Ще кілька маленьких, але вагомих доказів того, що Кіану Рівз – класний хлопець

Мабуть, ніхто не здивується, якщо ім’я Кіану Рівза стане синонімом фрази «добра душа». Актор займається благодійністю і заслужив репутацію доброго хлопця, незважаючи на те, що йому довелося пройти через безліч випробувань в житті, які будь-якого перетворили б на черствого циніка. Він завжди привітний з фанатами, і підтвердження тому – безліч історій, якими люди діляться в мережі.

Ми в Тутка давно вважаємо, що Кіану Рівз заслуговує особливої нагороди за свою доброту, тому переклали кілька оповідань фанатів для наших читачів.

Історія, яка чекала на свій час 18 років

«А давайте я вам розповім історію про Кіану Рівза в честь виходу “Джона Віка – 3”. У 2001 році Кіану прийшов в кінотеатр в Сіднеї, в якому я працював. У той час він знімався в трилогії “Матриця”. Був тихий ранок середи – в кіно майже нікого. Стою я за касою, страшно нудьгую, і тут заходить хлопець у джинсах, шкіряній куртці й шоломі. Дивний такий головний убір, ніби для верхової їзди. Мені не менше 30 секунд знадобилося, щоб відволіктися від шолома і зрозуміти, що переді мною Кіану Рівз. Він хотів купити квиток на фільм з Джонні Деппом “З пекла”.

Я був так вражений тим, що переді мною зірка, що, як і будь-який 16-річний підліток, запропонував йому скористатися моєю знижкою співробітника. Для цього йому потрібно було б підписати бланк, а отже, у мене був би його автограф. “Але я ж тут не працюю”, – відповів Кіану. Здається, його спантеличила моя пропозиція. Я зніяковів і пробив йому звичайний квиток. Лаяв себе, що просто не попросив автограф.

Через 2 хвилини хтось постукав у двері каси. Я вирішив, що це мій менеджер. Але це був Кіану. “Я подумав, що ти, напевно, хотів попросити мій автограф, – сказав він. – Я тут розписався “. І дає мені чек з буфету, підписаний на звороті. Потім легко викидає придбане морозиво у смітник і йде переглядати фільм. І тільки пізніше я зрозумів, що він не хотів морозива, але купив його, просто щоб отримати клаптик паперу і розписатися на ньому для 16-річного дурника».

Виявилося, це не єдина історія в мережі, яка розповідає про доброту актора

Кіану чудово знаходить спільну мову з дітьми

А ще актор любить головоломки

Після таких історій станеш фанатом Кіану, навіть якщо ним не був

У фанатки не вийшло зробити селфі з першого разу, і Кіану зупинився, щоб сфотографуватися ще раз

Після зйомок сцени з маленькими акторами для «Джона Віка – 3» Кіану Рівз залишився і зробив фото з усіма хлопцями

«Ми сьогодні ходили на” Джона Віка – 3 “, вгадайте хто теж був у кінотеатрі?!»

У 1990-х фанати проникли на територію будинку Кіану Рівза, але він не викликав поліцію, а випив з ними пива

Не всі герої носять плащі

Бонус: Кіану Рівз поступається місцем жінці в метро

А у вас є улюблені актори, які вражають не тільки своєю грою, але і характером?