14 зіркових дітей, які довели, що яблучко від яблуньки може впасти дуже далеко

Діти не завжди схожі на своїх матусь та татусів. У них може бути інша зовнішність, свій погляд на світ, спосіб життя та вибір професії.

Ось ми в Тутка і спробували знайти дітей знаменитостей, які дуже відрізняються від батьків сферою діяльності або зовнішніми даними.

Жерар Депардьє та дочка Жюлі

Жюлі, як і її знаменитий батько, знімається в кіно, але на цьому схожість тата та доньки закінчується. Дівчина каже, що акторкою стала випадково, а акторські династії просто ненавидить.

Більш того, Жюлі зробила 5 операцій, щоб не бути схожою на батька. Вона визнавала, що ненавиділа ніс, який успадкувала від знаменитого тата.

Чарлі Шин та дочки Сем та Лола Роуз

Дочки Чарлі Шина та Деніз Річардс вже майже дорослі: Сем у 2022 році відсвяткує 18-річчя, а Лолі Роуз виповниться 17. Чарлі вважається зразковим батьком, який проводить багато часу з дітьми.

Дівчата не схожі на свого батька зовні та не з’являються на екрані, як і інші зіркові спадкоємці. Вони живуть звичайним підлітковим життям і ходять до школи.

Аль Пачіно та дочка Олівія

Олівія із задоволенням позує для фото і ділиться з підписниками красивими фотографіями. У дівчини є брат-близнюк Антон, через постійну конкуренцію з яким Олівія була змушена піти на індивідуальне навчання. Наприкінці січня дівчині виповниться 21 рік, вона ще вчиться і не робить спроб увірватися у світ великого кіно, подібно до свого батька.

Гай Річі, Мадонна та їх син Рокко

Здається, що Рокко мав усі передумови для того, щоб побудувати кар’єру в шоубізнесі: його тато — відомий режисер, а мама — легендарна співачка. Проте таланти у зоряного спадкоємця зовсім інші. Син Мадонни серйозно займається живописом: він відвідує курс з витончених мистецтв у лондонському коледжі, пише та продає картини.

Певний час він використовував псевдонім, щоби в артсвіті не привертати до себе особливої уваги через прізвище батька. Повідомлялося, що вартість окремих його робіт становить близько £24 тис. (приблизно 645 тисяч гривень — прим. Тутка).

Клінт Іствуд та син Кайл

Клінт Іствуд – багатодітний батько, який відмовляється назвати точну кількість своїх нащадків. Відомо лише, що їх не менше 8. Не всі потомки Іствуда захотіли пов’язати своє життя з акторською діяльністю.

Наприклад, син Кайл став джазовим музикантом. За його словами, коли батько дізнався про його бажання займатись музикою, він був щасливим. Згодом Кайл написав музику до 9 фільмів свого батька.

Майкл Джордан та син Маркус

Спочатку син легендарного спортсмена спробував піти по стопах свого батька і почав займатися баскетболом, але особливих успіхів на цій ниві не досяг. У 2016 році у віці 25 років Маркус відкрив взуттєвий магазин Trophy Room, який працює і сьогодні.

Тіль Швайґер та дочка Луна

Дівчині цього року виповниться 25 років. Вона з дитинства займається верховою їздою та вивчала економіку. На великому екрані Луну глядачі могли запам’ятати ще дитиною у фільмі її батька «Красунчик» (2007).

Гаррісон Форд та дочка Джорджія

Дівчина завжди прагнула збудувати успішну кар’єру в Голлівуді, але спроби виявилися не дуже вдалими. Фільми провалювалися в прокаті, а бажаної популярності актриса-початківець не отримувала. І ось уже понад 5 років дівчина не повертається до ідеї пробити собі дорогу у світ великого кіно.

Софі Лорен та син Карло Понті

Син Софі Лорен не пов’язав своє життя із кіно, як його знаменита мати. Карло став музикантом, з 2000 по 2018 рік був молодшим диригентом Російського національного оркестру, а зараз працює в Лос-Анджелесі.

Роналдо та син Роналд

Роналдо вважається одним із найбільших футболістів усіх часів. А ось його син Роналд до спорту байдужий, але має інші таланти. Хлопець займається музикою та став відомим у Бразилії діджеєм.

Ексфутболіст схвалює вибір сина та каже, що вдома постійно слухав компакт-диски, тому, можливо, син настільки й прив’язався серцем до музики.

Боб Ділан та син Джессі

Боб Ділан вважається найвпливовішою фігурою у світі попмузики протягом останніх 60 років. На додаток, співак став другою людиною в історії, яка одночасно отримала «Оскар» та Нобелівську премію з літератури. Першим був Бернард Шоу, а Боб повторив його успіх у 2016-му.

У Ділана кілька дітей, але не всі пішли його стопами. Так, син Джессі займається режисурою та продюсуванням, а також заснував некомерційну компанію в галузі охорони здоров’я.

Меттью Бродерік, Сара Джессіка Паркер та їх син Джеймс

Синові Сари Джесіки Паркер та Меттью Бродеріка 19 років. Джеймс – старший із трьох дітей пари. Хлопець рідко з’являється у публічному просторі й не пішов по батьківському акторському шляху. Юнак навчається в університеті, а Сара присвячує синові зворушливі публікації в Instagram.

Майкл Джексон і син Прінс Майкл Джексон II

Король попмузики ретельно оберігав своїх рідних від настирливої уваги преси та цікавої громадськості. Діти Майкла іноді з’являлися на публіці у масках. Співак залишив трьох спадкоємців, молодшим з яких є 19-річний Прінс Майкл Джексон II.

Хлопець — найнепублічніший у своїй сім’ї. Через це він навіть отримав прізвисько Хлопчик-невидимка. Відомо, що юнак цікавиться кіно та навіть займався веденням тематичного блогу разом зі своїм братом.

А ваші діти дуже схожі на вас? Як думаєте, чи варто дітям йти стопами батьків чи краще робити все по-своєму?