У неї немає рук і ніг, але вона все одно навчилася готувати, водити машину і шити

Її сила духу вражає!

Емі Брукс з Піттсбурґа народилась з вродженим дефектом, який впливає на руки й ноги дітей. Одразу після народження справжні батьки дівчинки покинули її.

Вони навіть попросили персонал лікарні залишити її в кімнаті та не приносити на годування.

На щастя, майже одразу після цього крихітку вдочерила любляча сім’я Брукс.

“На початку лікарі справді сумнівались, що я зможу стати незалежною. Але мої батьки не дивлячись ні на що не змирились з цим, тому вони завжди мотивували мене! – говорить Емі.

Хоча ніщо не давалось Емі легко, минав час, і вона ставала все більше і більше незалежною, і зараз вчиться водити машину.

Дівчина, якій зараз 37 років розповіла: “Зовсім очевидно, що мені доводиться робити всі речі не так, як людям зі всіма кінцівками, але я можу з усім впоратись, просто по-іншому”.

У Емі є власний канал на YouTube, який має назву “How Does She Do It”? (Як вона це робить?).

Вона показує підписникам, як справляється зі щоденними справами без рук і ніг.

“Мій канал на YouTube – не зовсім те, чим я хотіла займатись. Мені важко знаходитись перед камерою, але я подумала, що це ще один спосіб стати підтримкою для інших людей”.

Всі свої відео Емі записує сама і навіть може налаштувати обладнання без сторонньої допомоги.

“Я не знаю, чи можу назвати себе фотографом, але мені подобається робити фотографії. Для будь якої роботи я використовую підборіддя, рот і плече.”.

Хоч вона й отримує негативні коментарі в мережі, більшість відгуків позитивні.

“Мені подобається ділитись своєю історією з іншими не тому, що я думаю, що роблю щось чудове. Це важливо для інших людей, всі ми живемо на цій планеті не просто так.”.

Найбільше досягнення Емі на даний момент — вміння шити.

“Це те, що я думала, я робити не зможу. Це великий виклик, але мені подобається шити”.

Зараз вона шиє сумки, які продає на Facebook. Її батьки завжди хотіли, щоб вона була незалежною, але ніколи не думали, що дівчина досягне таких успіхів. Мама Емі Джанет каже:

“Я не хотіла, щоб вона була прив’язана до дивану, але я і мріяти не сміла, що вона стане настільки незалежною і зможе виконувати стільки речей, скільки робить зараз”.

Вражаюча історія! Вас вона надихнула?

За матеріалами