in , , , ,

15 дуже життєвих (і смішних!) цитат Луї Сі Кея про виховання дітей

«Колись я нормально ставився до людей. Все змінилося, відколи народилися діти»

Коли чуєш від чужих людей в черзі: «Яка жахлива мати!» (Або батько) – опускаються руки. Мабуть, єдине, що може допомогти в батьківстві – це гумор. Ми зібрали найкращі цитати американського стендап-коміка і батька двох дочок Луї Сі Кея про виховання, які точно змусять вас посміхнутися.

1. Про дитячі запитання

Діти ніколи не бувають задоволені твоїми відповідями на їх запитання. Не буває такого, щоб вони сказали: «Дякую, все зрозуміло». Ні. Вони продовжують питати: «Чому, чому, чому?» – і питають доти, поки все не дійде до того, що ти перестанеш розуміти, хто ти взагалі такий.

2. Про батьків на дитячому майданчику

Взагалі, раніше я нормально ставився до людей, вони мені навіть подобалися. Але коли у мене з’явилися діти – все змінилося. Я тепер змушений спілкуватися з людьми, з якими раніше не почав би розмовляти за жодних обставин. І кожен раз при зустрічі з ними я думаю: «Дідько, я тебе не вибирав. І я не хочу бути поруч з тобою. Це наші діти вибрали одне одного з якоїсь невідомої причини. Вони просто приблизно однакові на зріст і плювати хотіли на те, що через них мені доводиться з тобою спілкуватися».

3. Про читання з дітьми

Виховувати дітей важко, тому що це нудно. Ось дитина сидить поруч з тобою і читає тобі книжку зі швидкістю одна сторінка в 50 хвилин. І ти одночасно жахливо пишаєшся нею і вмираєш від нудьги.

4. Про гендерні ролі батьків

Гендерні ролі у вихованні сильно змінилися. Зараз є купа батьків, які сидять вдома з дітьми, і стільки ж матерів, які з ранку до ночі пропадають на роботі. Але чомусь більшість людей цього не розуміє. Нещодавно я ходив зі своїми дітьми в кафе. І офіціантка підійшла до нас, посміхнулася на всі зуби і сказала: «Як же це прекрасно – обідати з татом!». Мене це страшенно образило. Тому що після цього обіду я повіз їх додому, зробив з ними уроки, подивився мультики і поклав спати. І для моїх дітей кафе – це зовсім ніякий не «особливий час, проведений з татом». Це рутина.

5. Про дитячі балачки

Діти весь час теревенять. Їм байдуже, що ти, наприклад, зайнятий або тобі незручно. Навіть якщо ти раптово почнеш перестрілюватись з копами, вони будуть не вгавати про різні дурниці. Жодна п’ятирічна дитина не скаже: «Тату, спочатку закінчи свої справи, а я почекаю. Все о’кей!»- ні, діти так не вміють.

6. Про нецензурні висловлювання

У мене дві доньки. І я, звичайно, намагаюся бути кращим поруч з ними, змінюватися. У мене навіть є свої правила: наприклад, не матюкатися при дітях. Тільки ось воно не завжди працює. Ну знаєте, бувають стресові моменти, коли щось говориш при дітях помилково. Пам’ятаю, якось раз я готував дітям вечерю. І я простягаю дочці тарілку супу зі словами: «Їж свій ****** суп!». Так, це була непроста ситуація.

7. Про виховання

Я виховую НЕ дітей. Я виховую майбутніх дорослих, щоб вони були готові до всіх жахів, які чекають їх у подальшому житті.

8. Про батьків з гаджетами

Одного разу в дитячому садку дочки влаштовували бал. Звичайно, туди прийшли всі батьки. Але кожен, абсолютно кожен з них стояв з телефоном або планшетом. Начебто ми всі були в програмі захисту свідків. І діти танцювали перед купою гаджетів, а батьки дивилися жахливу зйомку того, що відбувається за п’ять метрів від них. Мені хотілося сказати: «Ну подивися ти на свою дитину! Розширення на дитині просто божевільне, якщо придивитися! Це ж full HD! І взагалі, навіщо ти це знімаєш? Ти ж ніколи не будеш це переглядати! Відразу завантажиш у Фейсбук – і нехай інші милуються».

9. Про подорожі з дітьми

Коли в літаку плаче якась дитина – ти в першу чергу починаєш жаліти себе. Сидиш і тихо бурчиш: «Весь політ коту під хвіст». Але подивіться на батьків – адже ці люди тримають дитину, яка плаче. Це означає, що вони подорожують з дитиною цілий день. Це означає, що у них в принципі є дитина! Їх самих все дратує. Єдина їх розвага – дратувати інших людей.

Одного разу моя дочка розплакалася в літаку. Там був один бізнесмен (з тих, хто впевнений, що це його приватний літак, і всіх нас до нього підсадили). І у нього була газета. І він повернувся до мене і подивився на мене з-над газети з натяком типу «А ви не могли б…?». Цікаво, чого він чекав від мене у відповідь? «Ой, вибачте, моя дитина вам заважає? Давайте я її задушу!».

10. Про осуд

Я ніколи не осуджую інших батьків. Знаєте, ось цей момент, коли ви бачите маму в «Макдоналдсі» або десь ще, і вона кричить на дитину: «Закрий рота! Я ненавиджу тебе”. А люди стоять і дивляться з осудом: «Боже, яка жахлива мати!». Щоб ви знали: ці люди – не батьки, у них немає дітей. Тому що будь-який батько на їх місці б подумав: «Що цей маленький негідник такого накоїв?! Бідна жінка!”.

11. Про хвороби

Дитина – це ходяча бацила, яка живе в твоєму домі та постійно тебе заражає. Минулого тижня у мене був грип. Я заразився, бо дочка покашляла мені в рот. Прямо в горло! Вона намагалася в цей момент розповісти мені секрет. А секрети, на її думку, потрібно говорити людям в рот.

12. Про роль тата

Тато – це не помічник мами. Це тато. І у нього є багато класних навичок, які він чомусь ніколи не застосовує вдома. У вас успішний бізнес з ландшафтного дизайну, а ви не можете одягнути і погодувати чотирирічну доньку? Облиште! Просто візьміть себе в руки і класно проведіть час з дітьми. Навіть якщо ви зробите купу помилок, діти все одно будуть вас любити.

13. Про найскладнішу роботу

Бути батьком – це все одно що бути притиснутим до стіни. Це робота, яку ви не можете просто взяти і кинути. Покласти свій гайковий ключ на місце і сказати: «Ну все, хлопці, я пішов. Бувайте”. Ні, тут таке не пройде.

14. Про скиглення

Як би сильно ви не любили свою дитину, є ситуації, коли вона вас дратує. Наприклад, коли починає випрошувати: «Чому мені не можна з’їсти ще одну цукерку? Я хочу солодкого». У такі моменти трохи забуваєш про те, що ти батько, і дуже хочеться сказати йому щось на кшталт: «Знаєш що, друже? Як ти мені остогид!».

15. Про стосунки в родині

«То пішло воно все до дідька!» – ось фраза, яка дійсно зберігає шлюб. Не оця: «Ми любимо одне одного», а оця: “Та пішло воно все до дідька!».

За матеріалами

Сподобалось?

Користувачі мережі попросили замаскувати їх шрами чи родимі плями – і тату-майстер виконав їх побажання. 50 світлин

Психологи пояснили значення снів, які іноді сняться всім. Деякі з них краще не ігнорувати