Чому потрібно дозволяти дітям частіше переглядати мультики

Вивчення іноземної мови, а сьогодні поговоримо про англійську, для дітей має стати радістю, а не мукою. Найкраще перетворити цей процес у захопливу гру, під час якої малюкові буде не тільки весело, а й корисно. З простими батьківськими поясненнями малюк краще сприйме новий матеріал.

Тутка сьогодні подає добірку розвивальних мультфільмів для дитини англійською мовою, з яких навіть батьки можуть взяти для себе багато корисного.

1. Muzzy in Gondoland

Навчальний серіал про веселого інопланетянина Маззі, котрий прибуває до Ґондоленду. Прибулець знайомиться з нашими традиціями та звичаями, часто потрапляючи в незручні ситуації.

Добре тренує вимову завдяки маленьким діалогам, які можна повторювати разом з дитиною. Тривалість відео — до 11 хвилин.

2. 50 minutes Kids cartoon Dialogues

50-хвилинний мультфільм складається з різних діалогів і тем, одна тема може тривати до кількох хвилин. Після невеличкої музичної паузи розпочинається нова порція інформації. Допомагає запам’ятати розмовну мову та прості фрази, необхідні для повсякденного спілкування.

3. Singing Walrus

Веселі ролики на різні теми: погоди, днів тижня та інших точно не залишать байдужими ваших малих. А курчата-беквокалісти варті того, щоб увімкнути їх вже в цю хвилину. Корисні відео тим, що до кожного внизу є субтитри.

4. Puffin Rock

Серія відео про пригоди маленької пташки у великому лісі має ще й практичне значення в тому, що познайомить малюків з мешканцями живої природи. Тривалість однієї серії — до 2 хвилин.

5. Simon

Призначений для дітей старшого віку, які вже мають базу з англійської. Мультиплікаційний ролик розповідає про кролика Саймона, його повсякденне життя і стосунки з друзями.

6. Hello Happy Rhymes

Дуже легко сприймається дітьми вже раннього молодшого віку, адже відео мають гарну графіку і цікаво промальовані. Серії поділені на теми: спочатку подається сама історія, а потім — віршик чи пісенька на закріплення вивчених слів.

7. Gogo’s Adventures in English

https://youtu.be/qeRshSaCw4o

Маленький червоний дракончик Ґоґо розмовляє американською англійською на найрізноманітніші теми (одяг, їжа тощо). Серія триває до 6 хвилин і прекрасно підходить для діток різного віку.

8. Peppa Pig

Прекрасний мультфільм не лиш з точки зору вивчення англійської (адже Пеппа чітко повторює речення і слова), але і з позиції виховних моментів. Вартий перегляду!

9. Start English

Хлопчик лиш починає відкривати для себе світ, і ваші діти — разом з ним. Він вивчає кольори, предмет, починає дружити з іншими дітьми, і все це в гарній та навчальній формі. Слова з теми повторюються двічі: спочатку без картинки, а потім із нею, тож малий учень може тренувати і зорову, і слухову пам’ять.

10. English Animated Stories for Kids

Примхливому хлопчику Тофу на кожну забаганку мудро відповідає його подруга Тіа. Казки дівчинки покликані до обговорення та з’ясування моралі кожної історії.

Які навчальні мультфільми ви вже обрали для своєї малечі! Розкажіть про них і нам!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел