “X Фактору”, “Американського ідола”, “Америка має талант” не планує залишати своїм дітям грошей. Саймон певен, що найкраще, що людина може дати своїм дітям — час та можливість передати дітям те, що знає сама.

Він проти спадщини у будь-якому вигляді. Чоловік радо б пожертвував статки благодійним асоціаціям, які допомагають дітям і собакам.

Андерсон Купер

Популярний американський журналіст, Андерсон Купер, не планує залишати гроші своєму синові. Про це він нещодавно розповів у одній з радіопередач. Він повторює точку зору своїх батьків, які оплатили лише його навчання в коледжі. Журналіст свято вірить у те, що кожна людина — коваль своєї долі.

Лорен Пауел Джобс

Вдова засновника «Apple» Стіва Джобса перейняла на себе всі права свого чоловіка. Жінка не планує забезпечувати дітей грошима до кінця їх життя, як і бажав покійний чоловік. Натомість вона планує «ефективно розподіляти ресурси».

Бізнесвумен інвестує мільйони доларів у компанії, котрі здатні змінити обличчя світу. До прикладу, у 2015 році Лорен запустила програму, завдяки якій бідні студенти можуть дозволити собі навчатися в коледжі за зниженою вартістю.

Джоан Кроуфорд

Зірка Голлівуду Джоан Кроуфорд стала матір’ю 4 усиновлених дітей. Однак після смерті акторки виявилося, що старші діти залишилися без шеляга в кишені, а всі гроші відійшли до наймолодших близнюків. Старша дитина подала позов до суду — і виграла його.

Девід Кессіді

На прикладі Девіда Кессіді чітко видно, як можна безумно любити одну дитину, а іншу — ні. У одному з інтерв’ю актор зізнався, що не вважає себе батьком своєї доньки, Кеті Кессіді (яку ви могли бачити у серіалі “Пліткарка”), бо він її не виховував.

А сина, який виріс з ним, Девід ледь не обожнює. Після смерті актора стало зрозуміло, що доньці він не залишив ані копійки, а всю власність переписав синові.

Філіп Сеймур Гоффман

У заповіті оскароносного актора зазначений лише один спадкоємець, і всі гроші — а це приблизно $35 млн — переходять до нього. І це — подружка Гоффмана, Маріанна о’Донелл, яка є ще і режисеркою по костюмах. З нею у Філіпа народилося 3 дітей, та він не захотів залишати їм гроші.

Бонус: Гіт Леджер

Маленька донечка Леджера залишилася абсолютно без грошей, бо Гіт вказав про таке у своєму заповіті за кілька років до її народження. Чоловік помер у 2008, і всі його статки перейшли до 3 сестер та батьків. Однак близькі родичі відмовилися від спадку й віддали усе його 2-річній донечці Матильді.

А ви б залишили дітям спадщину чи ні? Цікава ваша точка зору у коментарях.