13 свіжих винаходів, які перетворять будні батьків на свято

Виховувати дітей і піклуватися про їхнє благополуччя завжди було непросто, але якщо 100 років тому все доводилося робити своїми руками, то сьогодні на допомогу батькам приходять пристрої, які помітно полегшують життя всієї сім’ї.

Тутка зацікавився цією темою і підготував для вас свіжу порцію крутих винаходів для дітей та їх батьків.

Обмежувач для ванни

Обмежувач легко встановлюється в будь-якій частині ванни і дозволяє створити окремий безпечний простір для водних процедур малюка.

Пляшка для двох напоїв

Часто буває так, що з собою на прогулянку потрібно взяти воду, а дитина хоче, наприклад, соку. Пляшка, в яку можна налити дві різні рідини, вирішує цю проблему.

Килимок для зміни підгузника

З таким килимком змінити малюкові підгузник легко, де б ви не знаходилися – в гостях або на пікніку, немає різниці. До того ж в складеному вигляді він займає дуже мало місця, а це, погодьтеся, величезний плюс.

Іграшка-комфортер

Під час годування мама притискає іграшку до грудей, а після кладе її в дитяче ліжечко. Мамин запах, що залишився на іграшці, дарує немовляті почуття захищеності і комфорту – звідси й назва.

Термометр для пляшечки

Все просто: ця маленька наклейка показує температуру рідини в дитячій пляшці.

Килимок для ванни з індикатором температури

На перший погляд це звичайний гумовий килимок, але якщо температура води у ванні перевищить 37 °C, індикатор почервоніє або проявить цифри.

Скатертина, на якій можна малювати

Скатертина, на якій можна малювати і фломастерами, і олівцями, і фарбами, повністю очищується при машинному пранні.

Компактне дитяче сидіння

Легким рухом руки чемоданчик перетворюється на дитяче сидіння, яке надійно прикріплюється до будь-якого стільця. Сидіння також має ремені безпеки, а в складеному вигляді його можна носити на плечі.

Кліпса від комарів

Цю милу кліпсу можна прикріпити куди завгодно: до одягу, взуття, рюкзака або іграшки. Вона відлякує комарів завдяки натуральним складникам і тому повністю безпечна для дитини.

Візок, який їде сам

Італійська компанія Foppapedretti випустила візок Myo Tronic з електродвигуном. Досить натиснути кнопку на поручні, і пристрій поїде на вказаній швидкості, а батьки будуть лише триматися за ручку і маневрувати.

Подушка для вагітних жінок і  матерів, які годують

Такі подушки можуть відрізнятися за формою, але у будь-якої з них два основних призначення: фіксувати вагітну жінку уві сні та підтримувати немовля під час годування. А ще таку подушку можна використовувати як бар’єр для малюка.

Портативний килимок для їжі

Яскраві силіконові килимки роблять прийом їжі набагато привабливішим для малюка. Крім того, за рахунок розміру і спеціальних отворів такі килимки допомагають зберегти чистоту на обідньому столі й під ним.

2 в 1: колиска і крісло-гойдалка

Оригінальний спосіб залишатися разом і в той же час перебувати в різних просторах: поки немовля засинає, хтось із батьків гойдається в кріслі, тим самим заколисуючи свого малюка.

А ви придбали б один з цих пристроїв? Якщо так, то який?

За матеріалами