in , ,

Подаруйте дитині враження і спогади, а не іграшки чи ґаджети

Не привчайте дітей до речей і подарунків — вони не настільки важливі в житті. Вам, як дорослим, вже відомо, що життя не вимірюється матеріальним, тоді чому з народженням дітей ви робите саме так?

Звісно, нова іграшка — це нові емоції, щастя і радість, та вони швидко проминуть. А звідки малюк візьме справжнє задоволення від життя?

Як дослідили канадські вчені, справжнє щастя дитина отримає саме від спілкування з дорослими, від часу, присвяченого їм, і, відповідно, від цінного досвіду, якого дитина набуває. Попри все задоволення від подарунка, науковці визначили, що дитина всотеро сильніше запам’ятовує враження від одержаної іграшки чи ґаджету, такі моменти сприяють розвитку мозку.

Таким чином, спогади з дитинства відбиваються на когнітивному та психоемоційному рівнях, і впливають потім на усе доросле життя.

Та помилково вважати, що для створення саме цих позитивних спогадів батькам треба мати купу грошей! Зовсім не так! Простий похід до кафе-морозива, парк, спільні розваги — дитина потребує вас! Ваше чадо запам’ятає сміх, радість і щастя, а ґаджети будуть лиш приємним доповненням.

Подаруйте дітям спогади, будуйте спільне щастя разом!

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

Емігранти діляться цікавинками життя у своїй новій батьківщині

15+ неповторних діток, чиї фразки шокують дорослих