Бездомний кіт вперше за пару місяців розплющив очі – і вразив їх красою

Неймовірно!

Кіт на ім’я Бавовник жив на вулицях, голодний, змучений хворобами і близький до смерті. Його очі були покриті коростою, його живцем пожирали кліщі.

Та і знаходити будь-яку їжу без використання очей було майже неможливо. Але потім прибув його ангел-охоронець.

Кармен Вайнберг, засновник Animal Friends Project Inc., була вбита горем, коли прийняла його, і відразу ж взяла його під свою опіку.

“Він навіть не міг бачити або розплющувати очі, – сказала Кармен, – Мабуть, йому було дуже страшно. Він був дуже худим і виснаженим”.

Помивши його, Кармен допомогла Бавовникові відновити сили, нагодувала його ситною їжею, доглядала за ним, мастила його кремами, кокосовою олією і різними антибіотиками.

“Коти, такі як Бавовник, залежать від людей, оскільки вони не завжди можуть попросити про допомогу. Я впевнена, що багато людей проходили повз нього через те, що він виглядав хворим. Але він просто чекав, щоб хто-небудь дав йому шанс”.

Бавовник, нарешті, з великою обережністю розплющив очі.

Перетворення було неймовірним, оскільки турбота і харчування Кармен зцілили його численні проблеми із здоров’ям.

Але день, коли він нарешті зміг знову розплющити очі, був таким, що по-справжньому запам’ятовується.

“Ми думали, що він сліпий, і що цього вже не вилікувати, – пояснила Кармен, – Ветеринар думав, що навіть коли його очі відновляться, вони можуть бути пошкоджені, але реальність виявилася зовсім іншою. Це був такий дивовижний сюрприз. Його очі просто прекрасні”.

Одне око у кота яскраво-синього кольору, а інше – карого. Перетворення Бавовника з брудного мішка з кістками у здорового і активного кота було завершене.

Здивований більше, ніж хто-небудь інший, він так добре подружився з Кармен, що вона просто не змогла віддати його на усиновлення!

“Ми отримали так багато заяв на нього через його зовнішність, але, врешті-решт, я побачила, наскільки він прив’язався до мене”, – сказала вона.

Робота Кармен життєво важлива для котів Південної Флориди.

“Я вирішила почати проект Animal Friends Project після того, як побачила величезну кількість бездомних кішок в Південній Флориді”, – сказала вона.

“Більшість цих кішок потребували стерилізації і догляду, багато хто з них був хворий і травмований, а люди і організації, схоже, не особливо допомагали їм”.

“Я припускала, що, привертаючи увагу до цієї проблеми, люди стануть друзями тварин і захочуть їм допомогти”.

“Мій чоловік, син, дочка і сестра дуже допомагають, у мене є декілька волонтерів і вихователів, але велику частину координування і роботи я виконую сама, оскільки я відвідую райони з низьким рівнем доходів, де живуть більшість котів”.

“Моя порада, будь ласка, не ігноруйте їх. Будь-хто може допомогти тваринам. Багато хворих бездомних кішок доброзичливі, і їх дуже легко покласти в клітку і віднести до ветеринара”.

“Люди можуть зібрати кошти для оплати медичної допомоги. Принаймні, зробіть фотографії і почніть просити про неї”.

Віддано працюючи для своїх котячих друзів, Кармен допомогла сотням місцевих котів в цьому районі, але багато що ще потрібно зробити!

Щоб допомогти, ви можете зробити пожертвування місцевим притулкам для тварин, і можливо, виховати або усиновити кошеня самостійно.

Погляньте, яким він був раніше!

За матеріалами