10 несподіваних прикмет про дітей, з якими погоджуються навіть лікарі

Не всі прикмети можна вважати забобонами. У деяких з них простежується досвід поколінь. Зокрема тих, що стосуються дітей, це видно особливо чітко. Сучасна наука вже підтвердила безліч ситуацій, про які знали наші предки. Сьогодні редакція сайту Тутка підготувала перелік прикмет-попереджень, які варто знати кожній мамі.

Цікаве
Loading...

До 40 днів не можна нікому показувати дитини. Наші предки вірили, що малюка можуть зурочити. А сучасні педіатри стверджують: заборона правильна – чим менше візитів буде до новонародженого, тим менше шансів підхопити якусь хворобу.

Не можна класти дитину на стіл, інакше без причини буде падати. Сучасні мами знають, що і ця прикмета правильна. Дитина може впасти з будь-якої висоти. Тому запобіжні заходи ніколи не будуть зайвими.

Не можна цілувати малюка в губи, інакше говорити довго не буде. Будь-яка інфекція, що потрапила до організму малюка, шкодить його розвитку. І це незаперечний факт.

Малюка можна годувати рибою доти, поки не почне говорити. Медики згідні з цим твердженням. Адже риба досить алергічний продукт, та й дрібні кісточки, які можуть бути не помічені мамою, створять небезпеку для малюка.

До року не можна стригти малюка, інакше весь розум відріжеш. Смішна заборона, правда? Але наші предки вірили, що чим страшніша кара, тим більше шансів, що батьки не переступлять обмеження. Хоча насправді малюк до року досить верткий і підстригти його – це зробити диво. Будь-який необережний рух ножицями і дитина в найкращому випадку буде боятися перукарів, в найгіршому – поранитися.

При першому купанні бажано покласти у ванночку срібну річ, щоб дитина багатою була. Наука вже давно довела, що срібло перетворює звичайну воду в «живу», тобто знезаражує і насичує цілющими властивостями.

Крикливих дітей носять до церкви. Про сприятливий вплив дзвону знали ще наші бабусі та прабабусі, а ми, на жаль, вже цього не знаємо.

По п’ятницях не можна купати дитину. Що ж, заборона досить проста. Вважається, що навіть в купанні малюкові треба давати відпочинок. А то багато матусь так старанно труть своїх чад, що це потім їм шкодить.

До року не можна дитині показувати дзеркало, інакше щастя своє прогледить. Насправді, лікарі теж просять батьків не підносити малюків до дзеркала, щоб вони не злякалися.

Не можна кидати брудні дитячі речі на підлогу. Вважається, що дитина буде бідно жити. І тут, звичайно, можна посміхнутися, а можна і замислитися. По-перше, порядок в домі нікому ще не зашкодив. А по-друге, малюк з дитинства буде бачити, що мама все тримає в порядку, а отже, і приклад для наслідування буде позитивний!

За матеріалами: kolobok.ua

Залиште свій коментар

коментарів

Завантаження...

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker