in , ,

15 дітей, з вуст котрих злетіли справжні шедеври

Нещодавно ми опублікували чергову добірку дитячих висловлювань, які були зібрані нами на просторах Інтернету. Наші читачі згадали перли своїх і чужих дітей в коментарях і ми не змогли не поділитись з вами.

Ми в Тутка перечитали кожну історію і від душі посміялися (а над деякими і до сліз). Ось 15 з тих, що нам особливо сподобалися.

1.

Сину 3 роки, йдемо з магазину після дощу. За мою руку триматись відмовився. Чую позаду себе звук падіння, повертаюсь і бачу, що він весь у грязюці, яка стікає по руках і ногах. Тут син питає: “Мамо, грязюка — це ж корисно?”

2.

Синові наших друзів неможна шоколад. Ми ж не знали і принесли йому М&М`s, великий стакан. Тато сказав: Можна тільки 3 штучки”. Ми вийшли з кімнати, спохватились тільки через кілька хвилин. Забігаємо в кімнату, а там дитина забруднена шоколадом, вже половини немає. Побачивши нас бере наступну горошинку і каже: “Це друга-а-а”.

3.

Їдемо в машині. Наїхали на “лежачого поліцейського”. Дочка (4 роки) питає: “Мамо, що це?” “Це “лежачий поліцейський”. На що донька відповідає: “Ми його розчавили, так?”

4.

Внуку 6 років, не хоче вчитись читати, хоча букви вже знає. Їдемо в автобусі. На передніх дверях пише: “Виходу немає”, а внизу малюнок — людина в червоному колі і перекреслена. Кажу йому: “Прочитай, слова маленькі”. Він відповідає: “Бачиш — знак заборонений, читати неможна”.

5.

Діти довели маму до сліз, вона сіла біля стіни і плаче. Підходить старший (5 років) і питає чому вона плаче. Відповідає: “Важко з вами, ви не слухаєтесь”. Син з невинним виразом обличчя: “Ну що ж поробиш”.

6.

Дочці 5 років, захворіла, лежить з температурою 2-й день. Приходжу з роботи і питаю: “Ну як ти?” Відповідь вразила: “Все добре, остигаю”.

7.

Синові було 7 років, ми були в гостях у дядька, а він — професор. Я не впізнаю сина, такий чемний, розмовляє, але боюсь, щоб зараз він щось не ляпнув. І він каже: “Дядьку, я більше не можу розмовляти, в мене батарейки сіли”.

8.

Син (9 років): “Коли у мене буде паспорт, я буду гуляти до півночі”.
Я: “Я тобі не дозволю гуляти до опівночі до 18-ти років. А потім ти одружишся і будеш запитувати у дружини”.
Син: “Ооооо… Ну чому жінки керують світом?”

9.

Увімкнула своїй 3-річній дитині мультфільм свого дитинства – “Ну, постривай!” Сидить, дивиться, а потім каже: “Мамо, цей мультик для стареньких діток”.

10.

Це було давно, дочці було 5 років. Дивиться телевізор з татом, там показують слонів. Запитує: “А чому одні слони мають ікла, а інші — ні?” Тато відповідає : “Це не ікла, це — бивні, і їх мають тільки чоловіки”. — “Тату, а де твої бивні?”

11.

Дочці 12 років, приходить зі школи втомлена і питає: “Ну навіщо мені ці всі предмети?” Відповідаю: “Для загального розвитку”. Наступна фраза мене ошелешила: “Щоб кросворди розгадувати?”

12.

Внуку 5 років. Перед сном читаю йому казку “Вовк і семеро козенят”. Після 3-ї спроби вовка потрапити в дім до козенят, напівсонним голосом каже: “Краще б коза камеру встановила”.

13.

Ми з чоловіком збираємо яблука, а 4-річний племінник спостерігає. Чоловік боїться висоти, він внизу, а я на драбині. Тут племінник каже: “Надіє, ну в тебе і ноги довгі, як у змії”. Я цей комплімент ніколи не забуду.

14.

Коли синові було 4 роки в садочку на запитання “Де ти живеш?” він відповів: “У під’їзді і на вулиці!”

15.

Онучці 4 роки. Вона втомилась і сіла на камінь. Кажу їй: “Не можна сидіти на холодному: дитинку не зможеш народити”. Вона в повному захваті питає: “А я що, уже вагітна?”

Не дарма кажуть, що дитячі фрази навічно внесені до літопису сімейних історій. А ви чули такі вислови дітей, які вам ніколи не вдасться забути?

Чого знаки зодіаку насправді очікують від Дня святого Валентина, та ніколи вам у цьому не зізнаються?

Вправи Кегеля для жіночого здоров’я