in , ,

Поміркуйте з дитиною перед сном над цими 4-ма питаннями

Всі ми, батьки, наприкінці робочого дня стомлені й виснажені. Та дитина потребує нашої уваги постійно, а в цей час доби особливо.

Ми в Тутка хочемо порадити, як зблизитися з дитиною та укріпити довірливі стосунки любові та довіри. І наших 4 запитання вам у цьому допоможуть.

Щоденні рутинні справи забирають багато часу, але вечірній час доби присвятіть дитині. Ми самі переконалися, що цих 4 запитання дуже важливі не лиш для дітей, а й нам, батькам. З їх допомогою ми можемо краще зрозуміти свою дитину, її світ та почуття.

Яке добро ти сьогодні зробила?

Найкраще питання, яке може справді перемінити весь світогляд дитини! Розмова в такому руслі спрямує її на споглядання добра в житті, на допомогу людям, доброту та щирість. Діти спочатку можуть самі не розуміти, як це — робити добро? Підкажіть їм, спрямуйте: “ти сьогодні допоміг мені помити посуд”, “ти молодець, бо гарно гралася з молодшою сестричкою” тощо. Спрямуйте дитячу увагу на добро і любов, і ви побачите, як почне змінюватися її ставлення до світу.

Що тобі сьогодні найбільше сподобалося?

Це запитання ще раз відносить нас до приємних митей, моментів, слів і вчинків, дає змогу ще раз їх пережити, прожити разом і відпустити в минуле.

Що тобі сьогодні найменше сподобалося?

Повертає нас до жорстокої дійсності, що всі люди припускаються помилок, як і ми. Можна поговорити про погані вчинки, неправильний вибір, безвідповідальність і таке інше. Це запитання допоможе дітям зробити висновок, що ніколи не можна опускати рук, треба виправлятися і завжди йти вперед.

Які питання ти маєш після сьогоднішнього дня?

Чудова можливість вислухати дитину, її враження й переживання. І шанс мамі чи татові знову стати для дитини найкращим порадником, людиною, на яку можна покластися і якій можна довіряти. Яка би тема не була — неприємна чи складна — ви стаєте найбільш довіреною особою для дитини.

4 запитання відкриють для вас увесь дитячий світ: болі та радощі, переживання й смутки, здобутки та мрії. Отож, матусі та татусі, приєднуйтесь до нас у великій справі пізнання дитячого світу.

Всі ілюстрації та фото з відкритих інтернет джерел

Сподобалось?

23 points
Upvote Downvote

Не всі олії однаково корисні для смаження. Котрі з них безпечні, а від котрих варто відмовитись

Не переживайте через дрібниці. Все, що стається — на краще