Старість і знаки Зодіаку — як вона на них впливає?

Люди між собою різняться: сильні риси, слабкі сторони, особливості темпераменту й характеру впливають на старіння кожного знаку. Одні старіють дуже швидко, інші — повільно, треті — не старіють взагалі.

Тутка й надалі досліджує багатогранні людські натури, і сьогодні весела стаття про знаки Зодіаку і їх схильність до… вічної молодості.

Овен

Представники цього знаку люблять не помічати свій вік і не звертати на нього увагу. Дуже енергійні, вони завдяки своєму незламному духу залишаються такими до глибокої старості, не дуже переймаються завтрашнім днем, а живуть сьогоденням. Зберігають і залишаються вірними своїм “молодечим вподобанням”: як любив мотоцикли, так і любитиме. І завзяття в цьому йому не забракне.

Телець

 

Завдяки своїй надзвичайній витривалості Тельці будуть довгожителями, навіть попри хвороби. З роками, через свою впертість, вони стають не надто гнучкими створіннями, і в фізичному, і в психологічному сенсі. Мають один грішок — ласі на все смачненьке і люблять поїсти, тому з віком можуть і розтовстіти.

Близнюки

Близнюки — хронічні трудоголіки. Вони чітко окреслюють свою мету й впевнено рухаються до неї. Не сподівайтеся побачити літнього Близнюка обабіч каміну чи розкинувшись в кріслі. Вони гаруватимуть, добиватимуться високих посад і підвищень до самої пенсії, і з роботи вони швидше не прийдуть.

Рак

 

Раки діляться на два види: ті, які люблять піклуватися про ближніх і ті, які ніколи не дорослішають. З них будуть чудові класичні бабусі й дідусі, вони любитимуть, коли ви поважатимете їх вік і “посріблені скроні”. А ще такі Раки вимагатимуть одного — якомога більше онуків.

Лев

 

Леви, за своєю натурою поблажливі й поважні, залишаться такими й в старості. Хотітимуть Леви поваги, пошани та навіть поклоніння, що не є погано, зважаючи на їх риси характеру — спокій, досвід й поміркованість. Для них головне — бути прикладом для наслідування, і мети своєї вони будуть прагнути досягти раніше за інших.

Діва

Діви страшенно люблять підтримувати гарну фізичну, емоційну й розумову форму, тому не дивуйтеся, якщо у старості такі пані та панове матимуть підтягнутий, гарний вигляд. Вони дуже розумні, хоча й суворі, але до старості негативне ставлення до світу лише посилюється.

Терези

Що непокоїть Терезів найбільше — то це їх зовнішність. Геть старість! — скажуть вони, й всіляко намагатимуться відтермінувати її прихід, запобігти жировим відкладенням на животику й запобігти виникненню зморшок на обличчі. І в глибокій старості вони будуть переконувати вас, що їм — лише 40.

Скорпіон

До старості Скорпіони стають дуже поважними особами, люблять хвалитися своєю поважністю і важливістю, досвідом — і так і є насправді. Проте старигани-Скорпіони надто зациклюються на своїх цілях і переконаннях, аж стають надто нав’язливими.

Стрілець

Стрільці дуже не хочуть старіти й думати про старість, вони піклуються про себе й доглядають за собою. Ці люди розпитують і набридають навколишнім запитаннями про свій вік, не бажаючи визнавати, скільки ж їм насправді років. Компліменти щодо віку все ж виправдані, бо Стрілець гарно і сексуально виглядає до глибокої старості.

Козоріг

В старості Козороги поводяться, як діти: пустотливі й бешкетні. Пояснимо це тим, що цей знак народжується не по роках мудрим, відповідальним, а, дорослішаючи, все йде “абсолютно навпаки”. Можливо, на Козорога дуже впливає “його” планета — Сатурн, а останній відповідає за час і його плинність.

Водолій

Водоліїв не хвилює думка довколишніх людей про них, вони екстраваґантні й ексцентричні, у 80 поводяться, як їх душа забажає. Хоча така поведінка притаманна їм вже у старшому віці — в юності вони такі ж стримані й серйозні, як і Козоріг. А все Сатурн, Сатурн…

Риби

Постійно бояться старості, підбивають якісь підсумки, підводять баланси, звіти. Ах, а скільки ще не зроблено, не прожито, не виконано! Проте чим менше вони через це хвилюються, тим щасливіше і краще живуть.