in , ,

Батько-одинак удочерив дівчинку із синдромом Дауна, від якої відмовилося 20 сімей

Немає на світі нічого кращого, ніж історії про самотніх дітей, які врешті віднаходять свій дім. Сьогодні ми познайомимо вас із Лукою Трапанізом (Luca Trapanese) – італійцем, який змінив стереотипи батьківства, інституту релігії та сім’ї у своїй рідній країні. Ще у 2017-му, 41-річний Лука вдочерив дівчинку Альбу, якій на той час було менш як місяць. Про історію італійця багато говорили: самотній батько-гомосексуаліст, а таким людям дітей із сиротинців у Італії не дуже хочуть довірити. Лука тоді ділився в пресі, що йому дозволили взяти з притулку лише хворих дітей або дітей із проблемами в поведінці. Однак його це не злякало.

У 2017-му році Лука вдочерив дівчинку Альбу

Від дівчинки після народження відмовилась її рідна матір, як і 20 сімей, які хотіли взяти до себе малечу. Лука, який з 14-ти років працював та був волонтером в організаціях для дітей зі специфічними потребами, дуже хотів стати батьком. Врешті, йому дозволили вдочерити дитину, але за однієї умови.

У дитини – синдром Дауна

І через таку недугу від неї відмовилося 20 сімей

Попри всі труднощі, ця хвороба не злякала Луку і чоловік твердо вирішив стати батьком

Бо сам працював і допомагав дітям з особливими потребами

«У 2017-му році до мене зателефонували й розповіли про Альбу, і я одразу поїхав до суду», – розповів чоловік. Щойно я взяв її на руки, то зрозумів, що вона була моєю дитиною ще від народження».

Італієць не побоявся труднощів у вихованні дитини

У нього були вміння та навички, тож він не боявся усиновлення

Ще з підліткового віку чоловік мав справу із хворими дітками та знав, як з ними треба поводитися

«Я вперше тримав новонароджену дитину на руках. І якщо колись я боявся, то зараз знав – я готовий стати батьком», – такими щирими словами поділився молодий батько.

Я пишаюся тим, що я – її тато

Як гадаєте, чи мають право люди із нетрадиційною сексуальною орієнтацією усиновлювати дітей? Чи можуть вони бути справжніми батьками?

Сподобалось?

7 рис, яких не вистачає кожній жінці, — розповість чоловік

16 «велетенських» створінь природи, і ми зовсім не перебільшуємо