in , ,

24 фото, що доводять, що Австралія не просто інша країна, а абсолютно інший світ

Коли ми замислюємося про Австралію, то згадуємо насамперед про кенгуру, змій, акул і, звичайно, про комах. Але Австралія – це навіть не окремий світ, а цілий Всесвіт.

Тутка хоче познайомити вас з цікавими фактами про Австралію, і вас точно здивує остання картинка. Що ж, відправимося в маленьку подорож в країну, що живе вверх ногами.

1. Кенгуру прямо у дворі

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-21.jpg

Проводити час в компанії кенгуру – для австралійця звичайна справа. Місця і сонечка вистачає усім.

З іншого боку, кожен австралієць в курсі, що у кенгуру, валлабі та коал є величезні кігті, так що про всяк випадок краще зберігати дистанцію.

2. Водіння влітку

This image has an empty alt attribute; its file name is 2-22.jpg

Ви зрозумієте, що ви в Австралії, коли не зможете доторкнутися до керма без кухонних рукавиць. Спекотно, що тут ще скажеш.

3. Голосування

This image has an empty alt attribute; its file name is 3.png

Австралійці віддають перевагу неформальному стилю одягу, і, нагадуємо, тут спекотно. Дуже спекотно. Участь у
голосуванні в Австралії обов’язкова. Не проголосуєш – отримаєш штраф.

4. Природа

This image has an empty alt attribute; its file name is 4-1-480x600.png

Можливо, виглядає це мило і безтурботно, але все-таки варто мати на увазі, що тисячі різноманітних місцевих тварюк можуть спробувати вас убити або, щонайменше, зробити вам дуже болісно. Акули, змії, крокодили, навіть медузи – усі хочуть до вас дістатися. Боже мій, як люди взагалі тут виживають?!

На щастя, більшість цих тварин зустрічаються дуже рідко, живуть у відлюдних місцях і самі вважатимуть за краще від вас втекти, перш ніж попадуться на очі. Та все ж кожен австралієць має бути готовий до зустрічі зі змією, павуком і деяким іншим украй неприємним створінням.

5. Однопрохідні яйцеродні

This image has an empty alt attribute; its file name is 5-21-600x393.jpg

This image has an empty alt attribute; its file name is 6-20-600x384.jpg

Однопрохідні яйцеродні – це ссавці, які не народжують дитинчат, а відкладають яйця. Живуть ці неймовірні істоти в Австралії. Здається, у того, хто їх придумав, було чудове почуття гумору, раз він зібрав разом частини тіла різних тварин.

Качиний дзьоб, хвіст бобра, ноги видри – вийшов качкодзьоб. Друга тварина – єхидна, їй дісталися  колючки їжака, сумка кенгуру і пташиний дзьоб.

6. Сумчасті

This image has an empty alt attribute; its file name is 7-18-600x450.jpg

This image has an empty alt attribute; its file name is 8-16-600x391.jpg

Сумчасті переносять своє потомство в спеціальній кишені на череві, яка, як відомо, називається сумкою. Новонароджені залазять в цю безпечну мамину кишеньку і живуть там, поки не прийде час вибиратися назовні. Найвідоміші сумчасті – це кенгуру, валлабі, коали, поссуми, опосуми, вомбати і тасманійські дияволи.

7. Цукрові сумчасті летяги

This image has an empty alt attribute; its file name is 9-17-600x540.jpg

Це маленьке миле звірятко мешкає в Австралії, Папуа – Новій Гвінеї і на деяких островах Індонезії. Воно виглядає як маленька білка, а ще вміє планерувати.

8. Кукабара, яка вміє сміятись

This image has an empty alt attribute; its file name is 10-17.jpg

Що може більш “надихаючим”, ніж пробудження о 5 ранку від гомеричного реготу маленької пташки, яка ніжиться на вашому балконі? А то й відразу двох маленьких пташок. Хочете трохи дурнуватого хихикання? Ви тільки їх послухайте!

Кукабара – корінна мешканка Австралії і Папуа – Нової Гвінеї, добре відома своїм “співом” і характерним зовнішнім виглядом.

9. Різдво

This image has an empty alt attribute; its file name is 11-17-600x472.jpg

Тоді як більшість людей відначають Різдво взимку, а буває, що і з снігом, австралійцям дісталося Різдво в середині літа. Зазвичай, вони його святкують на пляжі або біля басейну.

10. Дорожні знаки

This image has an empty alt attribute; its file name is 12-15.jpg“Заповідна зона, що охороняється, наступні 5,4 км. Повідомте про поранених тварин за телефоном: 1300 ANIMAL”.

This image has an empty alt attribute; its file name is 13-14.jpg“Заповідна зона. З 7 вечора до 6 ранку – 60 км/год. У інший час – 80 км/год”.

У Австралії люблять дику природу. У всьому світі гальмують перед пішоходами, а австралійські водії уповільнюють рух заради кенгуру і коал. Жарт. Пішоходів вони теж пропускають.

11. Веджимайт

This image has an empty alt attribute; its file name is 14-11.jpg

Хто-небудь може пояснити, як і чому ця чорна субстанція, яка виглядає як мазут, стала національним делікатесом? У цієї пасти своєрідний смак і запах, її можна або любити, або ненавидіти.

