13 зіркових пар, які начхали на різницю у віці

Деякі люди з побоюванням дивляться на пари з великою різницею у віці та сумніваються, що гармонійні стосунки між представниками різних поколінь взагалі можливі. Інші вважають, що вік — це просто цифра та звертати на нього уваги не варто.

Зіркові герої статті Тутка обрали другу позицію. Їм вдалося покохати одне одного всупереч тому, хто в якому році народився.

Гаррі Стайлс та Олівія Вайлд — 10 років різниці у віці

Актриса Олівія Вайлд на 10 років старша за свого хлопця — музиканта Гаррі Стайлса. Оскільки їхні стосунки стають серйознішими, 28-річний Гаррі намагається потоваришувати з дітьми Олівії.

Алісія Вікандер і Майкл Фассбендер — 11 років

Майкл Фассбендер розповідає, що закохався в Алісію Вікандер у 2014 році під час знімань фільму “Світло між океанів”. Там вони грали коханих, якими невдовзі стали й насправді. У 2021 році у 33-річної актриси та 44-річного актора народився первісток.

Кім Кардаш’ян і Піт Девідсон — 13 років

Минулого року зірка реаліті-шоу Кім Кардаш’ян розлучилася з репером Каньє Вестом. Зараз у 41-річної американки нові стосунки: Кім зустрічається із 28-річним коміком Пітом Девідсоном.

Пейдж Батчер та Едді Мерфі — 18 років

З 2012 року Едді Мерфі має стосунки із моделлю Пейдж Батчер. Актор на 18 років старший за свою кохану, у пари двоє дітей.

Бріттані Лопес та Крістіан Слейтер — 18 років

Бріттані та Крістіан зустрілися у 2009 році. Тоді відомому акторові було 39 років, а дівчині, яка йому сподобалася, — 21 рік. Незабаром вони одружилися, а за 10 років стали батьками.

Ембер Темблін і Девід Крос — 19 років

Актори одружилися у 2012 році. Девіду було тоді 48 років, а Ембер — 29.

Зак Брафф і Флоренс П’ю — 20 років

Попри велику різницю у віці, актори Зак Брафф та Флоренс П’ю кохають та підтримують одне одного вже кілька років. 26-річна знаменитість, якій набридли плітки про її стосунки з 46-річним колегою, навіть записувала відео, де розповідає про те, що не потребує порад, з ким зустрічатися.

Джош і Кетрін Бролін — 20 років

Кетрін була особистим помічником актора Джоша Броліна. У 2013 році вони почали зустрічатися, а у 2016 році одружилися. Наразі у пари двоє дітей.

Леонардо Ді Капріо та Каміла Морроне — 23 роки

47-річний актор Леонардо Ді Капріо зустрічається з 24-річною моделлю та актрисою Камілою Морроне. Вони у відносинах близько 4 років.

Розалінда Росс і Мел Гібсон — 34 роки

Мел Гібсон не бачить проблеми у 34-річній різниці у віці між ним та його коханою і впевнений, що вік – це просто цифра.

Девід Фостер і Кетрін Макфі — 35 років

Девід Фостер — 72-річний продюсер, на чиєму рахунку 16 нагород “Ґреммі”. Він одружений із 37-річною співачкою та актрисою Кетрін Макфі.

Патрік Стюарт і Санні Озелл — 38 років

«Мій свекор на 5 років молодший за мене, але називає мене сином», — розповідає актор Патрік Стюарт. Нині йому 81 рік, його дружині — 43 роки.

Мік Джаггер і Мелані Хемрік — 43 роки

78-річний рокер Мік Джаггер мав багато дівчат. Наразі музикант зустрічається з 35-річною Мелані Хемрік. Стосунки не оформлені офіційно, при цьому пара виховує 5-річного сина.

Як ви вважаєте, чи можна побудувати міцні стосунки з 10-річною різницею у віці? А як щодо 20, 30 та 40 років?