9 акторок, які не лише страшенно талановиті, а й нереально круті

Зазвичай, згадуючи відомих акторок, ми обговорюємо їхні професійні досягнення чи образи, створені для червоної килимової доріжки. І, як правило, не заглиблюємося в інші сфери життя кінозірок і майже нічого не знаємо про залаштункову частину акторської роботи. Тому багато заслуг чи вчинків знаменитостей залишаються непоміченими нами. Адже за красивою екранною картинкою завжди приховано щось важливіше.

Ми в редакції Тутка вирішили поритися глибше та дізнатися, чим ще, крім своїх ролей, вирізняються зірки Голлівуду. І чому вони такі класні?

Дженіфер Еністон

Дивлячись на успішну Дженніфер Еністон, складно повірити в те, що вона колись поставала перед труднощами в роботі. Однак у 2015 році актриса зізналася, що з дитинства страждає на дислексію — порушення здатності швидко та правильно розпізнавати письмову мову. Але зірка не шукає легких шляхів.

Мало того, що Джен навчилася жити з цим розладом, так ще й обрала професію, яка зобов’язує читати величезну кількість літератури та заучувати великі шматки тексту.

Шарліз Терон

Шарліз Терон народилася та виросла у Південній Африці, а її рідною мовою є африкаанс. Тому до того, як переїхати до Америки, актриса дуже погано говорила англійською. Терон довелося вчити мову буквально з нуля, а на початку кар’єри їй часто відмовляли через сильний африканський акцент. Але жінка так майстерно опанувала американську вимову, що незнайомі з її біографією глядачі навіть не здогадуються про її екзотичне походження.

Френсіс Макдорманд

Одна з найбільш незвичайних зірок сучасності та муза братів Коен Френсіс Макдорманд віддає перевагу природній красі. Актриса не маскує сивину, не фарбується навіть на церемонію вручення «Оскара» та підкуповує глядачів своєю сміливістю.

Рене Зеллвегер

В акторському таланті Рене Зеллвегер сумніватися не доводиться. У скарбничці актриси є статуетки «Оскар», і номінації на цю почесну кінопремію. А це тому, що Рене скрупульозно ставиться до кожного зі своїх героїв. Так, наприклад, спеціально для ролі Бріджит Джонс вона вивчила британський акцент.

Він був настільки бездоганним, що Рене стоячи аплодували не лише глядачі, а й її колеги-англійці. І це попри те, що актриса народилася та виросла в Техасі, що славиться своєю неповторною характерною вимовою.

Зендея

Зендея є однією з найперспективніших акторок Голлівуду. Щороку з її участю один за одним виходять яскраві проєкти. Крім ролей у кіно, дівчина також відома активною соціальною позицією. Зендея виступає за природну красу та не боїться викладати знімки без грама декоративної косметики. А якось вона показала невідфотошоплену версію своєї фотографії, зробленої для глянсового журналу.

Анджеліна Джолі

Заради професії Анджеліна Джолі готова на все. Найчастіше актриса відмовляється від послуг каскадерів, самостійно проробляючи багато трюків, у тому числі дуже складні. У бойовику «Солт» Джолі сама виконувала небезпечні стрибки з естакади на вантажівку, що рухалася. А щоб витримати величезне фізичне навантаження, Анджеліна старанно тренувалася кілька разів на тиждень.

Леді Гага

У фільмографії Леді Гаги поки що не так багато ролей, але кожна з них відрізняється яскравістю та виразністю. А все завдяки старанній роботі зірки. Готуючись до знімань у картині «Дім Гуччі», Леді Гага досконало вивчила біографію своєї героїні Патриції Реджані. А щоб образ вийшов цілісним та переконливим, діва відточила італійський акцент і не виходила з ролі протягом 9 місяців, навіть коли камери були вимкнені.

Кіра Найтлі

Кіру Найтлі не раз називали однією з найкрасивіших жінок світу. Але разом з тим громадськості не дає спокою постать актриси: одні називають її болісно худою, інші — хлоп’ячою. Що ж до самої Кіри, то її настільки влаштовує своє тіло, що вона категорично забороняє ретушувати свої фотографії для глянсових журналів.

Різ Візерспун

За роки роботи в Голлівуді Різ Візерспун проявила себе не лише як талановита актриса, а і як успішний продюсер. Свою першу компанію зірка заснувала у 2000 році. За 20 з лишком років Різ спродюсувала безліч хітових фільмів і серіалів, таких як «Блондинка в законі», що висувалися на «Оскар» «Зникла» і «Дика», а також проєкти «Велика маленька брехня», «І всюди тліють пожежі» та «Ранкове шоу”.

А у 2021 році Різ продала частку свого успішного бізнесу — компанію Hello Sunshine — за $ 900 млн. Але зовсім не з бажання забезпечити собі заможну старість, а для того, щоб мати можливість виробляти більше якісного контенту.

А ви стежите за життям відомих акторів та актрис? Хто є вашим улюбленцем?