12. Казуари

This image has an empty alt attribute; its file name is 15-8-464x600.jpg

Ці птахи мешкають тільки у Австралії і Новій Гвінеї, виглядають як суміш індички і страуса. Вони дуже строкаті та красиві, але будьте з ними обережнішими: ці  птахи, які вражають, абсолютно точно можуть вас убити.

13. Сороки і велосипедисти

This image has an empty alt attribute; its file name is 16-6-600x540.jpg“Увага! Бережіться нападів агресивних сорок”.

This image has an empty alt attribute; its file name is 17-6-600x450.jpg

Кожен велосипедист в Австралії знає, наскільки злісними ці птахи можуть бути навесні. Вони атакують і переслідують людей без жодної поблажливості. Ось чому велосипедисти носять ці веселі шоломи з голками, як у їжаків.

14. Wi – Fi

This image has an empty alt attribute; its file name is 18-5-600x400.jpgА ось це болюче питання. Wi – Fi в Австралії просто вбивчо повільний.

15. Суворі правила карантину

This image has an empty alt attribute; its file name is 19-6.jpg

У Австралії гранично суворі порядки відносно того, що можна ввозити з-за кордону. Це стосується й тварин. Не так давно це довелося затямити і Джонні Деппу. Перш ніж пропустити тварин в країну, їх дуже довго тримають в карантині. Йдеться не про дні, а про місяці. Річ у тому, що деякі поширені хвороби тварин ніколи не були зареєстровані в Австралії.

16. Безкоштовні фрукти для дітей

This image has an empty alt attribute; its file name is 20-5-450x600.jpg“Свіжі фрукти для дітей. Нехай ваша дитина насолоджується свіжими фруктами, поки ви зайняті покупками”.

Кілька років тому одна з найбільших мереж супермаркетів запустила кампанію “Безкоштовні фрукти для дітей”. У кошик кладуть груші, яблука, банани, і діти можуть взяти будь-який фрукт, поки їх батьки вибирають продукти. Багатьох людей хвилює питання гігієни, але тут батьки вирішують самі. Ми ж вважаємо, що це чудова ідея.

17. Вуличні бої

This image has an empty alt attribute; its file name is 21-4.jpg

Вуличні бої в Австралії виглядають так. Якщо опинилися поблизу, головне – не втручайтесь. А краще взагалі триматися від цих хлопців якомога далі, нехай самі вирішують, хто з них найкрутіший хлопець в країні. Своїх собак теж до них не підпускайте.

18. Велетенський строкатий варан

This image has an empty alt attribute; its file name is 22-4-600x404.jpg

Коли ми чуємо слово “ящірка”, то зазвичай уявляємо собі милу крихітку. Тільки не в Австралії. Тут ці плазуни виростають до 180 см

Інший цікавий факт: строкаті варани можуть лазити по деревах. Тільки уявіть собі: ящір за зростом як доросла людина підіймається на дерево у вашому садку або – ще краще – повзе по стіні вашого будинку.

19. Австралійські пожежники

This image has an empty alt attribute; its file name is 23.png

Кампанія з випуску календаря австралійських пожежників розпочала свій довгий шлях в 1993 році та зібрала відтоді більше $ 2,3 млн. Оголені до пояса чоловіки позують з цуценятами, кошенятами і коалами, і виглядають вони ого-го!

Так, вони справжні пожежники. Не моделі.

Ні, не треба неправдивих дзвінків в пожежну службу. Просто купіть календар.

20. АФЛ

This image has an empty alt attribute; its file name is 24-4-600x439.jpg

АФЛ – це Австралійська футбольна ліга. Як ви могли здогадатись, австралійський футбол тут дуже популярний. Правила досить сильно відрізняються від регбі, та й шорти у футболістів дещо коротші.

21. Шкала небезпеки

This image has an empty alt attribute; its file name is 25-4-600x426.jpg“Рівень пожежонебезпеки сьогодні. Низько-помірний. Високий. Дуже високий. Інтенсивний. Граничний. Катастрофічний.

Будьте готові. Дійте. Виживайте”.

Тепер ви знаєте, що друга знизу позначка на шкалі рівня пожежонебезпеки в Австралії – це “високий”.

22. Сіднейський оперний театр

This image has an empty alt attribute; its file name is 26-4-600x581.jpg

Сіднейський оперний театр знаменитий не лише своїм зовнішнім виглядом, але ще й жахливою акустикою. Здається, його архітектор і не припускав, що там співатимуть.

Бонус: град

This image has an empty alt attribute; its file name is 27-3-600x450.jpg

Дощі з градом – відносно поширене явище в Австралії. Добре, що вони тривають всього декілька хвилин. Погано те, що вони можуть нанести великих збитків. В Австралії усі знають, що, якщо очікується град, треба сидіти вдома і взяти тварин під дах.

Якщо град застав вас за кермом, то, ймовірно, найбезпечнішим буде сісти на підлогу перед заднім сидінням і відкинути спинку переднього крісла на себе так, щоб вона захистила вас від уламків, якщо розіб’ється лобове скло. Спочатку, звичайно, треба зупинитися. Проте якщо у вас кабріолет або в даху є скляний люк, то вважайте, що ви влипли.

Тепер ми переконалися в тому, яким дивовижним може бути світ.

За матеріалами

Сподобалось?

Визначили 20 найвеселіших знімків живої природи за 2018 рік, які справді піднімуть вам сьогодні настрій

8 психологічних хитрощів, які подіють на кого завгодно